RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:22:16)

Napisala sam sinoć na fb, ali moram i ovde - Stefan je neki dan došao iz vrtića s pričom da ga je Saška pozvala da spava kod nje kući.[sm=smiley29.gif] Pitala sam ga da li će da spava uveče ili preko dana, a on mi je rekao sav bitan - Ma, zvala me je da malo spavamo preko dana, a onda možda i uveče, pa mogu ići kući kad mi dosadi.[sm=smiley22.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:25:31)


IZVORNA PORUKA: Didy

Hahaha, Ana, i Mare je u fazonu rođendana.[sm=smiley36.gif]
Moji celo leto prave torte od peska i zabadaju štapove umesto svećica i onda pevaju. A sad posle rođendana su još više u fazonu.[sm=smiley36.gif]



Isto [sm=smiley36.gif] no moru smo stalno pravili torte od peska [sm=smiley36.gif]

Haha, počelo je počelo [sm=smiley36.gif] kuku nama kad uđu u pubertet [sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:26:39)

ahahahaha
pa da a moja ce dobiti skejt [sm=smiley29.gif]
vise nije moderno cokolada ili eto tako nesto nego ni vise ni manje skejt [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:28:22)

Da, Olga, crkla sam od smeha za skejt.[sm=smiley36.gif] Pazi, tako kreće - skejt, pa trotinet, pa bicikl, pa motor i onda neka fina kola... Uh, šta nas sve čeka, mene nekad hvata panika kad samo pomislim...




lesica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:29:38)

Hehehehe, a moja jasno i glasno ne voli "dečace" samo devojčice. Tako da, neće biti poziva za spavanje, ni skejtova... [sm=jezicek.gif]




Olga75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:32:27)

Lesice ni moja ih satro ne voli
a vamo od jednog skejt , drugi joj da uzinu , treci je ceka na vratima kad dolazimo
kuku meni , ustvari kuku matorom [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:34:38)

[sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:34:42)

Hihihihihi, a i to što kažeš [sm=smiley36.gif]

Doduše kad bolje razmislim, samo je izjavila da je Vuk ( Dijanin ) njen drug i da ona može da spava u njegovom krevetu (kad je videla fotke novog kreveta)




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:38:19)

Jao kako je opasna [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:42:51)

Hahahaha! Inače, Stefan se uglavnom igra s devojčicama, u vrtiću je uvek on i nekoliko devojčica oko njega. Tako i u dvorištu, na ulici, u komšiluku... Radije bira žensko društvo.




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.9.2013 10:52:52)

Slaže Ika nekog Štrumfa juče pa se koncentrisala i ne reaguje na nas 10 okolo, prilazi joj komšinka i kaže "joj moram da te ljubim u guzu kad si tako slatka" a I. će na to "nemoj ljubiš guzu, kakila sam!"[sm=smiley1.gif]




Agripina -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.9.2013 10:00:13)

Neko jutro mm i ja pijemo kafu, TV upaljen, a N. se igra kraj nas. Odjednom čujem N. kako govori: "Teto, nemoj da đikaš čiku, đikaj konju" Ja zbunjena gledam u nju, mm se smije i pokazuje mi na televizor, a tamo dvoje "na kamari". [sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.9.2013 13:15:07)

[sm=smiley36.gif]

Malopre Dusan pusti goluba i ja ga pitam jesi to ti uradio tek on "nisam,Lana je"(a Lana u vrticu)[sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2013 14:19:18)

Dusan krenuo da piski a (ajde da budem fina)pisko mu podigao kao Ajfelova kula i on vice mama ne volim sto mi je velika kika,ja pozovem mm da mu pomogne i kad je zavrsio tek ce on tatice ja te volim najvise na svetu sto si mi napravio malu kiku [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2013 14:37:23)

Hahahaha [sm=jezicek.gif]




Snelle -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2013 14:48:40)

[sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2013 14:57:52)

Decaci i njihove pise [sm=smiley36.gif]




Janncica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2013 16:28:48)


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Dusan krenuo da piski a (ajde da budem fina)pisko mu podigao kao Ajfelova kula i on vice mama ne volim sto mi je velika kika,ja pozovem mm da mu pomogne i kad je zavrsio tek ce on tatice ja te volim najvise na svetu sto si mi napravio malu kiku [sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2013 21:56:41)

joj fuj decaci[sm=smiley36.gif] i bata Nole je pisurija. Dosao danas sa mojim bratom i hoce da kaki u prirodi kaze on i to bas pored moje baste. Ja sam rekla da cu Dunju da dovedem do njih i da se posere snajki u cvece[sm=smiley36.gif] (naravno salili smo se)




Figaro88 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.9.2013 23:29:58)

Gleda Andrea neke veverice i miseve na tv-u i vice meni-Mama dodji da vidis grobare![sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.9.2013 23:36:48)

[sm=jezicek.gif]
Danas sam vodila Vuka u pozoriste i gleda dete cudno salu pa pita, mama a cija je ovo kancelarija [sm=smiley36.gif]




big mum -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.9.2013 10:42:21)

Sjedimo u čekaonici Hitne pomoći i na zidu ispred nas okačena veliki plakat sretne porodice kako šeta šumom.

Pitam svoju vragolanku šta oni rade a ona će "PA IDU U HITNU"[sm=jezicek.gif]
Otkud znaš da idu u Hitnu "znam fino,šta će njihova slika ovde,da idu u šumu bila bi u šumi"[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Reko dobro i kažeš[sm=smiley36.gif]






Peace* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.10.2013 10:07:25)

- Marko, hoćeš kupusa?
- Neeee, ja sam analergičan na to!

[sm=smiley36.gif]

Sad je alergičan na sve što ne voli. [sm=smiley29.gif]




NadaR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.10.2013 18:44:15)


IZVORNA PORUKA: big mum

Sjedimo u čekaonici Hitne pomoći i na zidu ispred nas okačena veliki plakat sretne porodice kako šeta šumom.

Pitam svoju vragolanku šta oni rade a ona će "PA IDU U HITNU"[sm=jezicek.gif]
Otkud znaš da idu u Hitnu "znam fino,šta će njihova slika ovde,da idu u šumu bila bi u šumi"[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Reko dobro i kažeš[sm=smiley36.gif]





Pametnica! [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Ognjenka -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.10.2013 10:28:25)

Nisam pisala neko vreme ovde, pa se bisera mog sestrica skupilo, ljubi ga tetka :D

Sestra mu vezuje pertle, a on kaze
-Hvala ti mama, ja zivim od tvoje pomoci.

Zet ga pita
-Sine kad ces da ides sa tatom malo na posao u foto studio da se slikamo?
-Tata, ti si stalno na poslu u tom studiju. Najbolje je da odemo da se slikamo kad ti odes u penziju i lepo se odmoris.

I jos jedan biser
-Ali!!! Slon Dondolan i slonica Mica nisu mogli da se vencaju jer ne mogu da se poljube da utvrde zenidbu! Oni imaju surle, ne mogu da se ljube!

Pita ga sestra
-sine sta da kupimo tetki za rodjedan?
-Mama! Haljinicu koja svetluca u mraku, to ce je oduseviti!
(ne znam odakle mu to, ja sam stalno u farmerkama...[sm=zmeden.gif])




Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>