RE: Ishrana deteta na moru (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Ishrana dece



Poruka


Mama.Veki -> RE: Ishrana deteta na moru (15.8.2012 22:43:43)

Nisam kuvala na moru. Ponela sam mu odavde dosta kasica povrcnih, vocnih i good night kasica. Plus zitarice nekoliko vrsta. Tamo kupujem samo mleko, kiselo mleko i jogurt. I nije bilo nikakvih problema. [sm=smiley1.gif]




nenuska12 -> RE: Ishrana deteta na moru (21.8.2012 17:08:49)

Nosim kasice sa sobom




Anoniman -> RE: Ishrana deteta na moru (21.8.2012 18:21:30)

Mi se polako opremamo uglavnom za varijante doručak večera, nešto supa i gotovih jela, a ono za svaki dan (voće, povrće, mleko, jaja) ćemo tamo uzimati... Mislim da će Mićko izdržati na ovakvom režimu deset dana [sm=smiley1.gif]




gagana83 -> RE: Ishrana deteta na moru (21.8.2012 19:39:36)

Ove godine na moru je bila druga prica.
Uglavnom smo rucali u restoranu na plazi, i to supice, corbice, panirane riblje stapice a najcesce girice(za Unu je to cips [sm=jezicek.gif]) Totalno opusteno.
Dorucak joj je bio parce pite iz obliznje pekare a par puta sam joj kuvala makarone.
Vecera - palacinke, pica, spagete...
Kuvala nisam nista sem neizostavnih makarona [sm=smiley1.gif]
I opet je na moru bolje jela nego inace.
Videcemo kako ce biti u Grckoj, tamo cemo biti, ako sve bude po planu, od polovine septembra.




minavb -> RE: Ishrana deteta na moru (21.8.2012 22:31:30)

Vanja je ovaj put jeo hotelsku klopu. Jeo je svasta, od rizota sa lignjama, pasticia, musake, do ribljih fileta koje je dezao sam i kidao zubima. Vecera mu je isla lose, ali je zato sasvim dobro rucao, jeo voce, sladoles, pio sokice i mnoooogo onog gustog grckog jogurta.




lutkamala -> RE: Ishrana deteta na moru (3.7.2013 9:20:27)

izbegavati pizze, palacinke, pljeskavice. velika je vrucina i sto vise voca.




Khaleesi -> RE: Ishrana deteta na moru (4.7.2016 9:09:06)

Ja mislim da malo ponesem kasice, malo cu da spremam ono sto jede i ona pa tako dva u jednom...[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Ishrana deteta na moru (5.7.2016 18:56:39)

Nisam ni znala da postoji ova tema[sm=smiley36.gif]
Ja ću najverovatnije morati kuvati pošto H ne jede ništa!
Gotove kašice nisu opcija jer ona vrišti čim vidi teglicu
Ali,baš smo mm i ja pričali,ješće 10 dana pomfrit, pošto to svakako voli[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Ishrana deteta na moru (6.7.2016 8:23:03)

I ovaj put ishrana po restoranima. Za bebu kasice, i mozda dobije malo corbice ili tako neceg u restoranu, sve zavisi sta do tad bude sve jeo.




Khaleesi -> RE: Ishrana deteta na moru (6.7.2016 9:02:52)

Da corbice po restoranima... Da li Grci imaju telecu corbicu?[sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Ishrana deteta na moru (6.7.2016 18:22:10)

Nama restoran nije opcija za H[sm=zmeden.gif]




dijana1* -> RE: Ishrana deteta na moru (6.7.2016 23:09:55)

Mi smo u hotelu i imamo dorucak i veceru a za rucak sam zamolila da nam svaki dan spremaju corbice. Deca za sada super jedu, Vuk cak i previse. Za bebu sam ponela slatke i slane kasice. Slatke malo i jede ali slane nikako. I meni su ruzne pa mu i ne dajem. Dojim ga stalno. Nece mu nista biti za par dana. Doduse dala sam mu malo jogurta i hleba. Jogurt bas lepo jede. Gleda Vuka i Kostu kako jedu reko evo ti samo nemoj da places[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Ishrana deteta na moru (6.7.2016 23:35:57)

Dijo [sm=bravo.gif] za dečake i klopu!!
A to bi mogla malo češće da se javiš tamo kod mama[sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Ishrana deteta na moru (11.6.2017 21:49:21)

Ja nisam nesto mnogo kuvala kad smo bili na moru. Malo u restoranu, malo to sto smo poneli od kuce, malo brze hrane [sm=smiley36.gif]
Da idemo sa bebom nosila bih kasice, pirincane pahuljice...
Nikako nisam za to da odmor provedem kuvajuci.




