RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


choopa choops -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (3.12.2014 19:09:08)

Iskreno ja bih voljela nešto od garderobee ili cipele [sm=smiley36.gif] I saznam neki dan da je MM htio da mi uzme nekakav kaput, a ja već naručila nešto preko ebay-a. Pih kako sam se zeznula [sm=smiley36.gif]

Ja ću njemu parfem imam neke bonuse da iskoristim za 15% pa da se ne baci [sm=smiley36.gif]

Ćerki naručila periku od Else, a za sinka ne znam još šta ću. On mi je uvijek najveći problem [sm=smiley13.gif] Nađoh neki kostim iz crtaća koji gleda, ali ima samo u Americi, ali trae za poštarinu 50$[sm=zz_mad1.png]




milicicak -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (3.12.2014 19:34:28)

Familija mm ima obicaj kupivanja gomile poklona za Ng, i mene vec pocetkom novembra krene da hvata nervoza oko toga sta kome kupiti... Em ih ima puno, em se kupuju po barem 2 poklona, em su svi strasno specificni... Tako da za Ng potrosim oko 500 e i gomilu zivaca...
A za svu blisku decu ove godine pravim novogodisnje papirne torte u kojima ce biti slatkisi, gingerbread, autic/lutkica, klikeri/lak za nokte i jos nesto sitno od igracaka...
Mini buba ce dobiti mapu sa zivotinjama, jedna kuma onu polozenu teglu sa omiljenim cimet keksicima, druga kuma istu teglu ali punu raznih zacina...
Mm je dobio nov stampac a ja zelim da se naspavam [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (4.12.2014 9:16:05)

Meni treba crna torba! [sm=smiley1.gif]

Mužu planiram da kupim košulju ili džemper, i da mu ostavim račun, jer šansa da mu potrefim ukus je nikakva.

Luka želi one zvezdice za plafon što sijaju u mraku, a nigde ih nema.
Marko želi Jugijo karte.
Obojica sigurno žele Gormite.
Luki ću kupiti sigurno jednu od knjiga iz serijala Akademija Dejvida Bekama.

I tako... nemam pojma šta ću kupiti mami, tati, svekru, svekrvi, mojim baki i deki, mm-ovoj baki, njegovoj braći i mom bratu, jetrvama... [sm=smiley29.gif] a još manje znam od kojih para ću sve to da kupim! [sm=smiley5.gif]




Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 10:53:15)

Sutra idem na family reunion, spremila sam svima poklončiće.
Kupila sam tri čarape, one crvene, za poklone, i u svaki čarapu stavila poklone za po jedan par ljudi (tetke i teče, brat i devojka): neseser + lak za nokte, čarape za muške, rafaelo kuglice, uramljenu fotografiju porodice i Ninin crtež. [sm=smiley1.gif]
Dakle, svaka čarapa je za dvoje.
Sestra mi se nedavno udala, pa sam njima kupila onaj Dolce gusto aparat, a mimo toga sam napravila sama aranžman: kupila korpu, crvenu veštačku mahovinu i još drangulija za dekoraciju, pa u korpu ubacila šampanjac i dve čaše. Taman i za Božić - NG, i za srećan brak. [sm=smiley1.gif]
Postaviću sliku da vidite kako izgleda.




Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 10:53:55)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1206/sl8-IMAG39.jpg[/img]




pipi_coco -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 11:02:25)

Superiška Bubo, baš si kreativna, ja se ne bi toga dosjetila ni za milon godina, vjerovatno.

Ja sam bacila oko na jednu fotelju za ljuljanje u yjisk_u, eh sad pocinjem da nabacujem tu ideju mm da mi kupi za NG ili ako se bude previše opirao i vadio mi živce, onda cu da je kupim sama sebi i rješen problem [sm=smiley36.gif]

Nego nemam ideje šta da kupim sestricni, ima 11 godina pa niti je djete niti djevojka [sm=smiley13.gif]
Ako neko ima kakav prijedlog?




Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 11:05:39)

Kupi joj dnevnik [sm=smiley1.gif] Onaj sa ključićem ali kvalitetan, da zapisuje i zaključava svoje prve tajne. [sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 11:10:54)

IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Nego nemam ideje šta da kupim sestricni, ima 11 godina pa niti je djete niti djevojka [sm=smiley13.gif]
Ako neko ima kakav prijedlog?



Meni je Knjiga za svaku devojčicu KLIK odličan poklon za taj uzrast. Ako se ne varam, imaju i neki dnevnik uz to, pa možeš nekom drugom prilikom kupiti i njega.




isidora88 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 12:28:35)

ima li neko ideju sta da kupim bratu (nije rodjeni) za 18.rodjendan?




