RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.8.2013 21:05:49)

Moje dete je uslo u pubertet[sm=smiley36.gif]

Juce se probudio i kao iz topa : mama ujko i Danijeja su biji goji a ja sam otvojio vata i gedo ih. Video sam i sise.
Moja faca je izgledala ovako[sm=smiley22.gif][sm=smiley3.gif]
Pitam ga ko te je to naucio a on, baba [sm=jezicek.gif]
Mali opasno lagi.




lesica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.8.2013 21:41:04)

Vuk car [sm=jezicek.gif] [sm=bravo.gif]
Samo, sledeći put kad se budemo družile moraću da pazim da ne nauči i Lenku štogod zanimljivo [sm=hudicek1.gif]




Iwana87 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.8.2013 22:52:13)

Dosli komsinici unuci,ja odnesem bazen da se kupaju,ona se sagla da ga ispere.Trci Mihajlo,grli je od pozadi i kaze "Gaze moje ubavo",ili ti dupe moje lepo.[sm=hudicek1.gif]Inace zena ima skoro 60 god.
Izadje na terasu i vice:Gde ste bre komsije




Iwana87 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.8.2013 22:56:56)

Bio Mihajlo da seta sa babom i nekom devojcicom koja je tu u goste.Mi sedimo sa prijateljima u sobi,oni odlaze kod M u sobu,on usput pita,mozemo kod mene u sobu?Moze sine.Posle 2 sekunde I
]nde pomoli nos,moze da zatvorim vrata [sm=zmeden.gif]inace mala je starija ima 10 god




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.8.2013 22:59:16)

Hahaha, kakvi genijalci [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Iwana87 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.8.2013 23:05:49)

Nisam odavno pisala pa eto.Posto zna da mi je beba u stomaku,juce mazi bebu,prica mi nesto i podje preko mene da sidje sa kreveta,ja kazem pazi,of,izvini ja zaboravi.
Cuo on za fejs,i malo pre prica nesto i spominje fejsbuk,ja reko sta je to,sta ima na tom fejsbuku
Gluposti[sm=smiley36.gif]




mtajcica83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.8.2013 0:14:50)

Ahahhahaa, smisjem se ko luda[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif].sou s djecom stvarno..PRije nekoliko dodje nam jedna mala seka u goste od moje drugar.cerkica, i ja svrcu cijeli dan pricam doce ti Jovana mala seka pa ces ti sa njom da se igras bala, bala...I on meni postavio milion pitranja o tome, izmedju ostalog hoce li meni mala seka jubiti pisa [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]..




marince1 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.8.2013 23:02:07)

Uci mm Davida da se zanske ne jure,nego skupljaju i on meni prica sta ga tata naucio
''Tata mi reko da ja moram zenske da skupljam'' i na pitanje sta ce onda sa njima on kaze
''onda ih sve pokupim i bacim u kantu za djubree''
Da,da shvatio je ponetu,smao je pomesao sa omotima od slatkisa [sm=smiley36.gif]




Moiraina -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.8.2013 22:14:00)

Moje sinak večeras uzeo moju Avent pumpicu, stavio na stomak i pritiska onu ručku i kaže: Ja sisam sisu! [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.8.2013 0:23:18)

[sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.8.2013 23:07:11)

Zatekao me Marko večeras kako bez odeće izlazim iz kupatila posle tuširanja i zaprepastio se [sm=smiley36.gif] mama nema pišu [sm=smiley36.gif] ništa mu nije bilo jasno [sm=smiley36.gif] samo je ponavljao GDE JE?? [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.8.2013 23:20:09)

Ana [sm=jezicek.gif]




lesica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.8.2013 21:54:16)

Prva odvala danas: Slaže L slagalicu sa slovima i ogovarajućim slikama, stvarima, bićima za ta slova.. I uglavnom, pitam je ja :
" L, koje je ovo slovo?"
L odgovala : "Slovo A kao kola"

Odvala broj 2 : Izletela je iz kuće i izvukla baku iako sam joj rekla da ne ide na ulicu pošto pada kiša. Vraća se posle nekog vremena i na stepenicama viče baki : " Sram te bilo bezobraznice jedna mala, sto me vodis na ulicu kad pada kisa "




marince1 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.8.2013 22:03:36)

Jao pametnica mala,ma oni nikad nisu krivi.

Moj sin mene je danas izblamirao,svratili u radnju da probam neku haljinu,on stoji ispred kabine i malo pomeri zavesu,vidi da se ja presvlacim i na sav glas pocne da vice ''mama gologuzan,mama gologuzan''.Naravno da su svi popadali od smeha.
TO je,inace,cuo od mene,ja njemu to vicem kad posle kupanja trci go kroz kucu i nece da se obuce.




lesica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.8.2013 22:05:14)

[sm=smiley36.gif] Mama gologuzan, pa ti viči šta ne treba [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.8.2013 22:22:10)

[sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.8.2013 15:51:20)

Lana ima neku lutku sto kaki,prica itd dok je ona bila u kupatilu Dusan je upalio i ona njemu "volim te mamice" tek ce on"nisam ti ja mamica,ja sam tatica" [sm=jezicek.gif]




madre -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.8.2013 15:53:50)

a jooj[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




minnica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.8.2013 18:38:25)

Obožavam dečije provale!
Kad smo bili na vikendici prošle nedelje, krenula ćerka sa bakom da se kupa. Ja vičem za njom:"Mina hoćeš li obući kupaći?", a ona kaže:"Neću, kupaću se u guzi." [sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.8.2013 18:54:11)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

samo je ponavljao GDE JE?? [sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Štetica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.8.2013 19:03:29)


IZVORNA PORUKA: minnica

"Neću, kupaću se u guzi." [sm=jezicek.gif]


Dete je genije,pa sta ce joj kupaci kad moze u guzi.




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.9.2013 23:58:35)

Moja mama Vuku : Vuce tebe ce tvoja baba cuvati kada mama ode u bolnicu da rodi bebu.
Vuk : Neces me ti cuvati ja cu ici sa njom u bolnicu da i ja rodim bebu sa njom[sm=smiley36.gif]


Vuk : mama a kako je beba dosla u stomak[sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 0:02:15)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Moja mama Vuku : Vuce tebe ce tvoja baba cuvati kada mama ode u bolnicu da rodi bebu.
Vuk : Neces me ti cuvati ja cu ici sa njom u bolnicu da i ja rodim bebu sa njom[sm=smiley36.gif]


Vuk : mama a kako je beba dosla u stomak[sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:15:51)


Marko sedi na noši i kaki, u jednom momentu ustane i pogleda u svoj minuli rad [sm=smiley36.gif] i podigne ruke, otpeva "dindan da (divan dan)" kaže huuuuuuu (kao da duva svećicu) i "davooooo" (bravo) sa sve aplauzom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:17:36)

Hahaha, Ana, i Mare je u fazonu rođendana.[sm=smiley36.gif]
Moji celo leto prave torte od peska i zabadaju štapove umesto svećica i onda pevaju. A sad posle rođendana su još više u fazonu.[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>