RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.6.2015 14:08:43)


IZVORNA PORUKA: jess021

Da, da[sm=smiley1.gif]
Pitaj ga opet za koju godinu.
Ja kad sam bila mala, stalno sam govorila da se nikad necu udavati, mene to ne zanima.
Vidi sad...reklo bi se da sam promenila misljenje[sm=smiley36.gif]


Isto[sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.6.2015 14:28:15)

Kažem ja Marku jutros da su mu porasli nokti i da posle moramo da ih isečemo a on me pita Što, je l idemo negde? [sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]

Kao u filmu Varljivo leto kad deca peru zube jer im dolaze gosti pa klinka pita A šta ćemo da im radimo? [sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.6.2015 14:34:26)

[img]http://yoursmiles.org/tsmile/crazy/t3742.gif[/img]




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.6.2015 18:37:13)

hahaha sve su blesavi Ana,sta sve njima pada na pamet....




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.6.2015 19:13:36)

Hahahaha, mene Iskon svaki put kada mu kažem da se oblači pita:"A gde idemo?"




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.6.2015 17:54:30)

Ana.....[sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.6.2015 22:14:30)

Iva danas nosila moj grudnjak [sm=smiley36.gif]
Sve ga zove "grudi" sa osmehom od uva do uva [sm=jezicek.gif] i šepuri se po kući a on visiiii [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.6.2015 22:27:00)

Ijaoooo [sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.6.2015 22:55:24)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kažem ja Marku jutros da su mu porasli nokti i da posle moramo da ih isečemo a on me pita Što, je l idemo negde? [sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]



Ana [sm=smiley36.gif]
Podseti me na Vuka. Kad god kazem e sada ce mama da sredi stan, on pita jel nam stizu gosti[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.6.2015 23:32:04)

Haha, niko ne može da te obruka kao što može dete [sm=smiley36.gif]

Mi redovno imamo izjave mama ja to nikad nisam jeo ili ja to nikad nisam video i slično [sm=smiley29.gif]




Azra_ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.6.2015 23:40:48)

Strašni su!!! [sm=bravo.gif] To je kao kada je kod moje sestre dok je bila trudna došla patronažna sestra. Sestić imao 3 god.tada. Patronažna započne opušten razgovor sa sestićem, pita ga da li pere zube, kakva mu je četkica za zube, a on onako blentavo kaže ˝Ja nemam četkicu za zube. Nikad ne znam šta je četkica za zube.˝. [sm=smiley36.gif] To je bilo malo, nego patronažna u razgovoru sa sestrom pita kako je ona, kako podnosi trudnoću i kako je klinac, da li je zdrav, a on se javlja iz kutka u kom se igra ˝mnogo sam bolestan˝ i zakašlje se kao magarac.[sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.6.2015 2:25:20)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Haha, niko ne može da te obruka kao što može dete [sm=smiley36.gif]



A povodom ovog[sm=smiley36.gif]
Pre 3-4 meseca me je Vuk bas obrukao. U momentu sam osetila da sam crvena u licu hahaha.
Ispred zgrade imamo moj market i tu sve kupujem. Od igle do lokomotive. Tu sam svaki dan po 5 puta. Koliko mogu da ponesem toliko kupim. Ali kako je krenul9 lepo vreme i sa njima setnje, par zgrada od nas se nalazi as market gde je mnogo jeftinije i par dana sam tu kupovala. Ali posto jedan dan nisam mogla nesto da nadjem u as marketu svratim u moj market gde me apsolutno svi znaju. I kada su videli Vuka svi su krenuli da ga pozdravljaju. Pa gde si Vuce, kako si? Sta ima kod tebe? A on onako glasno kako samo on ume.... ma evooo, nista posebno.... nema nas kod vas, mama ide u As market jer je kod vas sve skupo[sm=jezicek.gif]
Ja sam bila na drugom kraju prodavnice i sve sam cula. Ljudi su vristali od smeha a ja sam pozelela " zemljo otvori se"[sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.6.2015 13:19:11)

