RE: Homeopatija (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Torbica -> RE: Homeopatija (1.9.2014 9:41:46)

Dado draga, da, kod iste dr. [sm=smiley1.gif] Stope joj ljubim! Izuzetan covek, lekar, dijagnosticar, zena je perfektna. Mnogo je volim!




World -> RE: Homeopatija (1.9.2014 11:32:49)


IZVORNA PORUKA: Dada81


IZVORNA PORUKA: World

Ja sam imala problema sa alergijama koje su mucile bas dugo, polen, trave, budj i sl, a prije otprilike 2 godine sam otisla kod dr koja se bavi homeopatijom, dala mi je neke tabletice koje sam konzumirala 3 mjeseca, ako se dobro sjecam uzimala sam ih 3x sedmicno i od tada vise nemam alergije apsolutno ni na sta. Vjerujem da pomaze, vise nego klasicna medicina, jer sam godinama uzimala flonidane i ostale lijekove za alergije. Uglavnom su ljudi skepticni pa je bilo komentara tipa sve si ti to umislila i to je placebo i sl, ali meni, u sustini, nije bitno. Ako sam i umislila, dobro sam umislila, pa sad vise nemam problema bar sa tim.


Medju prvim postovima naletim na ovaj,i svidelo mi se,bas budi nadu!
Odmah bih nasla tu dr.
Jer mi dete (4.god.) eno ima dva velika Flonidan sirupa jos, sto je dobio u rezervi,kako rece ova u apoteci-nek mu se nadje [sm=smiley19.gif]


Dado, mislim da vrijedi probati u svakom slucaju... ako se odlucis da dodjes, ugosticemo vas u BL [sm=smiley1.gif]




Dada81 -> RE: Homeopatija (1.9.2014 11:37:52)

Hvala puno Torbice ! World,[sm=smiley31.gif] kao da si me vec docekala,hvala puno,svakako bih se javila,nisam godinama isla u BL. Ali,moracu nesto uskoro uraditi po tom pitanju,pisala sam i na temi ''Respiratorne alergije'' ove nase muke.




malencica -> RE: Homeopatija (25.9.2014 9:41:32)

Drage moje, da li mozete da mi preporucite dobrog homeopatu, pride da je i pedijatar, u Beogradu. Imam devojcicu, 6 meseci, pre 3 nedelje je zapocela sa inhalacijom Berodualom, pa spalmotil, pa Pulmicort, trajalo je 2 nedelje, pauzxa nedelju dana i evo je jutros svira ponovo! A ima i ekcem. Sa starijim detetom mi je bilo slicno, ali je krenulo kasnije i dobro reaguje na lekove, nikada nije trajalo duze od 5 dana. Bas sam ocajna, ne bih volela da je kljukam kortikosteroidima. Cula sam da ima neka dobra doktorka na Slaviji i to je to [sm=smiley36.gif] Oko mene uglavnom ne priznaju homeopatiju kao jedan od nacina koji moze da pomogne u lecenju, nego...trpaj saku lekova, pa ce na kraju nesto da se desi.
Hvala unapred, a sad odoh da ih oboje inhaliram :/




Torbica -> RE: Homeopatija (26.9.2014 19:36:34)

dr Kasikovic, topla preporuka. Nju preporucuje nasa homeopata iz NS. A ima i u dr Risticu, isto ga hvale.
Ja kao neko iz medicine ti toplo preporucujem, pisala sam na prethodnim stranama licno iskustvo. Srecno!




branki* -> RE: Homeopatija (26.9.2014 19:37:50)

ja sam dobila sve tople preporuke od jedne nase clanice za dr kasikovic[sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Homeopatija (26.9.2014 19:44:55)

Isti izvor [sm=zz_biggrin.png]




superm -> RE: Homeopatija (26.9.2014 22:15:19)

O homeopatiji mogu da kazem samo reci hvale i apsolutnog divljenja! Pomaze meni, mojoj deci, sjajna stvar.




