RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


jovicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2014 22:49:16)

hahhaha[sm=smiley36.gif]
a zamisli molim te sta je meni aleksandar rekao. mm nas slikao i ja gledam slike i kazem nisam lepo ispala, trebala sam da ispravim ledja.. a aleks na to kaze: "ne trebala si da ispravis stomak", hahaaha mi umrli od smeha




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2014 23:00:27)

ma oni su sada u fazi kada stalno nesto provaljuju...
e i mi pre par dana otisli u market, jedna baka staje ispred nas na kasu, malo ce oseti a moja E kaze "mama brzo se pomeri baka je malo pindula pa smrducka" mene ubi sramota. inace redovno komentarise ljude na ulici, tipa 'vidi kako je prljav cika' , 'zasto ova teta ima pocepane papuce' i sl, sve lepo da me izblamira a kasnije mi bude smesno.




Mariya -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2014 0:21:21)

Bubulence [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ovo i Lu radi, svaki put kad oseti neki miris ona pita "kakav je to miris"? ali najgore je sto ona uvek nanjusi ljude koji smrduckaju, pa kad nas pred njima pita kakav je to miris[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]izblamira nas dete[sm=smiley36.gif]




mtajcica83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2014 0:39:23)

Ulazimo svrco i ja u frizerski salon da se on sisne i u toliko frizerka zavrsava neku starija gospodja a Andrija iz sveg glasa, Mama viDJi ovoj babi kosu kako je ruzna i pocinje da se smije ahahhahha ..Mene pojeo blam, a ova gospodja stala i nasalila se s njim,a on svo vrijeme gleda kosu i kaze ova baba ko jez [sm=smiley29.gif] [sm=zz_eek.png]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2014 0:49:31)

Nema sa decom pretvaranja,oni su najiskreniji,i uvek kažu ono što i misle,što većina odraslih ne radi.




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2014 10:29:46)

Iva tesko pamti imena, na mamu [sm=smiley1.gif]
Na moru u sobi do nase dve devojcice, Milica i Maja a Ivka ih zovre Ivica i Marica [sm=smiley36.gif]




mtajcica83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.7.2014 23:51:53)

Kaze svrco danas na plazi jednoj djevojcici sa kojom se igrao, sad ces da vidis kako sam ja veliki decko i dobar plivac [sm=jezicek.gif] i uzeo njenu lopaticu za pijesak potrcao prema moru i bacio je u vodui kad je vidio da je ta seka pocela da place, on vice nemoj da places evo ja cu ti je donijet i onako sav vazan, ulazi u more i vraca joj lopaticu..[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]..Zatim pravi kule od pijeska i dvije je napravio i u jednom momentu sjeda do mene na peskir i kaze bogami ssam se ja dobro namucio [sm=jezicek.gif], sta reci crnogorac mali [sm=jezicek.gif].Ljudi na peskirima oko nas koji su ga culi popadali su od smijeha [sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.7.2014 6:20:45)

M se nocas opet probudila nesto posle 4. prvo trazila da piski, pa da pije soka, pa da dodje kod nas. onda je pocela da prepricava epizode crtanih filmova i da place sto joj ne dam da gleda. tu se mm iznervira i ustane, a ona onako sva zaleci se kaze "moj najbolji prijatelj mi ne da da spavam", hahaha...




NadaR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.7.2014 8:45:11)

Mm I ja sinoc sjedimo I on me mazi po ledjima . Milos se igrao na podu I u jednom trenutku ustaje pa se prodera - Aloooooo, dosta mazenja,niste sami ovde! :)))




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.7.2014 12:01:54)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Mm I ja sinoc sjedimo I on me mazi po ledjima . Milos se igrao na podu I u jednom trenutku ustaje pa se prodera - Aloooooo, dosta mazenja,niste sami ovde! :)))

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] tako i moj najmlađi sin...ne da mm da mi priđe




superm -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 12:26:06)

Prica moj sin o svom drugaru... Znate on ce da nasledi posao od tate kada poraste. Mm i ja smo pomislili da je neki porodican posao u pitanju. A cime se tata bavi? Pa, on je policajac! [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




big mum -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 15:03:57)

Klinci i njihova mašta[sm=smiley36.gif]

Neku veče mm se uzvrtio po kući te mu kažem -šta palaMudaš izađi napolje pa šetaj.Sofia je to čula i pita me-mama, mama šta su to m[sm=smiley35.gif].Pokušavam da joj smutim međutim ne odustaje.
Sutradan mi u prodavnici te se ona pohvali prodavačici-moj tata stalno palamuda po kući.Prodavačica -pa dobro zašto on to radi,Sofka-jer ima m[sm=smiley35.gif]

