RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Animsaj9 -> RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (26.10.2016 12:51:09)

I ja ne mogu sa svakim da se druzim, pijem kafu i provodim vreme. Poznajem dosta mama, pa to ide sa onom na kafu sa ovom, sa jednom ide u grad u setnju, sa onom se zna iz zabavista zbog dece pa se zato druze, nije mi jasno da svi ti ljudi ti odgovaraju. Ja imam par prijatelja sa kojima sam bas dobra sa njima se druzim, ovo sve ostalo mi je gubljenje vremena, jednostavno ne mogu da slusam svacije zveketanje




Divnica -> RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (26.10.2016 13:21:45)

Ja uvek iznosim svoje misljenje smetalo to ljudima ili ne .Ja ne znam drugacije.Sad treba da razmisljam sta ce ko da pomisli da kaze pogresno da protumaci itd .... ne interesuje me. Kako ja sad tu da bijem glavu sta ko zeli da cuje,svasta,necu, kazem sta mislim i gotovo.Drugacije i ne znam




suzi kju -> RE: da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (4.11.2016 16:55:09)

Uglavnom iznesem svoje misljenje!




mamica 91 -> RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (5.11.2016 20:21:35)

Moja mama kaze ti bi i na gu...prosvirala da kazes sta imas... Ima par ljudi npr vencani kum, sa kojim ne komuniciram, jer je na nivou morskog krastavca, ja bukvalno istog momenta sto mislim to ti i kazem ali bez blama i uvijanja nego pucam u celo.. Kazu kosta te to u zivotu, ali ja to ne vidim tako. Ako me pitas ja ti kazem svoje misljenje, to ne znaci da ocekujem da se slozis sa tim, a ni da se naljutis,. Ja znam da prihvatim kritiku, pitam za misljenje ali bilo kakva odluka je samo moja. Ali ocito neki ljudi nisu dorasli da prihvate tudje misljenje i vise vole da im klizis niz dlaku i mazes oci.




Mariya -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (9.11.2016 23:33:52)

Ja vagam, u zavisnosti od toga sa kim pričam. Svojim bližnjima najčešće kažem šta mislim. Nekad uvijem malo u ukrasni papir i stavim i mašnicu [sm=smiley36.gif] pucati pravo u čelo obično ne donosi ništa dobro.
Nekad nema smisla iznositi svoje mišljenje kada je druga strana mnogobrojnija, a sveukupan IQ im je na nivou zadnjeg levog točka na Citroënu. Tu mislim na grupaciju mama iz vrtića. Nema smisla reći šta misliš ako suprotnu stranu ne možeš ni da razuveriš, ni da ubediš da nije u pravu, džabe trošiti reči ma budale,da izvinete.




degu -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (10.11.2016 0:09:45)

Ja sam strelac u horoskopu i pre nego što skontam već sam rekla sve što mislim. Sad s godinama se trudim da nekad malo upakujem, ali da ipak kažem ono što mislim, u zavisnosti u kakvom sam društvu. Ali ne mogu da prećutim, ako me nešto iritira,moram da kažem. I ne mogu da sakrijem kada me neko nervira.




krin 40 -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (3.8.2017 9:06:21)

Ja iznosim svoje mišljenje od kad sam progovorila.Nikada me nije zanimalo "šta će okolina da misli i kaže".Jedino sa godinama je došla i mudrost pa odmah prepoznam u diskusiji ako je neko "zadrta budala" i da sa njim ne vredi diskutovati.Prosto eliminišem one što mi oduzimaju energiju




vocicana -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (3.8.2017 9:08:27)

Temu sam vec prosla, ali apsolutno samo svoje misljenje iskazujem. Cutim samo iz diplomatskih razloga kada treba, jer ne zelim da ulazim u raspravu. Sto ne znaci da nemam misljenje i da ne zelim da ga iznesem.




Anck Su Nmaun -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (3.8.2017 9:29:58)

Nisam tip da ti mislim jedno a drugo pricam, ako me pitas bicu iskrena ali ne namecem svoje misljenje i vecinom se trudim da budem diplomata ( kad uspem [sm=jezicek.gif])
Nisam konfliktna licnost , cak naprotiv izbegavam...nemam ja vremena ni zivaca za to!




Sarav -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (3.8.2017 9:44:41)

Zavisi, ako mi je neko bitan onda kažem šta zaista mislim, a ako sagovornik nije baš inteligentan kažem šta želi da čuje jer time čuvam svoje živce.




Dora89 -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (23.2.2018 20:16:05)

Ono što ljudi žele da čuju. Ako žele moje mišljenje, dobiće ga, ako žele laž, dobiće je.




mama Jo -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (23.2.2018 20:24:30)

Uvek se drzim svog misljenja, ali vrlo cesto sam aktivni slusalac samo...




Srecko47E -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (23.2.2018 20:28:15)

Svima sve otvoreno kazem bez ustrucavanja.




Anck Su Nmaun -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (23.2.2018 20:30:01)

Kazem kome se ne svidja sta da mu radim, njegov problem.




Mala Elena -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (23.2.2018 20:44:55)

Nekad nesto mislim ali precutim ako se ne slazem, ako je u pitanju osoba koja je dosta sujetna.
U sustini, govorim sta mislim, nisam ulizica.[sm=jezicek.gif]




Srecko47E -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (23.2.2018 23:29:17)

Nekad se treba gricnuti za jezik,ali za jezicaru poput mene to ne vazi.




vocicana -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (23.2.2018 23:35:10)

Ne ujedam se za jezik pa ni onda kada stvari idu na moju stetu, bas me briga, ali ako ne izgovorim i ne iskazem puci ce mi aorta od sekiracije




Srecko47E -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (25.2.2018 2:09:36)

Ne mogu ni ja,a trudim se.




Anck Su Nmaun -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (25.2.2018 9:12:50)

hahhahaha Voci pucice ti aorta [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Ja se ne grizem al ne volim da se kroz svadju resavam problema, ne na taj nacin. Inace ne volim da se svadjam, mrzim tu losu energiju.




Srecko47E -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (25.2.2018 13:32:32)

Ja sam godinama naucila svadjalacki ton da regulisem te sada sve na fon nacin na finjaka resim.




Dora89 -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (2.3.2018 11:01:37)

Zavisi koliko mi je važno. Što bih predočavala istinu nekom ko ne želi da je čuje, a tema nije bitna?




Mala Elena -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (2.3.2018 11:04:12)


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ne ujedam se za jezik pa ni onda kada stvari idu na moju stetu, bas me briga, ali ako ne izgovorim i ne iskazem puci ce mi aorta od sekiracije



Ahaaaaahaaa[sm=smiley36.gif]
Voci draga




Dora89 -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (2.3.2018 11:05:56)

Aorta je svima hit [sm=smiley36.gif]




MimaKos -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (2.5.2018 2:03:04)

Uvek kazem sve sto mislim,




mama Jo -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (2.5.2018 8:24:19)

Ne zanima me sta drugi misle o tome ato ja mislim 😂




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>