RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 22:38:15)

vrh je i meni kada citam, u tom trenutku mi uooste nije bilo [sm=jezicek.gif] . ali nije ona kriva. inace bas pazimo sta pricamo pred njom i kako se izrazavamo ali eto, desi se....




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 22:43:07)

Ova scena traje nekih 5 sekundi. Sve se toliko brzo izdesavalo da nije bilo vremena za bilo kakvu reakciju.
Sedi mm ba kaucu, Iva trci prema njemu i udara glavom u "onu stvar" [sm=smiley1.gif]
Razvuce osmeh od uva do uva pa sa obe ruke zgrabi i pita "Oho-ho, sta je to?" [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2014 22:57:31)

Hahahahaaha [sm=jezicek.gif] Bubi, Ivanka [sm=jezicek.gif]

Moje dete svima priča kako mama nema pišu jer joj nije porasla [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 15:32:56)

pravimo zver i ja neke cvetice od ljuske od kukuruza i sad njoj treba pomoc a meni zauzete ruke i sta ce , obrati se matorom
uzme on jadan onu rafiju i zaveze gde mu je ona rekla , gleda zver cvetic , gleda i kaze : tata , nisi nikakav umetnik [sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 15:39:02)


IZVORNA PORUKA: bubulence

a ovo je bilo jos gore: .
svako vece mm hoce da ga masiram i ja imam obicaj da kazem "dao bi guzicu za masazu" a kada ja trazim sladoled pa svasta obecavam on kaze "dala bi guzicu za sladoled". setamo Ema i ja i neki svekrvin poznanik nas sretne i kaze Emi:
on :ajde da ti kupim sok
E : necu
on: smoki?
E : necu
on: sladoled?
E: moooze, a ako kupis i mami ona ce ti dati guzicu [sm=smiley5.gif].


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] uzas [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mtajcica83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 15:40:43)


IZVORNA PORUKA: bubulence

a ovo je bilo jos gore: .
svako vece mm hoce da ga masiram i ja imam obicaj da kazem "dao bi guzicu za masazu" a kada ja trazim sladoled pa svasta obecavam on kaze "dala bi guzicu za sladoled". setamo Ema i ja i neki svekrvin poznanik nas sretne i kaze Emi:
on :ajde da ti kupim sok
E : necu
on: smoki?
E : necu
on: sladoled?
E: moooze, a ako kupis i mami ona ce ti dati guzicu [sm=smiley5.gif].




Jao Bubi sou!!!!![sm=jezicek.gif]




jabudic -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 15:41:21)

Ja i Jakov prije neki dan u marketu.
Na kasi ispred nas stoji časna sestra, sva umotana, samo joj se oči vide.
Zaviruje je Jakov, pa se prodera: "Gledaj mama, evo je vještica!"

Ona žena umrla od smijeha, a mene sramota ubila [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 15:45:41)

T u poslednje vreme trazi da je iskljucivo ja uspavljujem pa kad imam nesto da zavrsim mm kaze: Idemo nas dvoje u sobu da sacekamo mamu da raspremi sudove od vecere pa ce doci da te uspava...
Sinoc posle kupanja gospodjica kaze: Sad mama i ja idemo da spavamo a tata ce da raspremi sudove :)




Dada81 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 21:54:01)

Upravo sada David.Uzeo tel da me on slika: -''''Ostavi kompjuter,zagrli se sama...''''(zna da uvek govorimo,ajde sada zagrli drugara/cu) [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 22:00:10)

Snalazljivost na delu [sm=smiley1.gif]
Krecimo ovih dana, ona pomaze, juce je deda pita koliko ima zidova u njenoj sobi, da ode i prebroji. Ode ona gore, vraća se posle 2-3min i ja je srecem ispred vrata a ona prodje pored mene pa se okrenu i pita "mam koliko ima zidova?" Odgovorim joj "4" i ona ode.
Usput se dere "Dekoooooo, imaju četiri zidaaaaaa!"




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 22:02:16)

Hhahahha kakvi sve biseri ovde postoje.

