RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


BubaBubica -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (25.3.2016 11:57:49)

Stvarno bi bilo dobro da mm ima pojačanje jer inače jednom kad nam krenu pms teško njemu sa nama hahahaha [sm=jezicek.gif]




vocicana -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.3.2016 11:02:34)

Hahhahahaaaa, bubo carice! Trebace mu boga mi pojacanje...
Nisam ranije pisala u ovoj temi ali sada hocu. Od kako sam zatrudnela, mm je govorio da bi voleo da ima devojcicu, jednu vec ima, ali ja sam se celog zivota osecala kao muska majka, znala sam i govorila da devet trudnoca imam devotorica bi decaka bili.
Naravno , negde sa 4,5 meseca trudnoce, ustanovili smo da sam ipak u pravu i da je deckic u pitanju.
Bubo kraljiceee!!!




Rosita -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (27.3.2016 11:01:49)

Voci, tako i ja mislim. Uopste nisam mogla da se zamislim kao mama devojcice. Mislim da uopste vise mogu da dam muskom detetu i da imam kvalitetnije interakcije. Imam i svoje repove zbog kojih mislim da je to tako, al ro je druga prica.




Milena18 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (29.3.2016 13:55:31)

Ja sam od početka imala baš jak osećaj da nosim dečaka, mada nisam imala nekih posebnih želja u pogledu pola. Prošle nedelje mi je ginekolog rekao da mu se čini da je devojčica, ali nije bio siguran, a ja nastavila po svom - dečak je sigurno i tačka. Danas mi je stigao rezultat amniocenteze, i pokazao da me je osećaj prevario - devojčica je [sm=sloncek.gif]




Sandricak -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (30.3.2016 13:03:26)

nama je dr rekao prsle nedelje na 2.expertnom da je decak, a ja kao sve cekam fetalnu ehokardiografiuju jer ce je raditi na 3D uz da se bolje vidi jer sam jos ubedjena da je curica... [sm=smiley1.gif]




tuzna29 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (17.4.2016 21:12:49)

drage moje ja sam zaboravila sifru jedva se snadjoj i eto me opet psle par meseci , ali da vam javim da me moji sni kao ni osecaj nisu prevarili i pored bukvalo svih koji su govorili da nosim devojcicu ja ipak nosim decaka :)




degu -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (12.7.2016 14:15:16)

Ja ovog puta imam baš jak osećaj da je dečak, ne znam zašto. Trudnoća mi je drugačija, ja sam drugačija,mnogo sam mirnija, ne luduju mi hormoni kao prošli put, a i bez toga imam takav osećaj od početka. Nema želje u vezi pola, mada eto zbog Teodore bih volela da je devojčica da ona ima sestru, mislim da su sestre jako vezane, najbolje drugarice za sva vremena ali ipak mislim da je dečak. A imam spremno žensko ime [sm=smiley36.gif] U 12 n sam bila na EUZ i dr je rekao da izgleda kao da je dečak, ali tako rano ne može biti siguran 100 %.




emicaa -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (12.7.2016 14:56:46)

Dugo ne mora da znači,ja sam ubjedjena bila da je žensko kad ono kuronjica [sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (12.7.2016 15:55:29)

Znam naravno, cak sam i sanjala bebu devojcicu, ali ovaj osecaj je bas jak, nisam to dozivela sa Teodorom. Videcemo mozda vec sutra da li me vara osecaj [sm=smiley1.gif]




BubaBubica -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (13.7.2016 13:11:43)

Degu javljaj šta kaže UZ [sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (13.7.2016 22:38:33)

Kaže i moja dr-ka da joj se čini da je dečak, ali nije sigurna jer je loš UZ u DZ. Kad sam bila kod dr-a Ilića u 12.n, pokazao mi je tačno gde je pupčanik, gde je polvidela sam i sama,čak i pre negi što mi je rekao, ali kaže u tom periodu i usnice kod devojčica mogu biti malo uvećane, pa ne može biti siguran.




emicaa -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (13.7.2016 22:46:35)

Degu koja si ti sad sedmica?sledeći put će sigurno sa većom sigurnošću moći reći,pogotovo ako je stvarno dječak.Meni je sad nekad u 15-16 sedmici rekla a i ja duduk za te stvari sam i sama skontala šta je [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (13.7.2016 22:51:54)

Sad sam punih 15 n, a po UZ 15 + 4, a po stomaku bi čovek rekao da sam 20. n [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (13.7.2016 22:54:31)

Stomak u drugoj dosta brže raste,ja sam već u 20.bila kao slonić [sm=smiley36.gif]
Ti za svaki slučaj smišljaj ime za dječaka,za djevojčicu svejedno imaš [sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (13.7.2016 23:10:47)

Smišljam ja, još nisam bila ni trudna kad sam počela, al mi ne ide [sm=smiley36.gif]




MishMash -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (16.7.2016 9:50:18)

Da se upisem i ovde.

Ja sam od pocetka imala osecaj da je decak, iako sam uvek zelela dve cerke. Tri dr su potvrdila moj osecaj 😀

Stomak mi je manji nego u prvoj trudnoci, mnogi ne primete da sam trudna.




Mariya -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (31.8.2016 16:25:25)

Ja imam osećaj da je devojčica i ovaj put[sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (31.8.2016 18:49:41)

Mene osecaj ipak nije prevario [sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (15.9.2016 14:33:00)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja imam osećaj da je devojčica i ovaj put[sm=smiley1.gif]


Moj dr tvrdi suprotno, kaže da je dečak, a ja čekam ekspertni uz da potvrdim da li me je osećaj prevario[sm=smiley36.gif]




yelly -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (16.9.2016 10:26:38)

Ja sam bila neutralna ali sam nekako u sebi predosetila decak... i kaze dr 95% decak!
Sad ja verujem da je kod decaka nemoguce bas pogresiti [sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (16.9.2016 10:43:50)

Joj, Yelly kod mene je komsinica sad rodila curicu, a 100% joj tvrdili da je dječak, ona sve plavo kupila[sm=smiley13.gif]!
Tako, da znaju i oni pogriješiti!




yelly -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (16.9.2016 14:51:11)

Hehehhehheh eca89, neka bude samo zdravo [sm=smiley1.gif] vidis bila sam ubedjena da kad je decko nema greske...
neki plan mi je da kupujem pored plavog i belo, zuto, zeleno, narandzasto, nekako bice uvek korisno i posle [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (15.10.2016 23:46:11)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja imam osećaj da je devojčica i ovaj put[sm=smiley1.gif]

I izgleda da me je osećaj prevario... Dečak je [sm=smiley36.gif]




zumbulcic -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (21.11.2016 7:36:16)

Ja sam imala osjecaj jos od bete da je djecak a zelim djevojcicu da joj vezem kikice i pletem pletenice [sm=smiley36.gif] sad na uz u 13+3 dr je rekla djecak pa vidjet cemo za 2-3 sedmice kad budem ponovo isla. Sta god da bude samo neka raste i bude kako treba




krin 40 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (21.11.2016 9:10:31)

Ja sam i u prvoj i u drugoj pogodila.U ovoj trećoj sam se toliko "izbezumila" od brige da li će sve biti u redu da jos uvek sebi ne dozvoljavam sa se opustim i mislim o lepim stvarima




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>