RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.12.2013 22:45:37)

Iva -kod babe i dede, posle rucka, obraca se nama, svojim roditeljima - strogo zvanicno:
"Mama, tata, idite svojoj kuci, ovo je sada moj dom" [sm=smiley29.gif]




madre -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.12.2013 23:11:48)

jao, sou[sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.1.2014 21:35:14)

Tarin vecerasnji biser,bila sam ponosna dok nisam cula odgovor:
"Mama ja znam sta je Japan"
"To je ono halo-halo [sm=zmeden.gif] a onda nastavlja:
"ustavri Holan(b)ija je halo-halo"
Da me ubijete ne znam sta je mislila ali sam se slatko nasmejala[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.1.2014 22:11:50)

"Mama, ja imam dobu deju! (dobru ideju)"

Kakvu, Maki?

"Civenu! I zevenu, mama!" (crvenu i zelenu).

[sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.1.2014 22:15:47)

[sm=smiley36.gif] sutra mozda bude plava[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.1.2014 22:20:27)

Ko zna [sm=smiley36.gif]

Ali Japan i Holanija [sm=smiley36.gif] halo halo [sm=smiley36.gif]




Biserce -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.1.2014 22:33:18)

Vasilije juce: TITEMO( pišemo)
ja: NEĆU
on: TATU BIJEM!(sad ću da te bijem) i odlazi da uzme varjacu iz fioke





pandina -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.1.2014 12:08:11)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ja - Danilo šta si ručkao u školici danas?
D - Mama bilo je nešto novo. Veliko, okjuglo, malo žućkasto i malo pljosnato u sjedini.
Ja - [sm=zmeden.gif] Jel to nešto slatko ili slano
D - Pa neznam, mama. Ja neznam šta je to slatko a šta slano.

Sutradan saznam da je jeo pogačicu [sm=smiley36.gif]



Ni odrastao covek ne bi bolje opisao pogacicu[sm=bravo.gif]




madre -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.1.2014 23:34:06)

vala bas[sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.1.2014 22:09:14)

Pisem sve izjave mladje cerke jer starija je dovoljno velika da bi rekla nesto sto nema smisla,elem,evo sta se desilo veceras:
Tara: ( posle jurnjave po kuci i smestanja u krevet,i moj uzdah..) "Mama,jel tesko da budes majka"?
Ja: "Ne,nije tesko"
Tara: "Znam da je tesko,ali samo je tesko da bebi budes mama,a nije tesko da budes meni jel da"?[sm=smiley36.gif]




gagana83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.1.2014 22:18:05)

Kupili mi nov televizor pa smo stari prebacili u spavacu sobu ali nikako da pozovemo da nam povezu kablovsku.
Una svako vece pred spavanje proverava da l televizor radi i jedno vece kaze tati ˝Tata kad ces da stavis diskove u televizor, hocu da gledam crtani ˝ [sm=jezicek.gif]




Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.1.2014 22:51:21)

Pre neko jutro oblačim se ja, a deca su u našem bračnom krevetu i čekaju da se mm i ja obučemo, pa da njih sredimo. Sofija prilazi i gleda moju garderobu koju sam stavila na krevet da obučem. Uzima moj brus i pita - Šta je ovo? A Stefan odgovara - To mami treba za plivanje. [sm=zmeden.gif] Kako za plivanje, Stefane? Pa, znaš, uvek to imaš kad idemo na plažu (gornji deo kupaćeg).
Inače, ja sam počela da zapisujem bisere svoje dece. Žao mi je što nisam ranije, dok je Stefan bio manji, sve sam pozaboravljala. Moraću malo da pogledam ovu temu, sigurno ću naći nešto što sam već zaboravila.




Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.1.2014 23:00:15)

Setih se sad još jedne odvale od pre desetak dana. Došla moja mama kod nas i povela decu u šetnju napolje. I prolaze oni pored staračkog doma i Stefan njoj kaže - Bako, ovde ćeš ti živeti. Moja mama se ozbiljno zabrinula (ja bih rekla skoro uvredila) i pita ga - Zašto ću tu živeti? Kaže on njoj - Pa da nam budeš blizu, da ne moramo autom dolaziti kod tebe. Smestio on nju u starački dom očas posla.[sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.1.2014 23:04:05)

[sm=jezicek.gif] Jao Didy!




big mum -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.1.2014 23:07:13)


IZVORNA PORUKA: Didy

P A Stefan odgovara - To mami treba za plivanje. [sm=zmeden.gif] Kako za plivanje, Stefane? Pa, znaš, uvek to imaš kad idemo na plažu (gornji deo kupaćeg).


