RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


New Mom -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (1.4.2011 19:57:14)

Nisu, samo su previše orjentisane (preopterećene) na bebu, trudnoću, porođaj, pa deluje tako.




nencydrew -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (2.4.2011 16:11:10)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Nisu, samo su previše orjentisane (preopterećene) na bebu, trudnoću, porođaj, pa deluje tako.

[sm=bravo.gif]




Ana007 -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (3.4.2011 19:29:36)

Ja sam samo bila zaboravna [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




nencydrew -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (7.4.2011 19:02:41)

Ja se danas posekoh dok sam rezala salatu[sm=smiley19.gif]




vukosava -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (6.6.2011 7:24:07)

Pamet nije jednako zaboravnost. Nedostatak koncentracije nije pamet.

Naprotiv mislim da žene nisu manje već više pametnije u trudnoći. Ponoviću da sam celo istraživanje i ceo doktorat napisala i odbranila trudna ( u dubokom osmom mesecu, falilo je 7 dana da pređem u deveti).

Samo je pažnja usmerena na nešto drugo i telo radi punom parom. Postajemo super bića koja proizvode ova mala bića [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/duda.gif[/image] N




bebać -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (6.6.2011 9:51:49)

NE....mislim da su zene vise emotivne u trudnoci,manje 'vagaju' mozgom a vise srcem.....meni je 'to stanje' ostalo i posle trudnoce do dana danasnjeg,ne znam vama[sm=zmeden.gif]




dAKi89 -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (3.6.2012 22:14:14)

Nisam manje pametna... ALI sam dekoncentrisana, zaboravna, tesko pamtim, lupam gluposti, zastanem na pola recenice jer ne znam sta sam htela da kazem i u cemu je poenta toga sto pricam, pa na kraju sve kad se sabere, nije ni cudo sto mislimo da smo manje pametne [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Evo samo jedne od mnogih stvari koje mi se desavaju od kada sam trudna: Otisla ja na redovan pregled. I kao sto znate, pre pregleda merenje i piskenje. Uzmem ja onu posudu za urin, odem u wc, stavim posudu pored sebe dok skinem pantalone, piskim, obucem se, pustim vodu. Pogledam pored, kad tamo stoji posuda, PRAZNA! Ja ZABORAVILA da sam u nju trebala da piskim!! Znaci totalno zaboravila na nju, i zasto sam uopste tamo! E onda sam morala cekati da se opet nakupi "materijal", pa sam jaaako obratila paznju na to sto radim [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley14.gif[/image] Znaci neuracunljiva sam totalno!




ana77 -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (3.6.2012 22:34:23)

Ja sam jako postala zaboravna :)! Izgubila sam 1000din i saobracajnu dozvolu, zaboravila kljuc u bravi i sl.
Kljuceve od kola kad stavljam u torbu pet puta se preslisam da ne bih i njih negde izgubila, pa se onda ubila posto nemam duplikat :). Potpuna sam promaja. :)




MicinaMama -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (3.6.2012 22:38:58)

Uh ja sam isto bas zaboravna,nekada jedva i pricam od nekakve zanesenosti...neznam ni sama kako da opisem...Ali naravno sve je to normalno.Mislim da mi se pamet nije smanjila[sm=smiley36.gif],ali rasejana JESAM.




isidora88 -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (3.6.2012 23:57:30)

kod mene glupilo jos traje[sm=smiley36.gif][sm=smiley13.gif]
bas me nervira sto sam dosta stvari koje sam nekada znala zaboravila(npr.istoriju koju obozavam), nemam pojma kako cu fax zavrsiti [sm=smiley19.gif]




red3lilu -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (4.6.2012 8:28:41)


IZVORNA PORUKA: dAKi89

Nisam manje pametna... ALI sam dekoncentrisana, zaboravna, tesko pamtim, lupam gluposti, zastanem na pola recenice jer ne znam sta sam htela da kazem i u cemu je poenta toga sto pricam, pa na kraju sve kad se sabere, nije ni cudo sto mislimo da smo manje pametne [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Ovaj deo ću da potvrdim da ne bi pisala potpuno isto[sm=smiley1.gif]
Ja sam otišla u prodavnicu, kupila i platila stvari, sela sa detetom u auto i krenula kući... na putu me mali podseti; mama, mislim da si nešto zaboravila[sm=jezicek.gif]




