RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (3.3.2015 22:36:14)

To je i moja Mima rekla bar sto puta [sm=smiley36.gif] a sada ,cesto kazemo kako nasa mala seka lici na nju kada je bila beba, a ona je rekla sva ushicena: Mama,pa Teodora i ja cemo biti bliznakinje kada ona poraste ! [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.3.2015 9:04:56)

Moj Marko je pre neki dan dosao iz skolice i kaze e danas smo crtali ono sto lomi kamen RAMP ( bas je bio ushicen),i prica mi on to je jako, ti ne znas kako,to razbija sve itd...JA ga pitam sta ste crtali on ponovo RAMP ja rekoh da nije KRAMP,on ne bre mama sad cu da ti nacrtam,On nacrta i pokazuje nam kad ono KRAMP,Mi smo poceli da se smejemo a on se postideo sto je pogresio,bio je siguran da je RAMP[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (6.3.2015 16:13:06)

[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (6.3.2015 16:14:19)

Duhovita deca,nema sta a cak nisu ni svesna toga [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (6.3.2015 18:11:49)

Deca su iskrena i prirodna, sto su odrasli zaboravili,neko manje, neko vise.Cesto bas kroz te njihove bisere ustvari vidimo stvari kakve zaista jesu [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 0:20:14)

Penje se Ivka večeras po tati pa mu nogom stane na onu stvar, on jaukne a ona brže bolje da poljubi [sm=jezicek.gif]
Ne znamo ko se više smejao, ona ili mi [sm=smiley36.gif]




Sosa Mena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 0:22:20)

Ja znam da cu da crknem od smeha [sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 0:23:26)

[sm=smiley36.gif]hahahah slicnu situaciju smo imali pre neki dan srecom nasa nema obicaj da "ljubi da prodje"[sm=jezicek.gif]




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 0:25:24)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Penje se Ivka večeras po tati pa mu nogom stane na onu stvar, on jaukne a ona brže bolje da poljubi [sm=jezicek.gif]
Ne znamo ko se više smejao, ona ili mi [sm=smiley36.gif]




Jadan vam tata[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 1:44:51)

Pričam ja Tini pre neki dan kako je ona bila u mom stomaku, pa sam je ja rodila. A ona raskolačila oči i gleda me:"Mama, a zašto si ti mene pojela, pa je doktor morao da me izvadi iz tvog stomaka?"




Sosa Mena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 1:46:42)

[sm=smiley36.gif] Slicna prica je i kod nas bila. Stim da je bezala od mene i vikala nemoj vise nikad da me pojedes. [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 1:48:42)

Ahahahaahah... A Tina je meni raširila usta, unela se u mene i rekla:"Hajde, opet me pojedi, pa da opet budem tvoja beba!"[sm=jezicek.gif]




Sosa Mena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 1:50:50)

Zapce znas sta ti je ciniti. Stavi iz fazona jastuk da vidis reakciju. [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 1:54:38)

Ahahahahahaah... Ludo jedna!!! ahahahaahah... Ma, do skoro je bezala od malih beba i govorila da ona ne voli bebe[sm=jezicek.gif]




Sosa Mena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 1:56:39)

Stavi ti jastuk pa nam pisi ovde kako je bilo. [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 1:57:55)

ahahahaah... "oćeM- čim Tina ponovo pokrene temu o tome! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Sosa Mena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 1:59:19)

Nemoj iznenadi je u tome je fora. Nece znati sta je snaslo. [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 2:01:03)

E, ne smem-bojim se da se ne raspplače, jer još, povremeno, ima te ideje da ona ne voli male bebe i da se plaši beba.[sm=smiley36.gif]




Sosa Mena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 2:04:18)

Onda nemoj. Kako je ona nezna. Prava devojcica. [sm=metulj.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 14:26:05)

Mila, Ivanka,Žapkić, Sosa Mena [sm=jezicek.gif] nasmejaste me od srca.
A što se tiče vraćanja u stomak u tom fazonu je sada moj mlađi. Stalno mi razvlači majce , gura glavu u njih i govori: mama hoću ja ponovo da budem u tvom stomaku. Kada bi on samo znao kako bih tek ja to volela [sm=9nebesa.gif]




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 14:50:01)

Slusamo prognozu vremena i kazu bice susnežice i snega,a Marko ce "ooooo bice suse žice i sneg"[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 14:57:26)

Evo od Ike jedne sveže anegdote koja me je slatko nasmejala.
Dolazi kod mene i pokazuje mi koleno na kome je naravno neka rana od nekog udarca (ko zna kad,gde i kako) ali izgleda onako malo smežurano. Pitam ga ja "odakle ti to Iko" a on mi odgovara: "Sigulno se pletvalam u čudovište" (čitali pre toga Grozona koji je imao strašna,crna kolena). Kada su mu izbile boginje pre nedelju dana on se seti pa kaže: "E sad sam se stvalno pletvolio u čudovište"[sm=jezicek.gif]




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 21:20:00)

[sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.3.2015 21:21:39)

Ova tema je bas za podizanje raspolozenja [sm=smiley36.gif]Slatko se ismejem svaki put kada procitam bisere decice




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.3.2015 6:27:46)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Evo od Ike jedne sveže anegdote koja me je slatko nasmejala.
Dolazi kod mene i pokazuje mi koleno na kome je naravno neka rana od nekog udarca (ko zna kad,gde i kako) ali izgleda onako malo smežurano. Pitam ga ja "odakle ti to Iko" a on mi odgovara: "Sigulno se pletvalam u čudovište" (čitali pre toga Grozona koji je imao strašna,crna kolena). Kada su mu izbile boginje pre nedelju dana on se seti pa kaže: "E sad sam se stvalno pletvolio u čudovište"[sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif] Jao Anarunika [sm=jezicek.gif] Pisi te njihove bisere,ja imam negde svesku sa najbljima, za uspomenu[sm=smiley1.gif]

Ja dobila sada neki ram za slike,ima vise onih velicina i neki za izuzetnoo malu fotografiju i sad,kazem deci :"Kakvu cu tu sliku staviti,sta tu moze da stane?" a bata ce"Odseci nekome glavu,taman ima mesta!" misleci da na fotografiji isecemo deo sa glavom[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sledeća stranica >   >>