RE: Usisivač (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


anci kv -> RE: Usisivač (14.5.2014 10:09:11)

Usisivač sa posudom je živo s.... nikad više
Imam 2 na vodu,fox je veći obično usisavanje kola i slavske sale,vuče ko lud,a vorner je manji i odličan za stan




jovicaa -> RE: Usisivač (4.6.2014 15:01:15)

definitivno sam poludela od naseg usisivaca, opet je pukla cev[sm=hudicek1.gif]
premisljam se izmedju ovog i ovog
sta vi mislite?




Žapkić -> RE: Usisivač (5.6.2014 1:30:32)

Ja sam imala "Bauer", na vodu [sm=smiley36.gif], u koji sam se klela-kad usisava-"vadio je dušu" tepisima.
E, onda je sad za vikend, bukvalno eksplodirao! Dakle, ja sam bila u šokku .Samo je pukao i počeo da puši, a čak se i voda iz njega raspršila po kući. Doduše, ne mnogo, ali dovoljno...
Ne znam zašto....[sm=zmeden.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Usisivač (5.6.2014 7:17:37)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

definitivno sam poludela od naseg usisivaca, opet je pukla cev[sm=hudicek1.gif]
premisljam se izmedju ovog i ovog
sta vi mislite?

Dvoumnis se izmedju 12 i 5 000 [sm=jezicek.gif]

Pa vidim da su jace karaktesristike ovog od 12. ja vise nikad ne bih uzimala na kesu, samo na vodu il posudu.




Ivanka 75 -> RE: Usisivač (5.6.2014 8:34:07)

Ja leti stavljam posudu u usisivac, posle svakog ususavanja operem, ostavim napolju s
da se osusi i milina. Zimi stavljam kesu.




Didy -> RE: Usisivač (5.6.2014 10:21:08)

Mi imamo ovaj fox na vodu, ja s jačim nisam u životu usisavala. Snaga mu je 2700, nijedan ni sa sajta ni u prodavnicama nema toliku. Ne znam kolika mu je usisna, ali odiže tepihe. Jednom sam pozajmila od svekrve neki mali gorenje, samo sam se iznervirala. Meni je ova posuda s vodom gospodski naspram istresanja kese ili pražnjenja posude kako ima svekrvin usisivač. Ne bih ga menjala ni za šta na svetu pošto mi imamo one čupave tepihe, tu se baš svašta nakupi. Sumnjam da i jedan može bolje od ovoga da ih usisa (ne računam tepih servise i profesionalne usisivače). Eto da ne bude da svi samo kude ove na vodu, ja sam sigurna da nikada neću uzeti nijedan drugi usisivač.




minnica -> RE: Usisivač (5.6.2014 10:27:02)

I mi imamo ovaj kao Didy i vuče kao lud. [sm=smiley36.gif] Ja sam baš zadovoljna.




Olga75 -> RE: Usisivač (5.6.2014 10:36:40)

ja imam neki na vodu , gola kaka
ali imam i kirbi
jedino me kolju one kese kad je vreme da ih promenim jer ja doticni pozajmljujem a niko ne planira da me casti sa vrecama
ili da naplacujem pozajmicu




bubulence -> RE: Usisivač (5.6.2014 10:40:54)

e moj je bio bosch i pokvario se . i u medjuvremenu donesem neki od pok. svekrve sto je imala, znaci star nekih 20 i kusur godina i mogu vam reci da sa boljim nikada nisam usisavala (imam i kirby, tj imala i odnela ga kod mojih jer je po meni to cista glupost). tako da nemam nameru da kupujem drugi dok me ovaj ovako sluzi [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Usisivač (5.6.2014 10:43:27)

meni je kirbi ok jer imam gde da pomeram namestaj i gde da drzim skalameriju jer je ono sve ogromno
i da kupila mi ga je svekrva [sm=smiley23.gif]
to stvarno usisava ko grom al je ogromno




Didy -> RE: Usisivač (5.6.2014 10:46:32)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

meni je kirbi ok jer imam gde da pomeram namestaj i gde da drzim skalameriju jer je ono sve ogromno
i da kupila mi ga je svekrva [sm=smiley23.gif]
to stvarno usisava ko grom al je ogromno


E, to je svekrva! Kad ti kupi kirbi! [sm=zz_bounce.gif]




bubulence -> RE: Usisivač (5.6.2014 10:49:52)

meni je em velik, em sto mi smrdi posle usisavanja. i to me je izludjivalo. iako sam menjala kese mozda i cesce nego sto treba. i tezak mi je, u trudnoci sam ga jedva dizala. tada sam ga i poslala na selo, mada ga ni moja ama ne koristi. ona isto ima neki na vodu i kaze da joj je taj bolji




