RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


pepeljuga -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (5.1.2012 14:49:57)

A sta sve ima ovaj stocic? Bojice i sta jos? Ne mogu da razaznam na slici ali cini mi se da je zanimljivo [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 18:27:09)

Dobila sam pravi poklon za NG od muža.
[img]http://www4.slikomat.com/13/1127/wxk-IMAG37.jpg[/img]


A ja nemam pojma sad šta njemu da kupim??




choopa choops -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 18:40:28)

Buba bravo za muža! [sm=bravo.gif]




Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 18:46:06)

Ma šta bravo, na muku me bacio, ne znam ku'ću sad s njim i s njegovim poklonom.




bubulence -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 18:51:36)

diivan poklon!
a sta ti njemu da poklonis.... pa zavisi u kom je fazonu. .. npr za mog bi idealan poklon bio neka dobra knjiga vezana za istoriju... onaj set od dve hemijske u lepom pakovanju, set za otvaranje vina (to mi se jako svidja), kosulja.... ali mi ne razmenjujemo tako poklone... jedno drugom kupujemo kada sta stignemo... za NG nisam planirala da ga iznenadim...




Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 18:59:25)

Nemam pojma. Sve mi je "već viđeno".
Obzirom da sam mu za jednu NG kupila i pod jelku stavila desni retrovizor od auta (onaj koji mu je bio odvaljen, a nikad da ga kupi), shvatićeš da ja volim da darivam malo neobičnije poklone. [sm=smiley1.gif]

I da, pao je na trt od sreće kad je otpakovao retrovizor.[sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 19:04:54)

hahahahaha verujem. u tom slucaju bih ja mom trebala da uzmem felne [sm=smiley36.gif]...




Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 19:07:38)

Što da ne? [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 19:09:59)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Nemam pojma. Sve mi je "već viđeno".
Obzirom da sam mu za jednu NG kupila i pod jelku stavila desni retrovizor od auta (onaj koji mu je bio odvaljen, a nikad da ga kupi), shvatićeš da ja volim da darivam malo neobičnije poklone. [sm=smiley1.gif]

I da, pao je na trt od sreće kad je otpakovao retrovizor.[sm=smiley36.gif]

I ja volim da kupujem prakticne poklone [sm=smiley1.gif]




Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 19:19:49)

Ne samo praktične, nego volim kad se neko potrudi da me iznenadi i kad se ja potrudim. Taj famozni retrovizor je u to vreme bilo jako teško naći, tražio je svuda, mesecima. A ja sam ga našla. [sm=smiley1.gif]
Drugarici sam, kad je bila bolesna, napunila stvarima koje voli i koje su značajne za naše prijateljstvo. Neke od tih stvari sam jedva našla ali trudila sam se. Naduvala gomilu balona, pa na vrata. [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.11.2014 21:17:10)

Tati sam kupila divnu knjigu o biljkama, jer to voli. Posto mu je sve odnela poplava verujem da ce da se obraduje. Jedva cekam da mu je dam.




vikiveki -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 0:10:33)

Ja još uopšte nisam razmišljala šta da kupim mužu,moraću ovih dana




Bibilib -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 0:27:29)

Ja cu mom kupiti gepek za motor...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 0:34:52)


IZVORNA PORUKA: bubulence

diivan poklon!
a sta ti njemu da poklonis.... pa zavisi u kom je fazonu. .. npr za mog bi idealan poklon bio neka dobra knjiga vezana za istoriju... onaj set od dve hemijske u lepom pakovanju, set za otvaranje vina (to mi se jako svidja), kosulja.... ali mi ne razmenjujemo tako poklone... jedno drugom kupujemo kada sta stignemo... za NG nisam planirala da ga iznenadim...

Ovako je i kod nas. Nekad i kupujemo bas za praznike, ali uglavnom se tako cesto iznenadjujemo medjusobno.




Lu -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 7:47:54)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Tati sam kupila divnu knjigu o biljkama, jer to voli. Posto mu je sve odnela poplava verujem da ce da se obraduje. Jedva cekam da mu je dam.

