RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


megi85 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 21:19:58)

Ja nemam pojma[sm=smiley36.gif]
Na zadnjoj kontroli dr je rekao da je još rano da išta kaže ali se našalio da to ne znači da je djevojčica a meni je baš svejedno i nemam nikakav predosjećaj.
Voljela bih da je djevojčica tako da imam i jedno i drugo ali pošto imam dječaka i na njih sam navikla neću biti ništa manje srećna ako ponovo bude dječak[sm=bravo.gif]




Aisha -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (20.4.2015 10:03:13)

Ja imam osecaj da ce biti cura![sm=jezicek.gif]Sutra idem na UZ pa cemo videti, ali znam da je devojcica!!!




Maraj -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (29.4.2015 7:45:21)

Nama dr rekla na uz u 13.nedelji da je decak i pokazala nam pišu na uz. Mislim da bi se sad sokirsla da mi kaze da je devojcica. Jednostavno sad ocejujemo decaka [sm=smiley27.gif]




Anoniman -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2015 12:18:02)

Ja se od pocetka bebi obracam sa "Ta" u zenskom rodu i nadam se da je Nora, e sada dr u 13 nedelji rekla da misli da je decak, a u 17 devojcica, na sledecem uz videcemo[sm=smiley36.gif] mada verujem da je Nora[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2015 13:20:36)

ja mislim da je devojcica, ne znam da li je u pitanju osecaj ili prevelika zelja za devojcicom, samo se nadam da cu biti u pravu [sm=smiley27.gif][sm=9nebesa.gif]




dijana1* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2015 14:43:03)

U cetvrtak idem na UZ pa cu videti sta je ali imam osecaj da je decak a jaku zelju da bude devojcica[sm=smiley36.gif]




NadaR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2015 15:09:30)

Ja navijam za jednu plavojku sa plavim okama. Lijepu kao mama Di. :-)




Lisa Simpson -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.6.2015 14:00:48)

Pa skoz čudno, ja uopšte ne osećam da ću se 100% poroditi, obzirom na moju istoriju, ali sam 1000% sigurna da je devojčica [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=zz_giggle.gif]

Znam da je ovo glupa konstatacija; ja bih volela da kažem da ništa ne osećam, ali iskreno tako je. Ako omašim ništa, ne bi mi bilo prvi put, već me taj osećaj kad su drugi u pitanju dva puta prevario, ali je jednom i pogodio, srećom sam bila pametna pa sam svaki put držala jezik za zubima i nisam proricala roditeljima pol, bar osećaj da odćutim je bio ispravan[sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.6.2015 14:45:13)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

U cetvrtak idem na UZ pa cu videti sta je ali imam osecaj da je decak a jaku zelju da bude devojcica[sm=smiley36.gif]


Samo da kazem da me osecaj nije prevario[sm=smiley36.gif]
Treci sin[sm=bravo.gif]
A sto se tice devojcice, cekam snajku. Pre ce doci ona nego da mi ubodemo devojcicu[sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.6.2015 14:46:05)

Dijana, cetvrto ce biti devojcica[sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.6.2015 15:26:27)

Jess kada bi znala 100 % da bi bila devojcica isla bi na cetvrto. Ali posto se to ne moze znati ipak cemo ostati na tri sina. Mislim, nikad se ne zna. Mozda slucajno ostanem trudna ponovo. Naravno da bih rodila.




Lisa Simpson -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (24.6.2015 4:47:47)

Di [sm=bravo.gif] biće vesela družina, i stvarno te osećaj nije prevario. Inače ja priznajem samo one osećaje koje ljudi kažu pre nego što saznaju pol i pre nego što se porode[sm=smiley36.gif] a to kad se porode da kažu tačno sam znala, to se ne računa. [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (22.10.2015 22:59:11)

Za prvo nisam ni razmisljala sta bi moglo da bude. Oko 11-12 n sam saznala da je decak.
U drugoj trudnoci sam htela da bude iznenadjenje i izdrzala sam do kraja. Bila sam ubedjena da je devojcica ali izadje decak[sm=smiley36.gif]
Treci put sam navijala za devojcicu ali sam osecala da je decak i na UZ sam i potvrdila.

