RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.1.2015 9:35:18)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

ahahah prolivom[sm=smiley36.gif]

Moja U, pijemo za Bozic vino i lomimo cesnicu, i u krug zdravimo i govorimo Hristos se rodi. Una je na redu, i kaze mojoj sestri : "Tetkana Hristos u vodi " [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.1.2015 20:03:29)

[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif] za krofne i Hrista u vodi...




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.1.2015 20:21:48)

hahahaj bravo za Anu i Unu!
kada smo kod Bozica, stigli mi popodne kod mm tetke, na vratima zen kaze ‘Hristos se rodi‘ , Ema valjda skontala ‘rodio‘ i kaze ‘e hvala Bogu da se rodio, ceo dan se radja‘




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.1.2015 20:46:02)

ahahahah Ema kraljica[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.1.2015 20:50:13)

[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] Šta djeca mogu da izvale to ne može niko...





Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.1.2015 15:39:25)

[sm=jezicek.gif]ova stranica me uvek raspolozi




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.2.2015 0:24:06)

i opet mi.
dosli Ema i mm u posetu kod mene. ja izasla u hodnik, ona me pita gde je Masa. objasnim joj da je Masa na suncanju i da ne moze da je vidi a kaze Ema:
tata, ona je opet prolupala, pogledaj koliki joj je stomak, izgleda da je opet progutala Masu [sm=smiley29.gif]. mama bebe se ne jeeduuuu !!!

a zove me juce i pita da kupi neka kolica a ja izmislim da ovde nema radnja koja prodaje kolica i da cemo ih kupiti kada odemo u NS. pita sta radi beba, rekoh ‘evo sisa dudu‘
Ema: odakle duda u porodilistu???
ja: pa kupila [sm=smiley24.gif]
Ema: Boozeee mama, ti u porodilistu kupujes dudu, u posti masnu za kosu (tamo smo isle da preuzmemo a ona je shvatila da oni prodaju masne), imas tu apoteku pa pitaj da oni nemaju kolica




mali_mis -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.2.2015 7:27:15)

Ema je genije [sm=bravo.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.2.2015 7:44:28)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] bravo za Emu[sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.2.2015 9:00:38)

Ahahahaha, bravo Ema!




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.2.2015 9:07:58)

IZVORNA PORUKA: bubulence

i opet mi.
dosli Ema i mm u poset_u kod mene. ja izasla u hodnik, ona me pita gde je Masa. objasnim joj da je Masa na suncanju i da ne moze da je vidi a kaze Ema:
tata, ona je opet prolupala, pogledaj koliki joj je stomak, izgleda da je opet progutala Masu [sm=smiley29.gif]. mama bebe se ne jeeduuuu !!!

a zove me juce i pita da kupi neka kolica a ja izmislim da ovde nema radnja koja prodaje kolica i da cemo ih kupiti kada odemo u NS. pita sta radi beba, rekoh ‘evo sisa dudu‘
Ema: odakle duda u porodilistu???
ja: pa kupila [sm=smiley24.gif]
Ema: Boozeee mama, ti u porodilistu kupujes dudu, u posti masnu za kosu (tamo smo isle da preuzmemo a ona je shvatila da oni prodaju masne), imas tu apoteku pa pitaj da oni nemaju kolica


ahahahah kraljica[sm=smiley36.gif]
<3
Moja U pre neko vece, pre mesec dana je prvi put oset_ila zemljotres, kod nas stalno trese, i pre neko vece opet zemljotres[sm=hudicek1.gif] probudio je i smao cujes nju, "Mama opet ovaj, iskljuci ga"[sm=jezicek.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.2.2015 9:13:57)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.2.2015 9:15:39)

juju pogresila sam , prepravila sam[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.2.2015 19:48:25)

Pre neko vece lezim sa Stasom u krevetu(da se uspava) i prica mi ona kakav telefon zeli.Objasanjava mi kako mora da ima fb,pesme,Talking Tom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i odjednom kaze:Znam ja koji cu.Ja je pitam koji a ona kao iz topa:Ha te ce uan [sm=smiley36.gif]
Ja u cudu odakle ona zna za to a ona ce-Pa cula sam na reklami [sm=smiley36.gif]

Pre neki dan A.mrzovoljna a ima lom za domaci i ja joj objasnjavam kako mora da napise odmah jer kasnije idemo do supermarketa medjutim ona ni da cuje.Valjda je u to vreme gledala u Stasu jer ce S. u jednom trenutku:Sta me gledas nisam ti ja domaci [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.2.2015 22:08:06)

Ema, Una, Staša... [sm=zz_bounce.gif][sm=smiley32.gif]




jabudic -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.2.2015 21:32:35)

Jakov:"Mama, ja bih da mi dodje onaj Miroslav iz Pinkovih zvezdica da mi pjeva za rodjendan... "[sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.2.2015 11:22:34)

o ljubi ga tasta kako je skroman [sm=jezicek.gif].
pevace mu na svadbi [sm=smiley36.gif]




ishler -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.2.2015 19:08:03)

Moje dete danas nije otislo na trening,pa je to nadoknadjivala u dnevnoj sobi.Ja je pitam"zasto toliko skaces?,ona meni kaze mrtva ozbiljna"pa mama moje macije telo mora da ostane u formi:)




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.2.2015 19:17:59)

Pre neki dan ja sa S.u kupatilo da opere zube i izlazimo nas dve i valjda sam ja prva htela da izadjem a ona me zaustavi i sa ozbiljnim izrazom na licu i kaze:Cekaj da prvo kraljica izadje [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]Od iznenadjenja nista nisam rekla samo sam se nasmejala.
Danas dolazi od babe vidno ljuta i kaze:Necu vise kod ove babe,samo pravi probleme[sm=jezicek.gif]Verovatno joj nesto nije isla po volji [sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.2.2015 19:22:38)

Ohoho, Ishler, Veselice [sm=bravo.gif] Rodile ste genijalke, mačke, kraljice! [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.2.2015 19:26:48)

Queen i ti si jednu koliko vidim po tikeru [sm=smiley36.gif] Samo cekaj nesto slicno i to vrlo brzo,jer su deca sve pametnija [sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.2.2015 19:30:44)

[sm=smiley36.gif] Daaa. Jedva čekam. Već je opasnica...




ishler -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.2.2015 19:34:52)

Moja je veseljak od kada se rodila,jako duhovito dete,,nikada joj nista nije tesko,kod nje i sa njom sve opusteno,zao mi je sto ne stignem da pisem sve te izjave.A mladja je jos mala ali je mrgud i mislim da ce biti totalno drugacija,opasnica.....




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.2.2015 15:40:46)

Jutros posle tuširanja dok sam se brisala ulazi Teodora i kaže kokaa,inače kad joj presvlačim pelenu uvjek kažem haj koko [sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.2.2015 13:00:40)

K: "tata, je l' se ti ljutis da ja ne povredim Nikolaja?"
T: "Da, Klari"
K: "Onda ce mama da ide s njim u bolnicu i mi smo NA JE BA LI" [sm=zz_unsure.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>