Modessty -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (4.6.2012 8:34:48)


IZVORNA PORUKA: isidora88

kod mene glupilo jos traje[sm=smiley36.gif][sm=smiley13.gif]



[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i kod mene zaboravnost traje i pogoršava se naročito kad Danilo plače ili se nešto raspekmezi![sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (4.6.2012 11:21:46)

ddefinitivno sam ponovo oglupela,a i posledice od prve trudnoce su jos uvek prisutne[sm=smiley36.gif]




tijatija -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (4.6.2012 11:23:19)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

ddefinitivno sam ponovo oglupela,a i posledice od prve trudnoce su jos uvek prisutne[sm=smiley36.gif]

Koje meni posledice tek slede [sm=smiley29.gif] [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Meisje -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (30.10.2012 13:28:39)

ne znam da li to ima veze,ali ja stvarno osecam da mi mozak usporenije radi...[sm=smiley5.gif]




viking -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 18:44:14)

Ne znam za druge, ali ja jesam. U stvari, možda nisam baš zaglupela ali mi je definitvno koncentracija na nuli, pa otud i sva moja glupost. Evo primera od juče, a takvih svakog dana imam po nekoliko:

Ja: Šta ćemo za ruček sutra?
Mm: Pa možemo one ćureće batake.
Ja: A šta ćemo kao prilog?
Mm: Može ona salata od boranije od danas, a imamo i grilovano povrće.
Ja: A šta ćemo kao glavno jelo uz boraniju i povrće?




reve84 -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 18:52:37)

Au Vik slatko me nasmeja!!! Legendo!!
Ja moram da se upisem u ovu grupu...Ne mogu sad da se setim konkretnog primera ali mi nista ne odrzava paznju. Koncentracija ne postoji...knjiga, film, serija....nista...a treba lezati do decembra.





Ana RR -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 19:25:32)


IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja: Šta ćemo za ruček sutra?
Mm: Pa možemo one ćureće batake.
Ja: A šta ćemo kao prilog?
Mm: Može ona salata od boranije od danas, a imamo i grilovano povrće.
Ja: A šta ćemo kao glavno jelo uz boraniju i povrće?



[sm=jezicek.gif]
[sm=jezicek.gif]




jole82 -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 19:47:24)

Hahaha Vik[sm=smiley36.gif]

mm: Sta cemo za rucak?
ja: Izvadila sam pertle za patike
mm: [sm=zmeden.gif]Sta ti je?

Prevod: Izvadila sam meso za spagete[sm=smiley36.gif]




Dani.kv -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 20:02:10)

Potpisujem. Glupa sam za sve pare




reve84 -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 20:03:12)

Au Jole82 i ti si legenda...pertle za patike!!!! [sm=bravo.gif]




ivaMark -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 21:54:53)

Jole, ima to veze [sm=smiley1.gif] pertle i spagete po malo lice [sm=smiley36.gif]
A ja sam imala osecaj kao da mi mozak usporeno radi i stalno sam sebi delovala nekako pogubljeno.




jole82 -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 22:15:01)

Ima ima veze [sm=smiley36.gif]
A kad su mi u savetovalistu za trudnice otvarali karton...u bolnici u kojoj i mm i ja radimo i oboje nas znaju na ginekologiji...
Pita mene sestra one opste podatke, a ja razmisljam da li cu saznati pol na tom pregledu...i naidje pitanje "Ime oca deteta?"...A ja shvatila da me pita "Ime deteta?"..i sad se mislim pa kako ime kad ne znam ni pol i odgovorim sva zbunjena: "Pa otkud ja znam"[sm=jezicek.gif]
I tako pogleda me sestra znacajno, pa mi je objasnila da lupam gluposti...i site smo se nasmejale [sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 22:20:27)

Jole KRALJICE [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




madre -> RE: Da li su zene u trudnoci "manje pametne"? (9.9.2013 22:26:44)

auuu, jole, hvala ti[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>