RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 15:02:32)

Možda možeš da naručiš.




dunja RR -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 15:42:35)

Moze, ja sam za M narucila Miki lego koji nisu imali, pisala sam im i nabavili su nekih 5-6 dana.





veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 15:45:06)

Pa da,baš često naručuju i ljubazni su.




mama Jo -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 15:45:34)

Iz Kockalanda?




veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 15:46:51)

Svi ti sajtovi koji prodaju lego hoće da naruče ako nešto nemaju na sajtu.




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 16:41:55)

Sluban odlicne kocke. Nema izbor set_ova kao lego ali su ok.





milicicak -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 17:31:32)



IZVORNA PORUKA: Lilly5

Ne moras lego, ima drugih manje poznatih firmi koje su jeftinije a iste su kocke.





Ovo nikako ne stoji, da su iste kocke. Mi smo se par puta zeznuli i uzeli nešto kao Lego a nije, ne može da se poredi. A imamo i mm-ove Lego set_ove, 30 godina stare, isti su kao prvog dana i elekteični delovi i gume i kocke. Lego je ipak sinonim za kvalitet i isti je gde god da ga kupiš.
Inače, Lego ne kupujemo u Srbiji nerealno je skup osim ako nisu baš veliki popusti. Naručujemo preko Kupijem prodajem od ljudi koji donose iz Mađarske ili preko Amazona. Za Crni petak imaju baš dobre popuste, mm i dalje ne može da veruje koliko smo uštedeli 😁




veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 17:57:40)

Lego je najkvalitetniji,neuporedive su sa drugim kockama.




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 17:58:28)

Ok, ja imam super iskustvo sa Sluban kockicama a i kompatibilne su sa lego kockicama.





Sanjica26 RR -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 18:40:55)



IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Lilly5

Ne moras lego, ima drugih manje poznatih firmi koje su jeftinije a iste su kocke.





Ovo nikako ne stoji, da su iste kocke. Mi smo se par puta zeznuli i uzeli nešto kao Lego a nije, ne može da se poredi. A imamo i mm-ove Lego set__ove, 30 godina stare, isti su kao prvog dana i elekteični delovi i gume i kocke. Lego je ipak sinonim za kvalitet i isti je gde god da ga kupiš.
Inače, Lego ne kupujemo u Srbiji nerealno je skup osim ako nisu baš veliki popusti. Naručujemo preko Kupijem prodajem od ljudi koji donose iz Mađarske ili preko Amazona. Za Crni petak imaju baš dobre popuste, mm i dalje ne može da veruje koliko smo uštedeli 😁



U pravu je mili. Ipak je lego neuporedivo bolji od slubana. Nije zbog imena, nego zbog kvaliteta. Imamo i mi sluban. Nije to to. L




Duškić -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 19:00:47)

Glasam za lego. One iz maksija smo sve pokupovali. Kad nas vide daju nam nalepnice. Cerka sedne i za cas ih naredja.
Mada sad hoce neke one lutkice od kojih ludim, sve minijaturne i skupe.[sm=smiley36.gif]




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 19:23:21)

Staro pravilo sto manje to skuplje 😁




mama Jo -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 19:32:50)

Mi nemamo sluban, ali cujem da kazu da su ok, da mogu sa legom da se kombinuju. Mada verujem da, kad se upprede, ipak lego je lego.




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 19:37:51)

Mozes da probas  Sluban skroz su ok, a razlika u ceni je velika. Uzmes neki manji set_ za pocetak pa vidis. Ne smem vise ovde je lego klan 😃




mama Jo -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 20:47:57)

Ahahahaha [sm=smiley36.gif]
Ja sam vise puta htela da uzmem sluban kao da ih probamo ali uvek mi nesto izmakne.
Gledala sam neku mamu na insta koja je bas pokazivala sluban komplete koje ima i delovalo mi je ok.




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 20:49:15)

Ima u Aksi i budu akcije pred praznike. Znas za koju marku 😀





veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (27.12.2020 20:52:29)

Imamo temu za kocke pa da predjete tamo 
KLIK




Duškić -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.12.2020 15:07:02)

Sad planiram neku novogodisnju kariranu haljinicu za cerku, ako nadjem .




mama Jo -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.12.2020 15:10:40)

Moje su trazile i neki instrument [sm=smiley36.gif]
Starija je rekla gitaru, a mladja ne zna sta bi...




Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.12.2020 15:46:12)

Imas i male klavijature i bubnjeve 😀 Ne znam koliko imas zivaca kad pocnu da tutnje.





Filadendronka -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.12.2020 21:24:55)


Mama Jo, moj takodje zeli gitaru. A kada je rec o poklonima sve vise me radi osecaj da preterujemo. Deca su pretrpana igrackama, a kad treba da ih nagradim necim prosto ne budu nesto odusevljeni. To me jako nervira, tako da razmisljam da poklone svedem na minimum i vremenom pokusam da razbudim radost koju nagrada donosi. 
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Moje su trazile i neki instrument [sm=smiley36.gif]
Starija je rekla gitaru, a mladja ne zna sta bi...






Lilly5 -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.12.2020 21:38:58)

Mene vec dugo prati slican osecaj da preterujem sa poklanjanjem. Nisam nista uradila da to promenim a trebalo bi. 





Sanjica26 RR -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.12.2020 21:46:04)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Mama Jo, moj takodje zeli gitaru. A kada je rec o poklonima sve vise me radi osecaj da preterujemo. Deca su pretrpana igrackama, a kad treba da ih nagradim necim prosto ne budu nesto odusevljeni. To me jako nervira, tako da razmisljam da poklone svedem na minimum i vremenom pokusam da razbudim radost koju nagrada donosi. 
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Moje su trazile i neki instrument [sm=smiley36.gif]
Starija je rekla gitaru, a mladja ne zna sta bi...






Tacno Fil. Slažem se sa svime recenim. Zbog toga sad ja nemam ideju sta da kupim svojoj deci  




mama Jo -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.12.2020 21:54:54)

I ja se u potpunosti slazem.
Ok, mali su jos, svasta vole, ali, definitivno preterujemo.




veselicaa -> RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone (28.12.2020 22:43:10)

Nini danas stigle bojanke,flomasteri,clay,kompleti da pravi nakit i ogledalo,knjige i neke igre za razmišljanje.
A kupili šminku i knjige a za S pribor i isto neke igre za razmišljanje.
Još da im kupimo nešto za doček.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>