RE: Proslava dečijeg rođendana (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (15.3.2012 9:29:24)

Mi imamo još 3 meseca do rođendana, ali kako smo knap trenutno i sa parama i sa vremenom, valja mi krenuti na vreme da planiram da ne bih nedelju dana pred rođendan padala u nesvest. Mi nećemo zvati nikog. Na dan rođendana doći će babe i dede, poručiću malu tortu sa Baby TV junacima i spremiti svečaniji ručak. Neki od narednih dana oni najbliži mogu da svrate na tortu i kafu i to je sve. Žaba jeste dosta socijalizovana i navikla je na ljude, ali mislim da ej gužva poslednje što bi joj trebalo, tako da ćemo minimalistički i u podnošljivim dozama.




cockic -> RE: Proslava dečijeg rođendana (5.4.2012 20:16:25)

e da li je neko za decije rodjendane narucivao preko kenteringa one mini
zezalice ili mini pice.pice oko 800-1200 ti kanapei.a i nemam predstavu koliko
mi toga treba.

za 25-30 odraslih,a dece mozda 10.

ja lepo rece da pravim rodjendan za nas,nije nego to je ujedno da vide i moju Lenu
oni koji nisu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Snelle -> RE: Proslava dečijeg rođendana (5.4.2012 21:23:18)

Cockic, računaj 200-250 gr po osobi da će ti biti potrebno hrane, dakle ukupno oko 4-5kg.




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (5.4.2012 21:40:51)

Ja nisam narucivala to slano , mozda cu ove godine , cockic racunam na tvoje iskustvo [sm=smiley1.gif]




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (5.4.2012 21:43:57)

Ja sam zvala odredjeni ketering, rekla sta hocu i koliko ce ljudi biti, a oni su se pozabavili kolicinama. Opet cu ih zvati ove godine, super su.




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (5.4.2012 21:45:49)

Odredjeni kazes [sm=smiley1.gif] daces mi kontakt kad bude trebalo [sm=smiley1.gif]




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (5.4.2012 21:47:25)

Naravno. Ne smem ovde jer je zabranjeno reklamiranje. Imaju i super rostilj, salate, sendvice za klince, kanapee,...




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (5.4.2012 21:49:07)

Super , molim te me podseti kad dodje vreme da imas resenje za moje probleme [sm=smiley36.gif]




cockic -> RE: Proslava dečijeg rođendana (5.4.2012 21:53:25)

minavb jer mi mozes poslati na pp ko su [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]ako nije problem.




srna001 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (25.4.2012 13:51:13)

Ženske,
dajte mi neku ideju.Moramo istog dana da proslavimo prvi i osmi rođendan pošto su mi deca rođena 2. i 3. septembra.Šta da radim?Iam li neko neki predlog po pitanju igraonica a da bude interesantno i jednom i drugom.Moramo da zovemo drugare iz odeljenja a i prijatelje sa bebama.Biće ludnica.Ne znam da li da delim na dva dana...Potpuno sam pogubljena a opet ne bih i da me oderu!




*Alexx* -> RE: Proslava dečijeg rođendana (25.4.2012 14:01:01)

Pa šta znam... jedina igraonica koju ja znam (ne znam ih baš puno [sm=smiley36.gif]) a da može da primi i veću i manju decu je Avantura na Banjici. Imaju poseban prostor za rođendane, diskoteku, ali zaista ne znam cene. Ima i Space park u Ušću, ali pretpostavljam da su skupi.




viking -> RE: Proslava dečijeg rođendana (25.4.2012 14:02:17)

Avantura je odlična igraonica!




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (25.4.2012 14:10:25)

Srna, mislimda se zove Mini u starom Merkatoru. Ta je dobra isto.

Kanapei 5 kom po osobi + jos 10 na tu kolicinu




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (25.4.2012 16:34:31)

Ta Mini igraonica je na drugom spratu bez lifta , meni s Petrom u kolicima tada je bila [sm=smiley29.gif]
Za velike i male klince bih ti preporucila fanatik kids , na cukarici , blizu ade , mogu da se raspitam za adresu , velika je ima odvojen , potpuno ogradjen deo za malenu decu i igraonicu za vecu + aparate tipa vazdusni hokej , fliper i slicno za najvecu . Mi smo skoro bili i meni je bas super , ne znam kakve su cene ali verujem da nema neke razlike od ostalih .




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (25.4.2012 17:51:06)

Joj ribizla u pravu si. Ja sam se pre dve nedelje okilavila sa kolicima i stiklama [sm=smiley36.gif]




cockic -> RE: Proslava dečijeg rođendana (25.4.2012 22:11:46)

evo mi smo za drugi rodj. Petru rezervisali ZaZu na vidikovcu,ok mi je jer je sve lepo pregledno
za malu decu ne moram da se lomatam po stepenicama a i oni su jos mali
ne moze sam na stepenike mora sa nekim.

kod nas nece biti puno dece oko 6-7 vise odraslih jer smo hteli da ujedno
ko nije video Lenu dodje i vidi nju.da kuci ne moram da spremam nista[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

a on je svakako proslavio rodj.,sa drugarima u vrticu[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

ketering muz sutra treba da naruci [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]torta je vec porucena




cani -> RE: Proslava dečijeg rođendana (11.5.2012 15:56:24)

Mi krajem maja slavimo prvi rodjendan i posto ce biti samo rucak u restoranu,ja bih ipak htela da bude rodjendanski[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/sloncek.gif[/image]  party  pa da imamo i neke balone,znate ono sto na stolovima stoji drzac i po nekoliko balona.Je l zna neko gde tako nesto da pogledam ?




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (11.5.2012 18:34:19)

Mi rezervisali Kamicak.




IVA 11 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 12:56:33)

Bas nemam ideju kako proslaviti drugi rodjendan. Prvi smo slavili u kuci, sve sami spremali, rekla sam nikad vise. Samo docekuj cijeli dan, no-no [sm=smiley2.gif]




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 12:59:12)

Igraonica , narucis klopicu , tortu , naduvas balone i gotovo [sm=smiley1.gif]




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 13:01:22)

Ja danas idem da se dogovorim sa gazdaricom, i nisam pametna da li mi treba animatorka.




Anoniman -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 13:03:39)

mozda tebi treba deci ne [sm=smiley4.gif]
mi nikad nismo uzimali te animatore , deca se mnogo bolje sama igraju , moj utisak .




Anck Su Nmaun -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 13:56:01)

IZVORNA PORUKA: ribizla

Igraonica , narucis klopicu , tortu , naduvas balone i gotovo [sm=smiley1.gif]


Jeste i 200e ![sm=smiley13.gif]

Mi smo iz ovog razloga ove godine proslavili kuci,a i jer nije bilo dosta dece za igraonicu, ali dva dana smo morali jer smo u manjem stanu.... sledece god sigurno igraonica




minavb -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:00:17)

Gde to ima za 200e?[sm=zmeden.gif]




jelena038 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.5.2012 14:02:30)

Anck, meni su rodjendani u kuci uvek bili lepsi i drazi, mm i ja smo pre neki dan razgovarali o tome da se ama nijednog rodjendana iz igraonice ne secamo, jer su svi isti, svaki rodjendan koji je neko organizova u svojoj kuci, onako kako zeli i oseca da treba, pamtimo uvek po necemu posebnom. Dom je dom, ja ljude koje volim zovem kuci, kafana je za poznanike i kolege, tako sam i detetu objasnila i uopste ne pati za igraonicom. A nama i nije toliko teze. Kad se resis onih koje zoves radi reda, ostaju ti oni za koje ti nije tesko ni na mesec da se popnes ako treba.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>