Kako divno [sm=smiley1.gif]




Lu -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 7:51:07)

Buba Miro, ti si baš expert za darivanje[sm=bravo.gif]
Mi tradicionalno za Božić otvaramo poklone ispod jelke, prošle godine smo između ostalog dobili jedni od drugih, šolje sa našim otisnutim slikama (neke baš uspomene) i ispod piše, najboljoj mami, najboljem tati, najboljem sinu.




isidora88 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 9:05:21)

mi ne kupujemo nista, tj.kupimo ono sto nam treba u tom trenutku.




bubulence -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 9:20:45)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ne samo praktične, nego volim kad se neko potrudi da me iznenadi i kad se ja potrudim. Taj famozni retrovizor je u to vreme bilo jako teško naći, tražio je svuda, mesecima. A ja sam ga našla. [sm=smiley1.gif]
Drugarici sam, kad je bila bolesna, napunila stvarima koje voli i koje su značajne za naše prijateljstvo. Neke od tih stvari sam jedva našla ali trudila sam se. Naduvala gomilu balona, pa na vrata. [sm=smiley1.gif]



sve ovo volim i ja ali ne za odredjeni datum. i moram priznati da nisam bas toliko mastovita ali se trudim. mm uopste nije mastovit ali volim sto npr svaki dan kada dolazi sa posla donese kinder bueno ili bananicu za njegovu debelicu. ili sto mi donese vaucere da ih iskoristim za cega hocu, ili prosle nedelje kada me je pozvao i rekao da ce me pokuputi posle posla jer je zakazao sebi sisanje i meni feniranje a nikakav povod nije imao... eto ja na takve stvari bas padam...
a z NG kupujem poklone za decu. sinoc sam svasta nesto porucila preko interneta, jedva cekam da stigne...




Modessty -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 10:18:18)

Danilo je prošle godine bio presrećan što nosi poklone baki, deki, prabaki i ujki i ujkinoj devojci (on j ezove ujna a ona se femka i buni a milion godina su zajedno!)
I to budu sitnice - marama, kapa, rukavice, veš, čarape, minđuše, udice za dedu pecaroša.... nešto tog tipa I napravili smo im čestitke sa otisnutom danilovom rukom i nikolinom nogicom! To ih je najviše oduševilo

Ove godine planiram da im uramim slike svakog od njih sa decom. Mislim da će im to biti sjajan poklon

muža još ne uzimam u razmatranje. Dobiće neku sitnicu [sm=smiley36.gif] i eventualno praznični seks (ako se deca uspavaju u dogledno vreme) [sm=smiley36.gif]




Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 10:36:19)

Praznični sex [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 11:28:49)

[sm=smiley36.gif] Mi poklanjamo jedno drugom bez povoda ( ja u zadnje vreme manje jer mi plata nakaradna i on to zna) ali za ng darujemo omiljene slatkise, on meni knjigu sto mu preporuce koleginice, ja njemu komplet piva sa casom , ma jos hiljadu nekih gluposti pa se ismejemo ( tipa kondomi , cestitka na kojoj deda mraz prdi hahaaah sa prigodnom porukom itd. )
Ove godine mi je zelja da mu pored gluposti kupim lep srebrni lanac .




soni -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 11:30:59)

[sm=rozacrtici.gif]
IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Dobila sam pravi poklon za NG od muža.
[img]http://www4.slikomat.com/13/1127/wxk-IMAG37.jpg[/img]


A ja nemam pojma sad šta njemu da kupim??





Buba Mira -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.11.2014 18:58:02)

To bi svi voleli da dobijemo ispod jelke...




Mariya -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (3.12.2014 17:54:31)

Mi nismo imali obicaj da kupujemo poklone za NG i Bozic, ali porodica mm to radi pa sam i ja to prihvatila otkad smo zajedno i bas volim da ih pravim. Nije to nista posebno, najcesce korisne stvari i slatkisi,(bude tu i odece,kozmetike,gomila cokolade, bombona,igracaka itd) pa spakovano u ukrasnu kesu ili u neku lepu plasticnu-pletenu korpicu pa umotano u celofan ili organdin, sa velikom masnom...[sm=darilo.gif]
I ja sam za prakticne poklone, bliske ljude volim da pitam da li im nesto treba pa im to kupim. Ali mm i sestru nikad ne pitam, poznajem ih dovoljno da ih iznenadim[sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (3.12.2014 18:58:02)

Ja bih volela da dobijem jednu dobru drustvenu igru,ali ono,bas dobru,veliku za celu porodicu,[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>