RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


flamingos -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (2.4.2021 16:09:47)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ne zanima me sta drugi misle o tome ato ja mislim 😂
Isto.Uvek kažem ono što mislim.Stojim iza svojih reči.Sad-može nekome da se svidi ili ne,to je njegov problem.❤





Ivanka 75 -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (2.4.2021 16:21:23)

Na zalost ne, zelim to da promenim. Polako, covek se uci dok je ziv. 





mati -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (2.4.2021 17:17:38)

Ranije jesam. Bez ustezanja, ali ne iz zle namere već da nekoga trgnem. Pogled sa strane, nepristrasan mnogo znači.
Vremenom sam shvatila da ljudi beže od istine, boje se, gledaju kroz ružičaste naočare. Sve zavisi od situacije ako je neko meni bitan iznosim sve što mislim, ovako, više nemam snage. Zašto bi ja nekog nesto ubedjivala, ima vremena, ubedice se sam.
Nikada ne govorim ono što neko želi da čuje, ako to nije istina. To je medvedja usluga.




flamingos -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (4.11.2023 15:17:27)

Ne govorim ono šro drugi žele da čuju,već iznesem svoje mišljenje.Sad,koliko se to nekome sviđa ili ne,to je njegova stvar.Bolje i tako nego da ga ogovaram kada okrene leđa.




Srecko47E -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (6.11.2023 12:05:57)

Vodim se time sta ja mislim i iznesem svoje misljenje,onda kada smatram da treba.
Ne govorim nikad ono sto drugi vole da cuju,bez obzira na to ,ko je u pravu.

Nismo mala deca i moramo prihvatitista nam se kaze .
Ja na to,tako gledam ,jer je bitnija stvar-ko kaze,a ne ,sta kaze,.




flamingos -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (6.11.2023 12:21:59)

Uvek stojim iza svojih reči.Iznosim svoje mišljenje i govorim samo istinu-ma koliko kome da se sviđa ili ne sviđa.




Srecko47E -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (6.11.2023 12:25:24)

Nemoj me pogresno shvatiti,ali to isto si napisala i 04.11,teme se svode na ponavljanje jednog te istog.
Ok je odgovoriti,ali je bezbeze ponavljati se.

Ako je ponavljanje,makar nesto novo da se napise.
Ja razumem da je igra u toku,ali ovo nije poenta.

Forum gubi poentu.




flamingos -> RE: RE:Da li uvijek iznosite svoje mišljenje ili govorite ono sto drugi zele da cuju? (6.11.2023 20:13:41)

Mene uopšte više ne intetesuje šta pišeš.Nemoj ni pp da mi šalješ i raspituješ se brišu li poruke administratori.Sećaš se?Ili hoćeš i za to da kažeš da zmišljam?E ne,opet iznosim svoje mišljenje kao i svi vi,pa sad svidelo se tebi ili ne to me ne zanima.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]