RE: Proslava dečijeg rođendana (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:07:41)

pa mislim da i kuci treba dosta novca , nije to neka razlika




jelena038 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:09:46)


IZVORNA PORUKA: ivaj

IZVORNA PORUKA: jelena038

Mi smo svih 6 rodjendana proslavili u stanu, deci oslobodimo jednu sobu, mi se rasirimo po drugoj. Kakve igraonice i kafane, umem sama da posluzim svoje goste. I nije mi tesko, inace ih ne bih ni zvala! Za te pare koje bih dala na kojekakve "ambijente", u svojoj kuci serviram cele ruckove i vecere. Volim svoje goste, volim da kuvam za njih, volim da se kod mene osecaju dobrodosli, a ne da su mi visak i da moram negde drugo da ih vucem, i da ih zovem samo radi poklona.

Osim toga, zelim da mi dete uz secanja na rodjendane vezuje svoj dom, a ne tamo neke kafancine. I on to voli, danima unapred ukrasava i planira, a vole i njegovi drugari.



Imas pravo na svoj stav ali iznosis ga na malo cudan nacin.
Sta niko od nas ne zna da posluzi svoje goste,samo ti?!

Ja uvek kazem-zivela igraonica i svaka cast onom ko je izmisli!
Jani samo prvi rodjendan slavili u kuci jer nisam mogla da vucem strine i tetke po igraonici,a svaki naredni smo slavili u igraonici.I to smo pozivali samo mladje ljude sa decom pa nikome nije bilo tesko da dodje.
I nikad ne bih mojoj Jani oduzela tu radost sto slavi bas tamo.

A ako cemo bas da se pros**vamo,iz iskustva znam da u kuci prave uglavnom cicije kojima je zamisli puno da detetu jednom u godinu dana odvoje izvesnu sumu novca za igraonicu.

Uglavnom,i jeleni cemo sad prvi slaviti u stanu,a posle samo igraonica dolazi u obzir i nista vise.Nema sanse da pustim buljuk dece da mi vrslja po stanu,jer svakakve dece ima,vec odem lepo zavrsim sve za dva i po sata i vratim se u cistu kucu.Deca zadovoljna,mi matori zadovolnji jer iako je u igraonici svake godine spremimo dobru klopu i kraj.


jaaaao, pa ja ne videh ovu prozivku.. draga moja, ja sam od tih "cicija si ako od deteta i zivota ne napravis maskaradu, po cenu da sutra umres od gladi" pelcovana na vreme. mislim bas ovo sto sam napisala. i ne odvajam ljude na one koji imaju decu, i one koji ih nemaju. izmedju ostalog, u zivotu uopste nemam likove kao sto si ti, pa nemam potrebe da im se ulizujem igraonicama, draze im je sviranje gitare i prava zurka, posto mi i to umemo, osim da ih samo ugostimo [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:10:22)

ja imam dvoriste i za svaki rodjendan ( do sada ih bese tri [sm=smiley36.gif] ) sam pratila prognoze ko sumanuta a u kuci imam oko 50 kvadrata koje mogu da iskoristim da mi gosti budu pri stolu
jos uvek pojma nemam sta je jednostavnije
ali mislim da je za zvercicu i njene frendove igraonica nekako bolja , znam dvoriste a imamo i tobogan , dve ljuljaske , puza , klackalicu , pesak
( znam opremljeniji smo od javnog igralista , nedostaje samo vrteska ali i toje pitanje kad ce matori da iskopa [sm=smiley36.gif] )
eto , stavila sam post da ga ima [sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:12:47)

Nek` ide zivot [sm=smiley36.gif]




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:15:30)

NEgo ribizlo, gde naručuješ tortu i klopu?




Olga75 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:15:37)

pa jasta , uklapa se u temu
a i ne treba mi nista nego se falim ( plavusa [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:18:38)

IZVORNA PORUKA: ribizla

pa mislim da i kuci treba dosta novca , nije to neka razlika


Ma kako nije....ne pricam o prvom rodjendanu, to je izuzetak.
Ustvari zavisi kako ko, moje je misljenje da se prvi slavi na veliko, posle sve normalno ja ne volim da preterujem.

A u vezi gore prozivki - Meni nije tesko da ugostim meni drage goste, zato sam ih i zvala! Deca imaju deciju sobu, koja je i opremljena za decu, pa nek rasturaju. Dva dana nam je bila kuca puna i nnije mi smetalo.
Jedino mi je malo ispalo glupo jer smo prvi dan duvali svecice, pa oni koji su bili drugi dan su to propustili [sm=smiley13.gif] Pa zbog toga.
A da imamo dvoriste kao Olga ..ihhhhhh nista lepse!