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Neki dan šetamo gradom ,pogledam u nebo te govorim hm miriši mi na kišu.Kad će moja Sofia grickajući čips-meni ne,meni miriši na čips[sm=jezicek.gif]




Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.1.2014 23:11:13)

Al izjava veka mog sina, stara već nekoliko godina, ali meni neprevaziđena. Verovatno neki znaju da ja muku mučim sa svojom svekrvom pošto od prvog dana s decom radi šta i kad i kako hoće, tj. tad kad ONA smatra da oni to treba da rade. Odlazi Stefan kod moje svekrve, Sofija je beba, kao da meni olakša. Pita - Šta treba da jede? Kažem ja - Ručao je, može kasnije voće. Dolazi on uveče i pričamo mi o svemu i svačemu, šta su radili, gde su bili i meni pade na pamet, pošto se redovno događa da mu umesto voća da slatkiše - Stefane, jesi li jeo voća kod bake? Jesam, kaže on, banane, one male crne. [sm=smiley29.gif]




Leax -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.1.2014 23:16:26)


IZVORNA PORUKA: Didy

Stefane, jesi li jeo voća kod bake? Jesam, kaže on, banane, one male crne. [sm=smiley29.gif]

Joj bas sam se slatko ismejala[sm=zz_bounce.gif] pravi biser svaka cast [sm=bravo.gif]




Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.1.2014 23:22:13)


IZVORNA PORUKA: big mum

Neki dan šetamo gradom ,pogledam u nebo te govorim hm miriši mi na kišu.Kad će moja Sofia grickajući čips-meni ne,meni miriši na čips[sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.2.2014 22:00:36)

Nama celo veče ne radi internet kako treba (verovatno kombinacija košava+ledena kiša) i to je bilo tragično jer nismo mogli da pustimo Pepu [sm=smiley24.gif] Legla ja sa Maretom da ga uspavam i on peva, brblja, ne spava mu se.. i kaže:

Mama, ne jadi kavakuntej!

Šta ne radi, Maki?

Kavakuntej ne jadi!

[sm=zmeden.gif] šta mili?

Kavakuntej mama, nema Pepe!

Aaaa misliš kompjuter!

Da mama, kavakuntej!

[sm=smiley36.gif]

A da, kavaotek je helihopter, a kišobran je još uvek ćipuna [sm=smiley29.gif][sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.2.2014 22:02:46)

Hahahaha. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zz_bounce.gif[/image]
Moji kompjuter zovu "mamin televizor".




Moiraina -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.2.2014 22:08:26)

[sm=jezicek.gif]
Đ kompjuter zove "mamin posao" i "tatin posao"
Inače, Đ je večeras rekao "ja sam tatin sin a bata je mamin sin" [sm=zmeden.gif][sm=jezicek.gif]




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.2.2014 22:20:56)

Pre neki dan kaze meni Tara:
"Mama sutra treba da ponesem kasander u vrtic"
pomislih se sta li im sad traze,pitam: "Sta da poneses,sta je to?"
Tara: "kasander mama,znas ono da mogu da se igram u snegu"
Skafander[sm=jezicek.gif]




lanajelena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.2.2014 11:05:30)

Dusan ide sa Macinim sinom u grupu i jutros ga vidi u jutarnjem programu,D:otkud on na televiziji,moja mama:pa njegov tata Maca je poznat pa ga je poveo u emisiju,D: njegov tata je macka [sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.2.2014 11:21:42)

Cerka mi je imala oko dve godine! Usred noci, placeeeee, sve zvoni! Mm kod nje - Sta je bilo zlato? Aaaaaaaaaaa, ujela me osaaa i pokazuje prstic! Mm kaze, duso, sanjala si, kakva osa!!!! Place i dalje - Kaze - ujela me kobajagiiiiiii!!!




Didy -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.2.2014 13:31:57)

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Dusan ide sa Macinim sinom u grupu i jutros ga vidi u jutarnjem programu,D:otkud on na televiziji,moja mama:pa njegov tata Maca je poznat pa ga je poveo u emisiju,D: njegov tata je macka [sm=smiley36.gif]


Hahaha, baš je mačka. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley11.gif[/image] A mama mu je iz Palanke. U srednjoj školi se tripovala da liči na Pamelu Anderson, pa je svako jutro gledala "Čuvare plaže" da se našminka kao Pamela.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image] To je njena lična izjava.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zz_ninja.png[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>