RE: Usisivač (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


lesica -> RE: Usisivač (14.10.2013 10:29:56)

Lepo ste me odgovorile od kupovine usisivača na vodu.
E sad dajte mi pravi savet, koji usisivač da uzmem [sm=smiley36.gif] Ono zbog čega planiram da ga uzmem su pseće dlake. Da se razumemo, moj pas se ne linja previše, ali opet... Do sad smo prolazili ok sa starim usisivačem, ali je on nešto poludeo, a i iskrena da budem ona kesa mi je dojadila više.. Dakle sad bih uzela neki sa posudom.

Dajte mi preporuke! Fala vi unapred [sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Usisivač (17.10.2013 19:19:06)

Pa javite se, pišite na šta da obratim pažnju, i dajte preporuke.
( utepaću se ovih dana sa odabirom koječega)




Anck Su Nmaun -> RE: Usisivač (29.11.2013 13:36:59)

Uhh moj se raspaadaaaaa! Sav se u delove raspada [sm=smiley36.gif]

Razmisljam da uzmem onaj na vodu.... a vidi Lesica pise nesto da se predomislila [sm=zmeden.gif] moram da pitam sto ?




vikiveki -> RE: Usisivač (29.11.2013 13:41:15)

Ja koristim usisivač na vodu i nemam nikakvih zamerki ,jeste da je veliki i teško mi je vući ga po kući ali kada usisam sa njim sve blista,a kada usisavam ovim običnim,što i radim skoro svaki dan nekako mi se čini kao i da nisam usisavala




Anck Su Nmaun -> RE: Usisivač (29.11.2013 13:42:41)

Kod mene u stanu se prasino uzasno vidi! Ako usisam, obrisem prasinu a ne oribam......... kao da nista nisam uradila [sm=smiley13.gif]




vikiveki -> RE: Usisivač (29.11.2013 13:45:35)

Joj Anck i kod mene je od prašine užas,deca su to non stop skaču i prašina se diže i samo taloži...zato ja svaki drugi dan mogu brisati prašinu i opet se vidi...jedino kada deca negde odu onda bude čisto duže vreme




2002m -> RE: Usisivač (29.11.2013 14:00:34)

ja imam ovaj gorenje vec duze vreme i zadovoljna sam[sm=bravo.gif]
[img]http://www4.slikomat.com/13/1129/q78-VCK180.jpg[/img]




minnica -> RE: Usisivač (29.11.2013 15:00:54)

Mi smo kupili neki Fox usisivač na vodu. Vuče kao lud. [sm=smiley36.gif] Zadovoljna sam.




New Mom -> RE: Usisivač (29.11.2013 15:06:18)

Naš usisivač je neki Bosh-Siemens nasleđen od mm babe i star je skoro koliko ja. Al sjajno radi. Doduše, mm usisava, pa mi svejedno.[sm=smiley36.gif]
Imala sam i Cepterov i još neki na vodu, s*anja neviđena. Loše su usisavali, a još se zezaš sa filterima i posudama, užas.




isidora88 -> RE: Usisivač (29.11.2013 16:07:06)

nama je mateja odvalio onaj poklopac od usisivaca, sad je zalepljeno selotejpom[sm=smiley36.gif]
inace smo ga dobili za svadbu, neki gorenje, nije na vodu, nije los




Ivanka 75 -> RE: Usisivač (29.11.2013 16:26:05)

ja posudu koristim samo leti, usisam, izadjem napolje i istresem je direktno u kantu, odmah operem na cestmi i gotovo.
Zimi koristim kesu, imam Gorenje usisivac (sa turbo cetkom, fenomenalna je!)




Ana RR -> RE: Usisivač (29.11.2013 16:35:04)

Mi imamo neki gorenje koji se može koristiti sa posudom za vodu i sa kesom. Nismo nikada koristili sa posudom jer se naknadno kupovala, ne kupismo je odmah i tako prođe vreme.

Tada kada smo kupovali ja sam se zalepila za neki huver, dugačak i visok, ne moraš da se saginješ, fantastičan. Doduše, i cena mu je bila fantastična pa me mm lagano "odlepio" od njega [sm=smiley24.gif]




Žapkić -> RE: Usisivač (29.11.2013 16:44:31)

Moj je "Bauer" sa vodenim filterom. Prezadovoljna sam, mada me nervira to pranje posle svake upotrebe. A što se tiče usisavanja-kupi sve-toliko je jak da diže tepihe.[sm=smiley29.gif] MM mu je odvalio one ručke za otvaranje, pa je jedno vreme bilo malo komplikovno za korišćenje, jer sam morala da ga prenosim iz prostorije u prostoriju držeći ga odozdo, ali smo to zavarili i sad je OK
Za prvu pomoć, da ne uključujem taj vodeni ako se nešto prospe, imam neki "Gorenje". Nije nešto jak, ali služi svrsi