Olga75 -> RE: Usisivač (5.6.2014 10:51:27)

pardon kirbi sa dodatcima [sm=smiley36.gif]
mada oce ona da kupi i neku odecu i od svega postujem kad mi kupi pizamu
ali no - no Olga peeec
nego usisivac
ne volim ga nikako
sad platim zvercici da usisa i obe zadovoljne [sm=zardeva.gif]




Olga75 -> RE: Usisivač (5.6.2014 10:54:20)

e ne znam da li se pise dodaTci ili dodaci
zato ekskuze mi za mogucu nepismenoS
i da se vratim usisivacu
kad koristim ovaj na vodu obavezno u onaj dodatak sipam malo ulja ruze , nekako mi se cini da smrdi ta plastika iako je perem sa deterdzentom i posle sa sircetom i sodabikarbonom preperem





Didy -> RE: Usisivač (5.6.2014 11:01:47)

Dodaci (uprošćavanje suglasničkih grupa, pošto je c afrikata, tj. sliveni glas, sastoji se od t+s, pa bude kao da piše dodattsi, tako da se ovo prvo t gubi, a ostaje t+s, odnosno c). [sm=smiley14.gif]
Možda je jasnije kad pišem o gaćama. [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Usisivač (5.6.2014 11:05:37)

fala lepo [sm=smiley27.gif]
i tako usisivac [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Usisivač (5.6.2014 11:09:37)

Nema na čemu, u svako doba. [sm=smiley1.gif]
Da, usisivač - meni se posuda ovog na vodu nikad ne oset_i, ali uvek se trudim da usisam sve u jednom danu, odmah prosipam vodu i perem ga, ne ostavljam vodu da stoji. Najčešće samo properem posudu i prospem jer se ništa ne zadrži na posudi ako odmah prospeš.
Kad smo već kod toga, odoh da usisavam. Bolje nego što se bavim svekrvom i gaćama (jbg, odoh opet s teme, al šta ću kad me je pogodilo). [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Usisivač (5.6.2014 11:13:50)

i ja to odmah izbacim , mozda mi se samo cini da smrdi [sm=zmeden.gif]
ja imam vunene tepihe i to se uvek olinja a prasina se skuplja sve bude onako bljak [sm=smiley13.gif]
nema sanse to ostaviti , ozivelo bi posle dva sata




Didy -> RE: Usisivač (5.6.2014 11:16:39)


IZVORNA PORUKA: Olga RR
ozivelo bi posle dva sata


Hahaha! Odlična ideja za neku hororčinu! [sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Usisivač (5.6.2014 12:09:12)

Ja imam LG usisivac i sve preporuke. Kod njega je plasticna posuda u kojoj se skuplja i kompresuje prasina i kada se napuni samo prospete i operete. Odlican je .




Žapkić -> RE: Usisivač (5.6.2014 14:27:53)

Ma, ja sam moj "vodeni" prosto obožavala. Jedino posle usisavanja njime nikad se nije osećao onaj miris (smrad) prašine ili čega li već... Ali, sad sam prinuđena da usisavam onim sa kesom (Gorenje je), dok ne budem mogla sebi da priuštim novi "vodeni". Uzasno me nervira ovaj sa kesom...[sm=smiley13.gif]




jovicaa -> RE: Usisivač (19.6.2014 23:52:50)

anck pogresno sam linkovala ... dvoumim se između jednog koji kosta 9 000, jedan 11500, a sad sam videla i neki super za 13 000 pa zelim i taj[sm=smiley36.gif]

mene zanima sta mislite kolika je usisna snaga zaista potrebna? da li je velika razlika izmedju 390, 420, recimo? da li mi je 390 dovoljno za stan, samo imami i macke, to treba uzeti u obzir




jovicaa -> RE: Usisivač (29.7.2014 17:59:20)

mi smo uzeli ovaj KLIK
i ja sam prezadovoljna! odlican je. cak sam i prasinu sa polica danas skidala sa njim, bas je milina usisavati sa njim...




dunja RR -> RE: Usisivač (31.7.2014 17:23:35)

Do sada sam imala samo usisivače sa kesom. Nemam iskustva sa tim posudama.Vidim da su mišljenja podeljena, neki vole kese, neki posude, neki na vodu.

Dijanče, daj link na taj tvoj pls :) Da li uvek posle usisavanja treseš posudu ili kada se napuni?




doktorkakristal -> RE: Usisivač (31.7.2014 17:33:37)

KIRBI i sto puta KIRBI nezamenljiv ,stvarno svaku paru vredi ja samo njega koristim ,maznula ga od sveki jer ga ona ne voli ,njoj je komplikovan zbog nastavaka,ali ja sam navikla i meni je vrh [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>