RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


bojana92 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (8.12.2015 22:11:31)

Oko 18 nedelje se moze pol bebe,ako hoce da se pokaze.Nekome se ranije pokaze,a nekom kasnije.Ali oko 18-te nedelje trebalo bi je jasno formiran pol da se moze lepo videti.:)




IvanaSK RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (29.1.2016 18:46:44)

U prvoj trudnoći sam od prvog dana bila ubedjena da je dečak i tako je i bilo.
Sada mislim da jeste devojčica, ali nisam toliko ubedjena kao sa prvim detetom.




emicaa -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (1.2.2016 19:58:41)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Pred nama je i vidjećemo ali ja sam i ovaj put sigurna da je djevojčica [sm=smiley1.gif]

ipak me prevario osjećaj,baš se fino vidio visuljak [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (1.2.2016 20:22:11)

Divnoooooooo, bravo za Davida!




pngpme -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (2.2.2016 15:13:33)

Ja imam osjećaj da je dječak i ranije sam i (mrvicu više) željela da bude dječak, ali već neko vrijeme bih (mrvicu više) voljela da je djevojčica, ali i dalje imam osjećaj da je [sm=modricrtici.gif]. Sutra idem na pregled i toliko se nadam da ću saznati pol da ne mogu da spavam od uzbuđenja, kakav će hladan tuš biti ako mi ne kaže pol...

Ranije je po UZ bila napredna beba jednu nedelju pa se zaista nadam svim srcem da će moći da se vidi visuljak ili krofnica... :)




Lisa Simpson -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (3.2.2016 12:28:46)

Obratite pažnju na datum mog posta kada sam rekla da imam osećaj da je devojčica. Sada je sasvim sigurno, moja mrvica zlata je curica[sm=smiley27.gif]




pngpme -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (3.2.2016 22:40:17)

E pa čestitam! Mene je osjećaj prevario! Djevojcica je! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Tralalalala najvjerovatnije kaže doktorica da je djevojčica i ja se toga držim, ne dolazi u obzir da dođe do promjene! :))))




Sandricak -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (4.3.2016 11:02:41)

pozz svima... Kod nas se na prvom expertnom nije dalo videti, ruke bile medju nogicama, 23.03. idemo na drugi i ja ZNAM da je devojcica... i naaaadaaaaaaaaaaam se jaaaaaaaaaaaaakooooooooooooo...
oko nas su u poslednje 4 godine sve rodjeni decaci, dosta je visuljaka bilo... i sve su jedan drugome do uha...
Sad je red da dodje jedna devojcica, i najiskreniije i najjace verujem da ce biti... ako ne moracu i trece pa kud puklo da puklo [sm=smiley1.gif][sm=smajl.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (4.3.2016 11:07:50)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK

U prvoj trudnoći sam od prvog dana bila ubedjena da je dečak i tako je i bilo.
Sada mislim da jeste devojčica, ali nisam toliko ubedjena kao sa prvim detetom.

Četiri različita doktora rekli da je devojčica :)
A ja svaki put pitam, cisto za svaki slučaj :)
Sandricak, drzimo pesnice da bude pisolina :)




Sandricak -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.3.2016 10:08:38)

Drzim ih i ja :) javljam cim se otkrije :) jedva cekam taj 23.03.[sm=bravo.gif]




MakiJ -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.3.2016 10:10:46)

Ja bila ubedjena da je decak ali eto kazu devojcica [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.3.2016 10:14:17)

maki,[sm=bravo.gif]za devojcicu!




IvanaSK RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.3.2016 10:46:27)

Maki, divno [sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.3.2016 10:55:53)

Maki divno,meni su djevojčice kao leptirići [sm=smiley1.gif]




Sandricak -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.3.2016 11:00:39)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za curicu... I mm juce prica sa svekrom telefonom i kaze da ima bas bas dobar osecaj da ce biti curica...
sad sam malo u frci, sta ako ipak bude pisonja pa se razocara?![sm=zmeden.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.3.2016 11:07:56)

Nece se razocarati, niko se ne razocara svom detetu.




MakiJ -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.3.2016 11:14:31)

decaka imamo pa eto sada curica a tata se bas raduje.
ime jos nismo smislili [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (7.3.2016 11:17:41)

I mi imamo dečaka :)
Pisala sam nase ime u temi Ime za devojcicu.




Sandricak -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (24.3.2016 11:14:52)

Mi opet cekamo decaka... Juce sam bila na uz, kaze dr usteda budzeta... Ja reko sto, a on ce pa opet je decak... [sm=modricrtici.gif]
osecaj me je prevario, ali sta je da je, neka je ziv i zdrav... :)
Marko se najvise obradovao, kaze da je on to bas i zeleo... [sm=smiley1.gif]




marijana22 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (24.3.2016 11:29:16)

ja sam imala osećaj da je ova beba dečak. Ali izgleda da me osećaj prevario, za sada je devojčica

Inače moj sin od početka govori da će se beba zvati Una, izgleda da je u pravu




Anoniman -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (24.3.2016 11:46:19)

Marijana divno ime.😊☺




marijana22 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (24.3.2016 13:29:03)

Jeste




Bibilib -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (25.3.2016 10:37:56)

trenutno nemam bas nikakav osecaj ali volela bih da je zensko...no bitno da je samo zivo i zdravo... ali mnogo je nemirno samo se rita i sutira....[sm=smiley36.gif]




BubaBubica -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (25.3.2016 10:51:52)

Ja izgleda uvek naopačke [sm=smiley36.gif] U prve dve trudnoće sam imala osećaj od početka da su dečaci ali osećaj me je prevario, sad sam imala osećaj da je devojčica i za sada dr tvrdi da je dečak [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (25.3.2016 11:26:48)

Bubi, bas bi bilo lepo da je decak, da imas i jedan i drugi pol :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>