Ali moram da priznam da mi je najlepse bilo u drugoj trudnoci kada nisam znala pol. Bas je lep osecaj kada se rodi i cekam da vidim sta je[sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.10.2015 16:38:50)

Moja Di, ja ne razmisljam uopste o polu, bar ne toliko. Postoje dve teorije, jedna mog oca I jedna jedne moje koleginice, pa me zivo zanima. Koleginice se vodi bapskom pricom, a moj tata nekim teorijom nekog doktora iz Osijeka gde je sluzio vojsku.
Kaze moja koleginica, rekla joj je baba koja je oba puta podvezivala da bi ostala trudna zbog nekih problema, da ako izadje jajna velika iz desnog jajnika da je deckic,( kako je u mom slucaju), jer ona nema levi jajnik ni jajovod, stvarno ima stvarno ima dva decaka. A moj tata, tvrdi, da ako se oplodjenje desi odmah posle ciklusa ide devojcica a ako bude u drugoj polovini ciklusa je devojcica. Mozda je smesno, ali msm da ima istine.




vocicana -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.10.2015 16:42:55)

U drugoj polovini je deckic [sm=zz_devil.png]




dijana1* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.10.2015 19:03:08)

Voci to su samo price.
Pol deteta iskljucivo zavisi od oca. Nekada su krivili zene sto samo radjaju zensku decu a ne musku ali pol ne zavisi od majke nego od oca.




tuzna29 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (27.11.2015 10:47:34)

Do sada svi kazu da ce biti devojcica ali ja imam osecaj da ce biti decak :)




emicaa -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (27.11.2015 11:01:47)

Pred nama je i vidjećemo ali ja sam i ovaj put sigurna da je djevojčica [sm=smiley1.gif]




BubaBubica -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (27.11.2015 11:01:47)


IZVORNA PORUKA: tuzna29

Do sada svi kazu da ce biti devojcica ali ja imam osecaj da ce biti decak :)

Takav osećaj sam i ja imala oba puta a rodila devojke [sm=smiley36.gif] a meni su svi govorili da će biti dečak oba puta. Zeznule su moje cure sve [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (27.11.2015 11:07:48)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja se od pocetka bebi obracam sa "Ta" u zenskom rodu i nadam se da je Nora, e sada dr u 13 nedelji rekla da misli da je decak, a u 17 devojcica, na sledecem uz videcemo[sm=smiley36.gif] mada verujem da je Nora[sm=smiley1.gif]


nije me prevario ni prvi ni drugi put[sm=smiley1.gif][sm=9nebesa.gif]




janajana -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (27.11.2015 12:36:53)


IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Takav osećaj sam i ja imala oba puta a rodila devojke [sm=smiley36.gif] a meni su svi govorili da će biti dečak oba puta. Zeznule su moje cure sve [sm=smiley1.gif]

I meni su okolo govorili oba puta da nosim decaka, ali ja sam prosto znala da su oba puta devojcice... ljubi ih majka [sm=smiley36.gif]




madre -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (27.11.2015 13:13:05)

ja sam bila milijardu posto ubedjena da cekamo devojcicu, ali nisam bila u pravu!




BubaBubica -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.12.2015 11:27:27)

Ja sam prva dva puta bila ubeđena da su dečaci dok UZ nije potvrdio suprotno [sm=smiley36.gif] a sada, iskreno nemam pojma, ne javlja mi se još ništa [sm=smiley36.gif]




bojana92 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.12.2015 18:44:19)

Za prvo nisam imala osecaj,mada mi je bila zelja da prvo bude decak,Zelja mi se ispunila.Za drugo sam bila ubedjena da ce biti devojcica,jos se beban stalno krio,nije hteo da se pokaze,pa mi je to jos vise nade davalo,ali ipak decak :)




tuzna29 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (8.12.2015 9:24:55)

U kom mesecu se moze videti pol bebe? Kao sto ekoh mislim da su decaci al volela bih da su devojcice :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>