Klarita -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 14:57:09)

Sat[sm=zmeden.gif]
Mada zavisi koliki ti je budzet[sm=smiley13.gif] koliko si planirala da odvojis[sm=smiley13.gif] mozda kais ili novcanik. Ja sam prosle godine imala 18.rodjendan i uzela sam Monin kais jer Manuel nema kod nas...oni su oko 2500din, novcanici su dosta skuplji, duplo i vise neki...




isidora88 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 15:06:45)

i ja sam mislila sat, ali ne znam koji, tj.kakav model? [sm=zmeden.gif]




bubulence -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 15:09:14)

slazem se sa Klaritom, i ja uglavnom uzimam sat ili kais, zavisi koliko mi je neko drag. samo za sat ti treba daleko vise novca, kada sam poslednji uzimala kostao je oko 18000din, onako prosecan...




superm -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 15:12:48)

A sta pokloniti deci? Nikako da smislim




bubulence -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 15:16:36)


IZVORNA PORUKA: superm

A sta pokloniti deci? Nikako da smislim


svojoj ili tudjoj? uglavnom igracke i knjige da se oni obraduju...




superm -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 15:23:11)

I svojoj i tudjoj[sm=smiley1.gif]




superm -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 15:26:39)

Bubi, draga, kako te slušaju Ema i Mari Mari?




bubulence -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 15:57:39)

sve cuju i ne reaguju [sm=smiley36.gif], ali ziveo vikend (samo kada je muz kod kuce)...
nego, za poklone, pa meni trebaju dve mm plate da sve ispostujem... bas bzvz... ranije nisam toliko paketica morala da spremam ali posto Ema od svakog dobije i uvek budu lepi, moram da vratim...




superm -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 16:03:01)

Kod nas isto... i kod dece i sto se poklona tice[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (6.12.2014 17:00:03)

Bas se priblizilo... vise i ne znam na kom drvetu da uberem koliko mi treba novca [sm=smiley36.gif]
Imamo obaveznih 5 paketica i dva potencijalna , ako racunam za svaki oko 1500 din ( skuplje igracke ne ulaze u budzet , nazalost)
gde kupiti jeftinije a da nisu Kinezi?




Peace* -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (12.12.2014 9:44:14)

Mami i baki sam naručila po džepni manikir:

[img]http://www4.slikomat.com/13/1212/ol5-unname.jpg[/img]


Jednoj jetrvi sam uzela dva NG ukrasa (jelkicu i sneška) na štapićima, ono što se nabode u saksiju. (slikaće mi dadilja i poslati, pa ću vam postaviti)

Drugoj jetrvi sam naručila sunđer za kupanje:

[img]http://www4.slikomat.com/13/1212/epz-unname.jpg[/img]

Svekrvi ću poručiti neki karmin.

Znači, to su sve pokloni u rasponu od 150-500din, čisto simbolično.

Problem je muški deo porodice. Šta simbolično kupiti muškarcima??? [sm=zmeden.gif] Imam: tatu, brata, dedu, svekra i mm dva brata.




Peace* -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (12.12.2014 10:05:25)

Jednoj jetrvi sam uzela dva NG ukrasa (jelkicu i sneška) na štapićima, ono što se nabode u saksiju. (slikaće mi dadilja i poslati, pa ću vam postaviti)


[img]http://www4.slikomat.com/13/1212/nig-unname.jpg[/img]




Peace* -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (12.12.2014 10:13:35)

Sve planiram da pakujem u providni celofan. Ne znam zašto, ali sam sada u tom tripu, i baš mi se sviđa takva ideja. [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (12.12.2014 10:36:31)

Ja kupila osnovne poklone za deverove klince ostaje mi jos paketici. Jetrvi kupujem komplet lepih bozicnih carapa. Deveru cu neki kozm. set. Svekrvi vunicu za pletenje jer to obozava, bratu sal, sestri narukvicu lepu sakupila sam poene na eko pumpi. Ostaje jos da detaljnije razradim poklon za mm. Znam da ce biti neko ulje za masazu ali moram da dodam jos nesto.

Peace mozes sal, kapu, rukavice, koz.set, pakovanje omiljenog piva, ako voli vino neki otvarac, neki zanimljiv usb.




Modessty -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (12.12.2014 10:36:44)

ja naručila od UM mašne za drugaricine ćerke i za moju sestričinu. Jedva čekam da stignu [sm=smiley1.gif]

Za mm nemam ideju, verovatno ću da smislim nešto u poslednji čas. Bratanici sam uplatila RR paketić. Za ostale drugare tj njihovu decu ću naknadno, zavisno od toga s kim se budemo viđali za praznike. Uglavnom preraspodelim slatkiše i grickalice koje dobiju moja deca a koje ne jedu i dodam po neku sitnicu.

Moji mama i tatu su već problem. Moram nečim da ih iznenadim a nemam ideju čime.




Modessty -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (12.12.2014 10:38:09)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

[img]http://www4.slikomat.com/13/1206/sl8-IMAG39.jpg[/img]


ovo je diiivnooo! [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>