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:20:08)


IZVORNA PORUKA: minavb

NEgo ribizlo, gde naručuješ tortu i klopu?


za Akija je klopa bila obaveza njegovog tate pa ne znam , a za tortu pogledaj na fb u mojim slabasnim slikama , postavila je zena koja je pravila ninjago i petrinu s masnom




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:21:31)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: ribizla

pa mislim da i kuci treba dosta novca , nije to neka razlika


Ma kako nije....ne pricam o prvom rodjendanu, to je izuzetak.
Ustvari zavisi kako ko, moje je misljenje da se prvi slavi na veliko, posle sve normalno ja ne volim da preterujem.


ma i ne pricam o preteranom , meni se cini da je cena vrlo blizu




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:23:24)

Videla sam, nego mi treba preporuke neke dobre slastičarne da radi fondan, baby tv i da ne moram da idem kod njih. [sm=smiley36.gif]
Evo i ja da se hvalim-ja imam spisak, za sad, od 35 odraslih i 12 dece koji su must za pozivanje.




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:23:33)

a klopu cu ove godine za petrin rodj uzeti jos ne znam gde




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:24:15)


IZVORNA PORUKA: minavb

Videla sam, nego mi treba preporuke neke dobre slastičarne da radi fondan, baby tv i da ne moram da idem kod njih. [sm=smiley36.gif]
Evo i ja da se hvalim-ja imam spisak, za sad, od 35 odraslih i 12 dece koji su must za pozivanje.

meni je mali princ najbolja na svetu




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:30:27)

Jel ispunjavaju uslove koje sam navela?[sm=smiley1.gif]
Evo sama da odgovorim, ne ispunjavaju jer im torte koštaju 2500 din po kg + dekoracija. Mnogo kume.




Olga75 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:33:08)

Mina , sam svoj majstor [sm=smiley36.gif]
ja sam napravila tortu u obliku srca ( imam takvu modlu ) i nasarala je slagom , gumenim bombonama slovima sam napisala Marija i etogac a moja mama je napravila obicnu tortu i prelila je cokoladom na nju smo nadacali Noddy figurice a slano : pogacice , rolat sa sirom , brusketi i malo secaknog ( ziveli mega marketi i njihove seckalice ) [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:33:32)


IZVORNA PORUKA: minavb

Jel ispunjavaju uslove koje sam navela?[sm=smiley1.gif]

e pa ne znam evo ti kontakt klik




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:34:20)


IZVORNA PORUKA: minavb

Jel ispunjavaju uslove koje sam navela?[sm=smiley1.gif]
Evo sama da odgovorim, ne ispunjavaju jer im torte koštaju 2500 din po kg + dekoracija. Mnogo kume.

mislila sam da hoces neke figure , joj sto mi ne ide [sm=smiley36.gif]




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:36:53)

Ja hoću tortu[sm=smiley1.gif]
Olga, da imam najviše 10 gostiju, pravila bih i ja sama. Pošto imam mnogo, nemam uslova niti vremena da psremam i transportujem. Za kod kuće ako neko baš tamo mora da svrati, pravim čokoladnog zeca kao što je meni mama nekad pravila.




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:37:34)

pa ova moja pravi sve , samo joj kazes sta ti treba , sad opet ne kapiram sta ti tu ne odgovara [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:38:35)

ne moras ni da se vidis s njom , samo joj kazes , ukus , figure ili oblik , datum i odes po nju kad krenes u igraonicu , ona je na starom dorcolu , od nje produzis na brankov most i eto te u kamicku [sm=smiley36.gif]




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:39:06)

Kod malog princa cena, preskupi su. A za tu tvoju nisam ništa rekla.[sm=smiley1.gif]
E to odeš po nju mi ne odgovara. [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:41:08)

Mozda moze i da ti je posalje , ne znam nisam je pitala [sm=smiley36.gif] pitaj je pobogu devojko




Jeca* -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:42:25)

kod ovih sam narucivala vise puta KLIK
torte i na oko i na ukus SAVRŠENE, donesu na adresu..ja prezadovoljna . Preporučila sam i nekim koleginicama i bile su jako zadovoljne




minna -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:44:39)

ja sam OVDE narucivala, super su im torte




Jeca* -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:51:41)

u home made...savršene torte [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] ali mislim da su oni isto skupi?




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:56:06)

Hvala. [sm=smiley1.gif]
Home made nema baby tv u katalogu.[sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>