Štetica -> RE: Usisivač (29.11.2013 17:09:45)

Ja imam samsungov sa dodatnom posudom i nekim filterom koji se stavlja na cev,a ima platnenu kesu koja se prazni. Sva prasina,mrve i sav krs ide u tu posudu koju posle usisavanja prospem. Za 2,5 godine jednom sam skidala filtere da operem,a kesa se prazni bukvalno jednom u 6 meseci,jer skoro nista neprodje u nju. Razlika u ceni izmedju tog i obicnog usisivaca je bila oko 1000din,ali se isplati jako brzo. Sveki je skoro kupila isti i cini mi se da je rekla oko 6500 da je kostao.




Anck Su Nmaun -> RE: Usisivač (11.4.2014 20:32:16)

Trazim neki dooobra usisivac, predlagali su mi neke Samsunge i Gorenje... mOja mama ima ovaj na vodu i kaze da je prezadovoljna..
Sta mislite....sutra idem u kupovinu ... svaki savet dobrodosao!!

[img]http://www.dodaj.rs/f/3X/xW/39PhhOQl/160crop.jpg[/img]




New Mom -> RE: Usisivač (11.4.2014 20:49:50)

Ne znam kakav je. Posala sam gore, imala sam 2 neka sa posudom i filterima i to bas skupe i bili su potpuno s*anje. Imam praistorijski sa kesom i jos sljaka sjajno.




pocahontas -> RE: Usisivač (11.4.2014 20:55:42)

a da li imate da preporucite neki rucni usisivac, onaj mali, kao kuhinjski?
planiram da kupim, a nemam preporuku ni za jedan...




Anck Su Nmaun -> RE: Usisivač (11.4.2014 20:57:24)

Ja imam taj neki ali to je raspad... em sto se raspao em sto vise ne vuce uopste. Imam utisak da samo kalorije skidam dok usisavam ali prasinu ne [sm=smiley36.gif]

Na jednom forumu sad citam Svi hvale ove na vodu i da ne bi zivi vise imali obicne ..hmm... zanimam me da li sem sto ima posla oko skini natoci vodu, operi.... radi dobro posao ipak mi je to najvaznije!?




Anck Su Nmaun -> RE: Usisivač (11.4.2014 20:59:27)

Poc ja imam taj rucni ali boze sacuvaj jako slabo vuce... ako uzimas uzmi sto jaci jer oni su mali pa im treba dosta snage!




New Mom -> RE: Usisivač (11.4.2014 21:04:43)

Meni iskreno bolje vuce ovaj stari sa manjom usisnom snagom od tih sa filterima.
Gledaj kolika je usisna snaga a ne ona oznaka sto stoji. Tipa 1800W a usisna je samo 350W.




pocahontas -> RE: Usisivač (11.4.2014 21:28:27)

moja mama ima cepterov na vodu i kune se u njega, e sad, da li je stvarno dobar ili samo nece da prizna da je bacila brdo love, nemam pojma, koristila sam ga, ali kod nje, a ona nema tepihe, a plocice moze dobro da usisa i najobicniji usisivac, tako da se ne bih usudila da ga preporucim, ali da je cimanje oko ciscenja-jeste.
mi imamo stihl-ov usisivac, onaj okrugli veliki i imam utisak da bi i mene usisao ako bih ga okrenula prema sebi, fantastican je. menjas kese i ne mislis [sm=smiley36.gif]




pocahontas -> RE: Usisivač (11.4.2014 21:30:34)

evo ovakav, samo raniji model, moj je SE 60 http://www.takolako.rs/user/usisivaci/stihl-usisivac-se-61/44_958_15092_1_0_0/item.jsp
taj bih preporucila, za razliku od ceptera, jako je dobar.




Anck Su Nmaun -> RE: Usisivač (11.4.2014 21:34:45)

Bas sam o takvim i citala da su dobri ali to mi je veeeliko... ovaj sto sam postavila sliku je mozda najmanji od tih na vodu.




branki* -> RE: Usisivač (11.4.2014 22:58:54)

anck,ja imam na vodu usisivac i vuce kao lud[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Usisivač (14.5.2014 10:05:31)

O pa nisma se pohvalila da smo uzeli ovaj mali Gorenje na vodu i PreeeZAdovoljna sam!

Vuce kao lud, nema prasine a sta sve nakupi vidim tek kad otvorim filter ... odlican je.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>