RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.4.2013 10:23:05)

Sinoc u apoteci Vuk i ja kupuijemo neki sirup za njega (apoteka je bas velika, vise mi lici na prodavnicu) i ja placam a on trci okolo i sve uzima i gleda i u jednom momentu je prepoznao folnu koju ja pijem, uzeo u ruke i poceo da vice mama, mama evo ga onaj lek za bebu [sm=jezicek.gif]




minnica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.4.2013 16:23:49)

Mali genijalci. [sm=smiley1.gif]
Kažem ja mojoj Mini: 'Ništa me ne slušaš!', a ona će meni na to:'Doblo, neću te više neslušati.'[sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.4.2013 18:41:46)

Pita mene A zasto je teta rodila bebu,ja joj kazem da bi i ona imala svoju bebu,kao sto je tebe mama rodila.A ona mi kaze:
-Ti si me rodila da bi imala svoju dusu,i da ti neko trazi da piski non stop[sm=smiley36.gif][sm=smiley27.gif]




sneza24 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.4.2013 20:15:11)

Bili mi u bašti, sadili krompir. I kad se krompir stavi u zemlju treba da se pograbulja. David mi kao pomaže i pita on mene: Žašto mi kijemo (pokrivamo) kompiv?
Ja: Tako treba.
D: Da mu ne bude vadno? [sm=jezicek.gif]




Pretty78 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.4.2013 20:28:21)

pametnica mala [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.4.2013 15:59:04)

Ućutala se Iva jutros, počnem da je tražim i nađem ispred ogledala kako pozira i odjednom kaže "Kako sam jepa" [sm=smiley1.gif]




Sanja90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.4.2013 8:50:57)

Kaze juce moja starija cerka: "Mama ima bebu tu" pokazujuci na njen stomak i kaze: "I ja imam bebu tu" Posto je moj stomak sad veliki,i moja cerka ima isto veliki stomacic ona je povezala da i ona ima bebu[sm=smiley36.gif] Dobro me jos nije pitala kako sam je progutala[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.4.2013 8:56:00)

aleksandar mma odjednom poceo da zove tatko, uopsteeeeeeee ne kontamo odakle mu to[sm=smiley36.gif]




mtajcica83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.4.2013 16:24:40)

Moj svrco kaze meni juce Mama, stajno vice Adiju(Andriju) ne kaci,ne tici, ne to,ne ono, a ja dobaj i ja sve sjusam mamu i mama teba Adiji da kupi puno autica i maje i vejike[sm=smiley1.gif]..Setamo i kako koja djevojcica prodje zaleti se prema njoj i kaze Adija voli da jubi seku [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]..
Pricam ja babi prije neku noc kako u zgradi ima jedna zena sto se dere po citave dane na svoju djecu, bukvalno urlice i vristi ko luda zena..Silazimo mi niz skale u ulaz,nailazi ta komsinica i on uperi prst u nju i kaze mama vidi juda teta [sm=smiley29.gif]..Dobro zena nije ukapirala sto joj je reko..Ili bar milsim da nije [sm=smiley1.gif]




bojanica7 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.4.2013 11:14:13)

tatko usred zrenjanina[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

sanja, moja cerka isto tako, dok sam bila trudna, i ona je bila trudna i njena beba se zvala marija. i kad popije mleko i brcka joj se u stomaku, ona kaze da je beba sutira [sm=smiley36.gif]

figaro, pa preslatko[sm=smiley1.gif]

snezo, to je skroz logicno [sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]




sneza24 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.4.2013 12:10:58)

Bojanice on je sad u nekoj fazi toplo-hladno. I sve pita da li je toplo ili hladno voda kad perem suđe, kad treba da se kupa, mleko koje treba da pije itd.

Pričamo nas dvoje sinoć i pitam ga šta je on mami i tati, babi i dedi (nisam ga to odavno pitala) i sve je on to lepo reko. Na kraju ga pitam šta je on Lani kaže : Veliki brat. [sm=smiley36.gif]




Sanja90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.4.2013 12:23:54)

Pita mene mladja cerka(Angelina): "De je tata?" ja joj kazem: "Otisao da vam sipa mleko" Pita starija cerka(Marija): "I meni je otisao da sipa mleko?" Ja joj kazem: "Da i tebi" a ona me pita:"A tebi mama" Ja njoj:"Ne meni,ja ne pijem mleko" A ona meni kaze: "Mooraaaas!!!" Pitam ja nju: "Stooo???" kaze ona meni:"Ma mooraaas mama, ti si zena" [sm=smiley36.gif]

Eto ispade da moram da pijem mleko jer sam zena[sm=smiley36.gif]




bojanica7 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.4.2013 13:43:32)

veliki brat hihihihiih

sanja, slusaj decu [sm=smiley36.gif] zena si [sm=jezicek.gif]

ja prestala da zapisujem sta gala provaljuje, bas me to nervira. moracu pocnem opet. jako sam zaboravna...




