RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 0:06:35)

Ako žene poklanjaju mužu kuću kao novogodišnji poklon šta bi muževi trebali da poklone ženama 🤣🤣Mm isto voli da sve radi sam i samo bi da kupi neki alat,imamo dvorište i tavan gde može sve da sakuplja.




mama Jo -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 0:17:34)

[sm=smiley36.gif] pa muzevi (onda) treba da poklanjaju paznju, ljubav, poljupce, zagrljaje, komplimente 🙊




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 10:07:30)

To ovi sto ne mogu stanove 😂





flamingos -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 10:16:20)

Da,da,,kuća je divan pollon.Dobro ste se set_ile.A i šta je to jedna kuća,sitnica





Duškić -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 10:17:37)

Sitnica. Kao Milka cokolada.




mama Jo -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 10:58:14)

Mi smo juce razdelili pokloncice, male znake paznje za najblize i bas su se svi iznenadili i obradovali. Ostali mi je jos drugarici da napravim neki paketic, ona je meni prosle nedelje dala, kupila mi je knjigu, set od dve jako lepe solje za kafu (jer sam nedavno, kad smo pile kafu, rekla kako zelim nove solje), i jednu novogodisnju ukrasnu svecu.
I ja cu njoj tako par stvarcica, moram to ovih dana resiti.




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 11:03:03)

Mama Jo ja obozavam rucno pravljene pokloncice. Joj Duskic, ima i takvih kojima je kuca kao Milka 😃





branki* -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 12:38:48)

ja sam mami uzela crne elegantne pantalone,da ima kad negde podje,kako ona kaze,a tati jednu kosulju sportsko elegantnu puniju blago i dala sam im po 1000 dinara uz to.bratu sam uzela neki parfem iz avona,a snaji isto neki set_ iz avona.
bratanici mojoj dzemperic jedan,barbi lutku ,knjigu o jednorozima sa nalepnicama i slatkise.za moju decu sam vec pisala...i da...svekrvi sam uzela jedan stolnjak i kremu niveu.to je to.i uzeli smo kumicama nasim po helanke i dzemperic.i slatkise.




mama Jo -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 12:41:44)

Lepi pokloni branki.
Ja cu jos mami dokupiti verovatno jer mi je juce rekla da ne moze nijedne pantalone da zakopca koliko se ugojila [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 12:49:29)

isto[sm=smiley36.gif]moja mama ranje bila mrsava ,a onda u zadnjih 7 godina se popravia i bas ima neki stomak.da li cu i ja tako ,pitam se[sm=smiley13.gif]
ja to uzmem potvrdu sa posla,pa mi se na rate odbija,ne dajem gotov novac,mm ni e prijavljujem ,naravno[sm=smiley4.gif]


masim debelo temu,jaooo




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 12:51:39)

Branki ti si se bas potrudila  i na sve mislila👌





veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 13:14:51)

Branki baš si svima lepo kupila.




dunja RR -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 13:44:58)

Mili gde uzimaš 3D puzle i koje?

Ja sam S lego teretni voz, to je tražio od Božič Bate da kompletira, jer ima putnički, a M lego duplo Mikijeva vikendica.

I uzeh za noć knjige, svašta u Laguni, koje mi kurir juče nije hteo doneti do stana (samo mi je rekao prijatno i spustio slušalicu, posle nije hteo da se javi, niti da odgovori na poruku), a bila sama sa decom. Znači dođe mi uši da mu iščupam ako sutra dođe.

Napisala sam čak i Laguni sinoć mail, bila sam besna.




veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 13:49:36)

Draga ja sam ih vidjala u skoro svim prodavnicama sa igračkama a ako želiš baš kvalitetne ima jedna prodavnica koja prodaje samo uvozne igračke,imaju Instagram,ako želiš poslaću ti link.




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 13:59:03)

Dunja jesi li proverila u dexy co?





veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:00:00)

Ima ih i u Dexy co.




milicicak -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:03:38)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mili gde uzimaš 3D puzle i koje?



Suzi, uzeli smo u dexy co neke obične oko 800-900 din su bile, tražila je građevine al da me ubiješ nemam pojma šta smo uzeli 😁
Nama počeli da stižu pokloni, mini buba je sva oduševljena, dobila je ilustrovanog Hari Potera svuda ga sa sobom vuče




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:06:49)

Ima tih puzli svuda po decijim radnjama. Dexyco mi je uvek prva asocijacija non stop se reklamiraju.





Sanjica26 RR -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:43:12)



IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mili gde uzimaš 3D puzle i koje?



Suzi, uzeli smo u dexy co neke obične oko 800-900 din su bile, tražila je građevine al da me ubiješ nemam pojma šta smo uzeli 😁
Nama počeli da stižu pokloni, mini buba je sva oduševljena, dobila je ilustrovanog Hari Potera svuda ga sa sobom vuče



Juce sam bas slikala Ivanki ilustrovanog Hari Potera. 
Puzle 3D ima u dexy co. 
Ja deci nisam nista kupila☹️ sem knjiga i novogodisnjih carapica. Uopste nemam predstavu. One traze lego, ali ih imaju previse. A drugo preskupe su. 




dunja RR -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:44:03)

Hvala vam!

Ma ja nešto nikada ne nađem neke zanimljive, moraću bolje da pogledam..

A za Lego, gledajte Kockarium, imaju najboljecene, i može da se naruči nešto i što nema na stanju, pa nabave. Skoro je Dexy co spustio cene, a Kockarium odmah za njima, budu uvek povoljniji. Meni su pored zgrade, pa uvek tamo uzimam.




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:44:21)

Ne moras lego, ima drugih manje poznatih firmi koje su jeftinije a iste su kocke.





veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:48:58)

Ja najvise volim Lego,sto kaže Dunja mogu se naći i po dosta povoljnijim cenama,samo treba potražiti.




dunja RR -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:50:02)

Ovaj voz što je sin tražio nema drugo, samo lego. Obećala sam mu dok smo bili u karantinu 20 dana u Bosni, kada nam je baba umrla od korone, koji je stres doživeo tada ali je sve stočki podneo, iako znam da je patio za babom, nisam imala srca da ne ispunim. Još odavno sam uzela voz, stoji sakriven, čeka ...On mi svako jutro kaže sanjao sam mama voz, da li će mi doneti Božić Bata, a voz je zapravo sve vreme na 2 metra od njega, samo on ne zna [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:55:22)

Mi smo nasli Lego od nekog coveka sto donosi iz Madjarske u Suboticu, i kolega od mm je iz Subotice pa cesto i ide tamo i onda tako iskombinujemo da nam donese, tako da ni postarinu ne placamo, a mnogo je jeftinije nego po prodavnicama.

A postoje one Sluban kocke. One su mnogo jeftinije, a kompatibilne su sa legom. I to mi je ok opcija.




Sanjica26 RR -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 14:55:27)

Gledam kockarium cesto. Bas sam i ja to primetila da su oni spustili cenu, cim je dexy co. 

Lego koji želi moja T nema kod njih.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>