A jooooj Dijana mogu misliti [sm=smiley36.gif] Ali dete je samo istinu reklo šta tu ima da se krije [sm=smiley36.gif]

Jutros mi svi zajedno na maženju u krevetu. Pričamo o deci i koliko će dece Aki i Ika imati kad porastu i tako sve nešto. Između ostalog kaže Ika: "Ja ću imati puno dece sa puno žena" (pravi predstvanik svoje vrste )
A pitam onda ja Akija kako će on, hoće li i on imati puno dece sa mnogo žena ili će da ima decu samo sa jednom ženom, a on kaže: "Ja ću da imam puno dece sa jednom ženom ,a ako me ta žena otpusti, onda ću da nađem drugu."[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.6.2015 11:37:21)

Dječiji biseri su neponovljivi [sm=smiley1.gif]
Evo nekoliko riječi iz našeg riječnika
munana-mušica
padadaj-papagaj
kontata-kornjača
pi-sok [sm=smiley36.gif]




NadaR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.6.2015 13:52:53)

Auuuu, Dijooo, pa strašno :-D:-D




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.6.2015 23:42:01)

Imamo rodjendan od 19-21h, u toku dana Ivka pita:
"A zasto je ridjendan po noci kada ne moze da se vidi kuda ides?"

Jednostavno razmisljanje...




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.6.2015 8:51:01)

[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
Ivka=Kefalica




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.6.2015 23:06:14)

igramo se juce zmurke, E se sakrila ,ja je trazim pa odugovlacim. i sada idem od spavace sobe pa zavirim u svaki cosak, pa u kupatilo, pa na terasu jednu, drugu i u jednom trenutku ona vice "aalooooooo trazi me u kuhinji inace govance izleceeeee"
hahahahah prikakilo joj se a ja nikako da je nadjem...




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.6.2015 23:15:25)

[sm=smiley36.gif] Pa umirem! Ema kraljica!!




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.6.2015 23:26:39)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] genije!!




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.6.2015 9:19:26)

Bubi tvoja Ema me uvijek oduševi svojim izjavama [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (21.6.2015 22:06:45)

Ofarbala se ja veceras, odem da perem kosu kad ulazi Ivka u kupatilo, vidi me kako nagnute glave ispiram kosu i iz sve snage zamahne glavom u kadu da i ona pere kosu.
Kako je samo zveknula glavom u ivicu kade! (nije je bolelo)
A onda je pocela da se smeje, mase glavom kao da i ona pere kosu, presrecna [sm=smiley1.gif]
Posto kupatilo smrdi od farbe kazem joj da izadje i nastavim. Ona izadje i posle 10ak sekundi tresak i otvaraju se vrata a ona sa maskom stoji na pragu i kikoce se [sm=sloncek.gif]
Resila je problem mirisa [sm=bravo.gif]
Pocnemo obe da se smejemo, utom ulazi mm, tera je da izadje napolje, ona naravno nece (a svi se smejemo ko ludi), ja se okrenem a on je uhvatio pod misku ko pisamce, ona se drzi rukama za dovratak i ne da se! [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.6.2015 7:30:54)

Bubi [sm=smiley36.gif]
Ivanka [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.6.2015 8:29:24)

Iva od malopre, sva ozbiljna....
"Celu noc sam spavala..... Drzala sam oci zatvorene i nista nisam videla..."

Logicno [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (22.6.2015 23:40:42)

Ajoj kako su vam samo duhovita deca [sm=bravo.gif] bas sam se ismejala.
Pre neko vece vracamo se iz setnje i S.zabolele noge.Muz je uzeo da je nosi a ona se sva razmazila pa ga zagrlila,ljubi ga ma prava tatina cerkica.I ja je pitam onako da se nasalim:Staso jel si ti tatina princeza ili tatino djubrence?A ona se onako vragolasto nasmesi i kaze: Djubrence [sm=smiley36.gif]
Smejali smo se celi put do kuce [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>