Sanja90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.4.2013 13:54:10)

Jao kakve sve bisere ima Marija pa to je show[sm=smiley36.gif] Samo ne znam gde ih skuplja posto u vrtic ne ide... Filozof je veliki[sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.5.2013 11:24:08)

" Mamaaaaaa!!! Donesi mi tvoj stomak, hoću da ga giligickam! "




malik -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.5.2013 11:55:13)

- Koji je ovo auto?
- Ota!
- Tojota! Tojota!
- Tako je, To Je Ota!




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.5.2013 18:38:25)

Pravila ja u nedelju lepinjice mm za posao po nekom receptu iz nekog kuvara i bile bas bljak.
Sutradan napravim po babskom receptu i budu super. Juce ujutru komentarisem sa mamom kako sam glupa sto nisam odmah po svome pravila nego po receptu i kazem
"Ma pojedoh gov** sto sam pravila po receptu"
a Iva ce na to
"Mama nemoj jedes gov** jedi rucak" [sm=jezicek.gif]




Zemunka85 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.5.2013 23:03:43)

Drugarica ima cerkicu prepametnicu. Ima cetiri godine. Igra keva igrice na tableth, iva je zapitkuje i zapitkuje i zapitkuje...ona "Prestani, udaricu te", mala (sa sve gestikulacijom matorke) "Svoju cerku...da udaris...zbog te tehnologije...". :-).
Juce joj je rekla "Prestani. Ne cujem sebe od tebe" :-)




Sanjica26 RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.6.2013 12:42:22)

Pre neki dan Teodora sve vreme govori daj mi veliki klavir mama. Razumela sam je da mi trazi veliki krevet posto u poslednje vreme pricamo kako cemo uskoro da joj kupimo veliki krevet. I kazem joj: "Ne mogu da ti sad dam veliki krevet. Tek treba da ti kupimo. Ona ce meni: Nisam ti to rekla,[sm=smiley36.gif] nego da mi das veliki klavir.[sm=smiley1.gif]

Sa ove dve godine razgovora sa nama kao odrasla i kad nesto odvali muz i ja ne znamo sta da joj odgovorimo.




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.6.2013 12:53:10)

nama je za sad smesno sto nam ponekad prevodi, npr. gleda na youtube sa tatom mekane zvekane, onu macu, gde na pocetku govore "ivane, gde je maca? potrazicu je, tu si." a ona lepo sve svom tati prevodi na grcki i to uz gestikulaciju. [sm=smiley36.gif]
a prekjuce kad nije htela da spava, mi pogasili sva svetla, legli u krevet, a ona trckara oko kreveta i kad je shvatila da necemo da se igramo sa njom, pocela sama da se skriva iza zavese i da govori "de si? tu si"




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.6.2013 19:46:52)

Juče se mi šetamo, ova moja šeprtlja se prospe koliko je dugačka, ali samo koleno odere. Ok, odrala ga pošteno (prva takva povreda, da ne poveruješ) i dere se dere... smirila se posle i krenusmo kući. U jednom trenutku Ana ''Mama moraš da mi zalepiš FLAJŠTER (takose ovde kaže) na moju POŠKODOVINU''. Crkli smo od smeha, obožavam kad tako odvali nešto. Inače povreda se na slo kaže 'poškodba', po Aninom je to poškodovina

(ne znam sad koliko je vama to smešno)




viking -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.6.2013 20:00:21)

Kaže Marko: Ja ću sad da vozim bicikl, a ti trči za mnom i masiraj me!" [sm=smiley29.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.6.2013 20:03:36)

Hahahaha [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] dobro je on to smislio [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.6.2013 20:05:02)

ajoj Viking , pa jesi li ga stigla [sm=smiley36.gif]




viking -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.6.2013 20:08:08)

Da, da, morala sam samo da otrčim po patike prvo [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>