RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


milicicak -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 18:33:31)

Ucim ja mini bubu ko sve zivi u sumi i nabrajam: sova, zec, jez, vuk, lisica, lane, maca ris, divlja svinja, meda... Pa je pitam ko sve zivi u sumi. A ona kaze: sova, jez, maca ris, lane, vuce, lisica, meda i Masa i medveda




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 18:36:48)

Pije Iva sok i ladno pridje i obrisa usta o moju nogu [sm=smiley29.gif] Sa sve osmehom [sm=smiley1.gif]




Moiraina -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 19:18:21)

[sm=smiley36.gif]

Mi imamo na jednoj polici nekoliko fotografija, uglavnom su deca, ali ima jedna gde smo mm i ja sa nekog letovanja od pre par godina, tada nismo imali decu. I moj stariji talno zapitkuje: A gde su ovde Đorđe i bata? I onda ja počnem da mu pričam kako je to bilo davno, mama i tata su bili sami, Đorđe i bata se još nisu rodili, i tako...
I danas on uze moj telefon, a na ekranu imam sliku njih dvojice, i gleda, gleda i kaže: Vidi mama, ovo su Đorđe i bata sami, mama i tata se još nisu rodili [sm=jezicek.gif]

Pre neki dan on stavlja prst na oko i govori mi Smrdi mi oko [sm=zmeden.gif] Trebalo mi je neko vreme da provalim da hoće da kaže da ga SVRBI oko [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 20:16:00)

Hahaha, što volim kad je ova tema aktivna [sm=smiley36.gif]

Išli mi u dom zdravlja i čekamo ispred ordinacije, ja držim Marka. U momentu mi stiže sms, telefon zavibrira (nalazi se u džepu u jakni) a Mare me začuđeno pogleda i kaže Mama, ja pidnuo! [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 20:17:51)

hahahaha...stvarno se svaki put ismejem na ovoj temi :)




Olga75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 20:20:28)

evo jedan biser od pre minut :
jedna drugarica ciji muz stize kuci posle devet meseci objavi status na fb da ce imati seks
i ja na glas otkucam post : woohoo , samo napred , ja veceras necu imati seks
a zver iz pozadine (pojma nisam imala da je u sobi ) pita : sta je seks [sm=zmeden.gif]
a ja : nista sine [sm=kuza.gif]




minnica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 20:20:46)


IZVORNA PORUKA: Moiraina

[sm=smiley36.gif]

Mi imamo na jednoj polici nekoliko fotografija, uglavnom su deca, ali ima jedna gde smo mm i ja sa nekog letovanja od pre par godina, tada nismo imali decu. I moj stariji talno zapitkuje: A gde su ovde Đorđe i bata? I onda ja počnem da mu pričam kako je to bilo davno, mama i tata su bili sami, Đorđe i bata se još nisu rodili, i tako...
I danas on uze moj telefon, a na ekranu imam sliku njih dvojice, i gleda, gleda i kaže: Vidi mama, ovo su Đorđe i bata sami, mama i tata se još nisu rodili [sm=jezicek.gif]

Pre neki dan on stavlja prst na oko i govori mi Smrdi mi oko [sm=zmeden.gif] Trebalo mi je neko vreme da provalim da hoće da kaže da ga SVRBI oko [sm=smiley36.gif]


genijalac [sm=bravo.gif]




Moiraina -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 20:26:00)

[sm=jezicek.gif]
Jao Ana, sad me podseti... Ja ga učila da ne treba da prdi kada nam je neko tu, da nije kulturno, da treba da ode u svoju sobu ili u kupatilo, i tako... I jednom prilikom nama bila puna kuća, rodbina neka, oni ga hvale kako je dobar, lepo vaspitan, blabla, on u elementu, sav važan... i odjednom se umusi, pa brzo otrča do kupatila, ali nije ušao nego stao ispred vrata i samo se čulo Brrrrrmmmm i čuješ njega odatle "E, tako se kultuLno pLdi!" [sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 20:34:43)

Stvarno je genijalan Moiraina! [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 21:17:05)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Modessty -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 22:05:48)

Danas sam se smejala mojoj bratanici. Ima u vrtiću nekog Daču za kog priča da joj je momak (inače imaju oboje po 3 godine). Kaže jutros je poljubio u obraz kad su se videli i dodaje: "On me tako malo voli pa me malo bije pa me opet malo voli..." [sm=smiley36.gif]




Moiraina -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.11.2013 22:18:01)