Sanjica26 RR -> RE: Ishrana deteta na moru (11.6.2017 21:59:17)

Mi smo se prosle godine hranili u hotelu. Dorucak i vecera svedski sto. Za veceru budu i corbice sto nam je mnogo znacilo.




Anck Su Nmaun -> RE: Ishrana deteta na moru (11.6.2017 22:34:51)

Planiram dosta kasica da ponesem mada hranimo se u hotelu pa neke corbice bi mogli ruckati. Ponecu i reso za svaki slucaj, da mu ne presednu kasice , cisto nwsto za dorucak mozda da mu smuckam.
'Bes odmor ako cu da kuvam svaki dan..to mi nije odmor. Jedva cekam da krenemo da se oslobodim kuvanja.




lesica -> RE: Ishrana deteta na moru (11.6.2017 22:48:26)

Anck, ne sekiraj se. damjan prošle godine sem voća i sladoleda ionako ništa nije hteo, i evo ga ništa mu ne fali [sm=smiley36.gif]
Ajde bre... pa odmor je.




Mariya -> RE: Ishrana deteta na moru (11.6.2017 23:34:58)

Ja sam bogami morala da kuvam da mi dete još nešto osim hleba i pomfrita. Od 10 dana sam kuvala 2x griz i 2x supicu tako da je jela 4 dana supu a ostalih 6 pomfrit [sm=jezicek.gif] za doručak Frutolino sa voćem ili hleb sa eurokremom a za večeru hleb sa krem sirom i hleb sa eurokremom.




IvanaSK RR -> RE: Ishrana deteta na moru (12.6.2017 7:57:13)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Anck, ne sekiraj se. damjan prošle godine sem voća i sladoleda ionako ništa nije hteo, i evo ga ništa mu ne fali [sm=smiley36.gif]
Ajde bre... pa odmor je.

Kad smo bili na Kipru pre par godina Stefan je jeo samo voćne jogurte i sladoled [sm=smiley36.gif]
Imali smo hranu, svaki dan je bilo kuvano, ali njemu je sve bilo zanimljivije od jela :)




Anck Su Nmaun -> RE: Ishrana deteta na moru (12.6.2017 13:07:15)

Hahaha utesile.ste me [sm=smiley36.gif]
Ma nek krka vockice super, on inace voli da rucka pa verujem da nece biti problema.




mama Jo -> RE: Ishrana deteta na moru (12.6.2017 13:31:42)

Ja mislim da i mi te dane na moru zasluzujemo da odmorimo od kuvanja 😂😂
Svakako na tim vrucinama ionako jedemo najvise supice, onako na gusto, sa krompiricem, sargarepicom i mesom... tako planiram i tamo, supice dva dana, dva dana neka corbica slicna, malo krompirica, puno voca i povrca, jogurt i sir naravno, i milina svima 😁




branki* -> RE: Ishrana deteta na moru (2.7.2017 13:55:53)

Mi smo sad imali hranu u hotelu i sin je jeo odlicno,vise nego ovde,supu,pomfrit,pljeskavice,spagete,makarone,meso,jaja,lubenicu,bas je dobro jeo.cerka je slabije jela.




mama Jo -> RE: Ishrana deteta na moru (2.7.2017 14:24:20)

Pa da, napravimo neki plan... dva dana se nesto malo skuva za dva dana da budemo prakticni, znaci vec cetiri dana imamo rucak, onda dva puta odemo u restoran na rucak, dva dana uzmemo recimo giros tu ima i krompirica i mesa i napravimo brdo salate... pa tako se i ovde desava, bar kod nas, moja malena superiska rucka, ali desi se jedan dan da pojede dve kasike od rucka i nece vise, prakticno taj dan preskoci rucak, ali joj svakako dam neku zamenu kad vec vidim da to nesto nece da jede... pa pojede griz, mleko i plazmu, palentu, jaja....
Meni je veci strah samo da od te vrucine i visokih temperatura ne dehidriraju, pa je zato non-stop nutkam vodom, limunadom, vocem...




IvanaSK RR -> RE: Ishrana deteta na moru (2.7.2017 20:41:03)

Ja ne pravim planove za hranu, pravim one kako cemo uzivati [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Ishrana deteta na moru (2.7.2017 21:01:55)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Planiram dosta kasica da ponesem mada hranimo se u hotelu pa neke corbice bi mogli ruckati. Ponecu i reso za svaki slucaj, da mu ne presednu kasice , cisto nwsto za dorucak mozda da mu smuckam.
'Bes odmor ako cu da kuvam svaki dan..to mi nije odmor. Jedva cekam da krenemo da se oslobodim kuvanja.



Anck, opusteno. Milinka, kad se hranite u hotelu. .. sto kaze Ana, sladoledi, voce. Uzivajteee!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>