Sanjica26 RR -> RE: Homeopatija (26.9.2014 22:16:33)

Drago mi je superm sto si barem ti uspela do nje da odes.




superm -> RE: Homeopatija (26.9.2014 22:17:17)

[sm=smiley1.gif]




Leptiric123 -> RE: Homeopatija (13.10.2014 8:43:37)

Jel neko imao iskustva sa upalama ušiju kod dece i lečenjem homeopatijom?
Naime, meni ćerka ima treći put upalu uha za mesec dana, sklona je tome, i svaki put isti dan kad joj procuri nos krene t i konstatuje se upala uha...evo sad lečimo treću, antibiotici treći put.
I jel pomaže homeopatija kod jačanja imuniteta?




jovicaa -> RE: Homeopatija (13.10.2014 10:14:45)

leptiric idite kod homeopate, dace ti nesto za dizanje imuniteta sigurno.
ali moja preporuka je promena pedijatra isto.. zato sto recimo znam puno deca koja su se tako napila antibiotika zbog upala usiju, i onda presla kod lekara kod kog mi idemo i vise uopste nisu dobijali toliko terapije. zato sto u dispanzeru cesto prepisuju antibiotike cim se malo zacrveni uho, a nas lekar prati, da vidi da li ce se razviti neka ozbiljnija upala, zato sto se cesto od virusa stvori to crvenilo, koje spontano prodje. a kod nas u dispanzeru se odmah za to dobija antibiotik.

raspitaj se malo kakvi su lekari kod vas.




Leptiric123 -> RE: Homeopatija (13.10.2014 10:48:22)

Upravo smo promenili. I orl danas idemo privatno našli smo mnooogoo dobrog doktora...od cekanja redova i vodanja nema nista...vecito neki izveštaji kao nije joj ništa a ona stalno bolesna...




Leptiric123 -> RE: Homeopatija (13.10.2014 10:49:19)

Ma nije njoj samo crveno njoj prvi dan t skoči na 39,5...skolna je, a to je i nasledno, na tatu...ali borićemo se dok ne pobedimo.




jovicaa -> RE: Homeopatija (13.10.2014 15:44:34)

u svakom slucaju probajte i sa homeopatijom, ne moze da skodi!




Jeca.V -> RE: Homeopatija (13.10.2014 20:17:24)

Superm,jel vi bese kod dr Kasikovic idete?




nenolina -> RE: Homeopatija (10.11.2014 18:56:09)

Pozdrav svima
Nova sam na forumu pa bih vas zamolila za kontakt nekog proverenog pedijatra-homeopate u Novom Sadu.




Torbica -> RE: Homeopatija (10.11.2014 19:25:18)

Nazovi DZ Vasa Stajic i reci da hoćeš da se zakazes kod dr Branke Basare,oni će ti sve objasniti dalje![sm=smiley1.gif]




nenolina -> RE: Homeopatija (10.11.2014 19:31:42)

Hvala punoo[sm=smiley1.gif]




superm -> RE: Homeopatija (10.11.2014 21:45:35)

Vec sam pisala, ali od viska glava ne boli.[sm=smiley36.gif]
Homeopatija je zlato! Mojoj deci I meni samoj je od neprocenljivog znacaja.




nenolina -> RE: Homeopatija (11.11.2014 10:29:42)

Nadam se da će i nama pomoći jer mi dete skoro dva meseca vuče neki osip po rukama. Mazali smo svašta,i elocom,i dalje tapkamo u mestu.




nenolina -> RE: Homeopatija (13.11.2014 21:55:37)

Evo mene opet po vašu pomoć. Kontaktirala sam dr Branku,međutim ja sam očekivala odgovor tipa mogu-ne mogu da vas primim,pa sam ženi samo ukratko
napisala da nam je dr u našem dz rekla da se radi o ekcemu. Nisam joj rekla da je malom prepisan Galitifen sirup,niti da taj njegov osip meni ne liči na ekcem. E sad,
pošto nas dr Branka ne može primiti pre januara,preporučila je da mu dam neke kapi Rescue remedy. Da li ja to smem njemu dati i pored tog Galitifena? Glupo mi da gnjavim ženu a uopste ne znam sta sad da radim.[sm=zmeden.gif]




Peace* -> RE: Homeopatija (11.12.2014 10:42:07)

Ima li neko iskustva sa Influcidom?

Dr je rekla da mu dajem 3x na dan 7 dana (uz Brufen), nakon što sam joj napisala šta se Luki dešava KLIK




sanja98 -> RE: Homeopatija (16.2.2015 15:49:34)

Pozdrav za sve ! Nova sam na forumu ,pa se unaprijed izvinjavam ako ponovo pitam isto pitanje koje je vec neko postavio .Da li sam ja preletila ali nigdje nisam uspjela pronaci adresu nekog homeopate u BL i cijenu pregleda.Neko ko je provjeren vec .Cerka mi ima problema sa alergijama na sve i svasta ,stalne opstrukcije pluca ,samim tim i upale pluca su ceste.To traje vec 6 godina ,svi koji pate sa alergijama znaju kolika je to patnja [sm=smiley19.gif].Hvala Vam unaprijed ![sm=smiley1.gif]




World -> RE: Homeopatija (16.2.2015 16:40:45)

Imam ja br. poslacu ti na pp.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>