Moj je skoro u vrtiću naučio neku pesmicu Tiho tiho pada list za listom žut itd... i prvu strofu super otpeva, bez greške. A druga ide valjda Nestale su ptice otišle na jug, ali on je zaboravio kako ide druga strofa pa to u njegovom izvođenju izgleda ovako: Nestale su ptice, sede na granama i kake po kolima (parking ispred naše zgrade je sav u drveću i naravno, kola su nam katastrofa, pa je on to nekako povezao... [sm=smiley36.gif])




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.11.2013 10:40:31)


IZVORNA PORUKA: Moiraina

... Nestale su ptice, sede na granama i kake po kolima (parking ispred naše zgrade je sav u drveću i naravno, kola su nam katastrofa, pa je on to nekako povezao... [sm=smiley36.gif])


[sm=smiley36.gif]Nema šta budući pesnik realista




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.11.2013 21:05:08)

Iva i tata pre 2 min:
Tata: Ivo, ajde da se kupas!
Iva: (skace i peva sa krilima i carobnim stapicem) Ne mogu sada, mnogo sam zauzeta [sm=jezicek.gif]




Moiraina -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.11.2013 21:35:06)

MM danas išao sa Đ da pokupe kola od majstora (stavljali zimske gume). I sad, Đ bio razočaran što nije video kako majstor menja gume a mm mu objašnjava Pa ostavio sam kola kod majstora, bila je gužva i majstor je rekao da dođemo ti i ja kada promene... a moj sinak Pa hoću da vidim kako čika menja gume, platio sam! [sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.11.2013 22:56:31)

Hoce mm da uzme novi telefon, meni istice ugovor, ja kazem kako bih da uzmem manji paket sa manje minuta... i tako ja i mm pominjemo manji paket i kako treba da smanjim paket a Iva sedi izmedju nas i odjednom skoči i viknu

"Ne ne ne ne ne manji paket! I meni i Lari i Kaji i dlugalima veeeeviki Paket od Deda Mvaza!" [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.11.2013 23:47:41)

[sm=smiley36.gif] Sjajni su! Moiraina baš mu je dobra pesmica! Realistična [sm=smiley36.gif]

Ivanka dete je upravu da treba da dobije veliki paket! [sm=smiley1.gif] Danilo mi danas opet tražio da napišemo pismo Deda Mrazu. Hoće da mu kaže koje igračke želi i gde ima sve to da se kupi, da se Deda Mraz ne izgubi [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (24.11.2013 1:33:57)

Tina obozava da gleda "Otvorena vrata": Cakana je hit. Po ceo dan ide i viče:"Gde si ti, Cakana?!"
Gledamo mi ovu sad poslednju epizodu (ono kad Cakanoj graškom dođe izvod iz Matične knjige umrlih).
Prikazuju scenu kad drže molitvu za Cakanu, oni svi stoje i nešto "pevaju" ono tipa "Oooommmm...", upaljene sveće, kad Tina odjednom poče da viče:"Mama, mama!!! Vidi, Cakani je ođendan!!! Vidi ima svećice za tortu!!! Mama, a što joj nije mama napravila tortu?"
Ja počinjem da se smejem, a Tina počinje da peva:"Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan...Našoj cakani rođendad, rođendan, rođendan... Živela, živela i srećna nam bila..."

Znači, meni su suze išle kliko sam se smejala!!!
[sm=smiley36.gif]
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (24.11.2013 8:58:20)

Juče muža drmnulo da sluša Rammstein, a ja samo jednu pesmu volim i učim anu da peva

'mas mas por favor, mas mas si si senor - te quero putaaa'

A Ana je peva: 'mas mas por favor, mas mas - koliko putaaaaaaaa'




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (24.11.2013 9:02:38)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (24.11.2013 9:14:09)

Moram da je naučim da peva i 'ko je konobar, milinko' kao i 'radovan baca daske' [sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (24.11.2013 9:32:41)

ova moja samo odvaljuje

Bako, rekla sam ti da me oblacis a ne samo da me ljubis [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (24.11.2013 9:39:14)

[sm=smiley36.gif] Jao ludi su [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (24.11.2013 18:07:02)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

[sm=smiley36.gif] Sjajni su! Moiraina baš mu je dobra pesmica! Realistična [sm=smiley36.gif]

Hoće da mu kaže koje igračke želi i gde ima sve to da se kupi, da se Deda Mraz ne izgubi [sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif] savrseno!




Olga75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.11.2013 9:16:33)

nego juce budi se zver , napolju grozno - jesen
i budi me , cavrlja nesto i opa podize mi kapke i kaze : mama jesi upala u zimski san [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>