Evo Uninih nekoliko[sm=smiley36.gif]
U : Mama kada ces da mi rodis bebu?
Ja : Kada mi je tvoj tata kupi.
U: Mama nisi znala, bebe se ne kupuju, one se radjaju u porodilistu[sm=jezicek.gif]

Narucila ja kod nase komsinice borovnice za Unu, jer ih obozava, i ona ne moze da doceka da ih uzmemo, Dosla komsinica i kaze samo da zavrsim po nesto i donecu vam ih. Una nestrpljivo : Mama hajde da uzmemo borovnice . Ja : Cekaj da dodje J. prvo moramo da ih platimo. A ona mrtva hladna. Zasto. J. nije prodavnica, samo u prodavnici placamo.

A ovaj od danas je najgori. Mm kada se istusira izadje iz kupatila u nasu sobu da uzme ves, i Una ga stalno juri , opsednuta je njegovim polnim organom , cudno joj kako to da ona takav nema. I danas sedimo komsinica, ja i Una, i njen mali, i on se skida da piski, a ona mrtva ladna "jaojjj kolicka je tvoja pisa, moj tata ima velikuuuuuuuuu", komsinica se valjala od smeha, a ja u zemlju da propadnem.




Dada81 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 22:06:37)

Hahahha Una[sm=smiley36.gif] Deca iskrena[sm=smiley36.gif] i snalazljiva kako rece Ivanka
Pametnice[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 22:08:54)

Hhhahaha kako samo uspe nekad da me pokopa.[sm=smiley36.gif] A juce setaju ona i njena drugarica, i samo ona u jednom trenutku poce da se dere na drugaricu," bezi od mene, alergicna sam na tebe"

Cuje mene kad kazem da sam alergicna na ujed komarca, a ona je sada alergicna ili na drugaricu, ili na strinu, ili na tatu!




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 22:11:31)

Stavljam Tari narukvicu,kaze ona meni:
"Mama stegla si me jako sad ce da mi stane Krvni Tok "[sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 22:14:29)

Tara [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.8.2014 22:45:16)

Joj svi su sjajni! [sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif]
Danas, Djole kod dede. I deda mu ceo dan cita knjige, sta ce, dete voli, ima 3.5 god. I kad je dedi dosadilo kaze mu, ne mogu vise, umorio sam se... Djole navaljuje, ajde deda citaj!! deda nalazi sto izgovora i traje to neki minut, i na kraju Djole kaze - CUTI DEDA i CITAJ! [sm=jezicek.gif]




Azra_ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.8.2014 13:14:59)

Moj B zaboravio zaboravio ime svoje frizerke, u brzini se snašao, pa kaže ˝teta Šišarka˝![sm=smiley36.gif]

Logika mu je odlična! Onaj koji šiša-šošač, ona koja šiša- šišarka. Mislim, šta tu nije jasno?!!




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.8.2014 13:40:51)

Azra [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif] imamo i mi takvih bisera,kako se zove covek koji poravlja satove - satar [sm=jezicek.gif] i jos puno toga




Azra_ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.8.2014 13:46:33)

[sm=smiley36.gif] to smo mi odrasli zakomplikovali svet, po njihovoj logici sve je jednostavnije.




Dada81 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.8.2014 22:26:57)

[sm=smiley36.gif] Obozavam ovu temu,kao i slike decice-temu. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Super su im izjave




Olga75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.9.2014 19:45:46)

uzela zver flomastere i kaze matorom : taaata ajde da te tetoviraaaaam
on : necu , to boli
zver : ma tata , to boli manje od depilacije
ja : [sm=smiley22.gif]
mislim ti znas koliko boli sta [sm=zmeden.gif]




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.9.2014 21:25:39)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] no comment za zvercicu




lanajelena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2014 11:03:37)

Duca je sinoc razvalio uz fudbalsku utakmicu [sm=smiley36.gif]...Dodaj mu loptu,pa sad ti drugom,pa ti trecem e tako da me slusate,tako se igra fudbal....ne tako joj sto ste smotani,gle ovog,driblaj ga malo [sm=jezicek.gif]

Lanina izjava,mama jel ti znas da mi imamo rominga(rom) u razredu [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2014 11:16:23)

roming[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2014 11:21:12)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Una carica za pisu! i mm se krije stalno..a prosle godine na letovanju,mala je bila,ni 2 godine, poslednji dan smo se tusirali zajedno i mm se tusira,a ona ga gleda i kaze "Tati visi govno"[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] umrli smo od smeha!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>