U zemlju kad nisam propala pd stida[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]

Pa ti nešto reci pred djetetom[sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 15:16:27)

Mene je Duca fascinirao ovo leto sa njegovim izjavama inace na plazu je dolazila jedna starija zena i stalno ga zadirkivla da mu da misice i on je kulirao par dana i onda joj je rekao ej znas sta imas radnju pa kupi sebi misice [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 15:37:59)

Šetamo kroz Zagreb, preko trga bana Jelačića, mm nosi Marka na ramenima a ovaj na sav glas počinje da peva "Tamooo dajeko, dajeko kaj moja, tamo je Sibija..." [sm=smiley22.gif] nije dovoljno što smo bili jedini sa Bg tablama, nego još i da potvrdimo ko smo i šta smo [sm=smiley36.gif]





NadaR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 15:40:00)

Pita M mm - Tata , ciji je onaj auto ?
- To je auto od tatinog sefa .
- Ahaaa , znaci od onog cike sa kockastom glavom . [sm=jezicek.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 15:54:40)

duza prica...
stalno govorim Emi da mora da se pogleda u ogledalo kada izlazimo napolje da vidi da li je cista i da nije slucajno musava.
nasa mala komsinica je sva slatka ali je dete stalno neuredno.
idemo Ema i ja iz setnje, izmedju ostalog bile kod kineza (kalineza na njenom jeziku) . u povratku sretnemo malecku i njenu mamu i kaze moje pametno dete
"brzo idite kod Kalineza dok nisu prodali ogledala da vise ne izlazite musavi i prljavi napolje" [sm=smiley29.gif].





bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 15:56:44)

a ovo je bilo jos gore: .
svako vece mm hoce da ga masiram i ja imam obicaj da kazem "dao bi guzicu za masazu" a kada ja trazim sladoled pa svasta obecavam on kaze "dala bi guzicu za sladoled". setamo Ema i ja i neki svekrvin poznanik nas sretne i kaze Emi:
on :ajde da ti kupim sok
E : necu
on: smoki?
E : necu
on: sladoled?
E: moooze, a ako kupis i mami ona ce ti dati guzicu [sm=smiley5.gif].





Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 16:00:47)

Hahaha Bubi [sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 16:47:09)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Šetamo kroz Zagreb, preko trga bana Jelačića, mm nosi Marka na ramenima a ovaj na sav glas počinje da peva "Tamooo dajeko, dajeko kaj moja, tamo je Sibija..." [sm=smiley22.gif] nije dovoljno što smo bili jedini sa Bg tablama, nego još i da potvrdimo ko smo i šta smo [sm=smiley36.gif]



U sred Zagreba, kao da zna, pametna glava [sm=bravo.gif]




mali_mis -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 16:54:07)

jaoj Bubi [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 22:18:34)

Ja: " Tara idi u kupatilo da se tusiras vidi kakve su ti noge"
Tara: " Pa mama sutra cu u bazenu da se okupam,a noge cu pogotovo da operem u bazenu"[sm=zmeden.gif] [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 22:25:48)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Šetamo kroz Zagreb, preko trga bana Jelačića, mm nosi Marka na ramenima a ovaj na sav glas počinje da peva "Tamooo dajeko, dajeko kaj moja, tamo je Sibija..." [sm=smiley22.gif] nije dovoljno što smo bili jedini sa Bg tablama, nego još i da potvrdimo ko smo i šta smo [sm=smiley36.gif]



U sred Zagreba, kao da zna, pametna glava [sm=bravo.gif]


Tako je svojevremeno moja sestra, dok smo još živeli u Hr a već se zakuvalo u okolnim gradovima, pevala Spremte se spremte četnici, a kad dođemo u Bg peva Ustani bane Jelačiću [sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 22:31:28)

Jooooooj Bubi, BM, Ana! [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




tijatija -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 22:34:26)


IZVORNA PORUKA: bubulence

a ovo je bilo jos gore: .
svako vece mm hoce da ga masiram i ja imam obicaj da kazem "dao bi guzicu za masazu" a kada ja trazim sladoled pa svasta obecavam on kaze "dala bi guzicu za sladoled". setamo Ema i ja i neki svekrvin poznanik nas sretne i kaze Emi:
on :ajde da ti kupim sok
E : necu
on: smoki?
E : necu
on: sladoled?
E: moooze, a ako kupis i mami ona ce ti dati guzicu [sm=smiley5.gif].



joooooooooj [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] vrh ,pametnica mala




branki* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 22:36:10)

hahaha,sad procitah-ako kupis mami,dace ti guzicu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>