RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:30:10)


IZVORNA PORUKA: veselica

Ne mora da znaci,evo moja A rano naucila neke stvari koje se uce tek u prvom razredu i nije joj bilo dosadno kada ih je opet ucila u skoli.

Veselice neće njoj to odmah dosaditi,ali vremenom ako je već naučila nešto unapred,steći će utisak da ne mora da uči kad već to zna,pa će se opustiti i neće naučiti da treba da uči...jesam sa malo izfilozofirala[sm=smiley36.gif] nadam se da ti je jasno šta sam htela da kažem[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:34:15)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ma imam utisak da se današnja deca rađaju sa fakultetom[sm=smiley36.gif] koliko samo više imaju znanja nego mi u njihovim godinama,ali to je zato što imaju i više izvora informacije koje su im dostupni...mi kada smo bili u njihovim god sigurno nismo učili pesmice na engleskom preko kompa[sm=smiley36.gif]


Potpuno se slazem Viki. Meni moja M deluje mnogo starija nego sto jeste,ne samo po svom znanju vec i zrelosti.




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:36:04)

Razumem Viki,ali eto kazem kod moje A nije takav slucaj.Ali ona stvarno lepo uci,najbolji je ucenik u odeljenju i dosada nisam imala problema sa njenim ucenjem.




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:39:18)

Veselice onda je to super,ima takve dece,koja su jednostavno takva...radoznala i željna znanja[sm=bravo.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:48:31)

Vikiveki, ne zanima moju Ivu apsolutno nista, nema ona nekih interesovanja, osim za Rainbow Dash i Moj mali poni Equestria girls [sm=smiley36.gif] ali izgleda da je dobar slusalac, nekad kad mi objasnjava nesto cini mi se kao da sebe preslisava i da samoj sebi pokusava da razjasni to sto prica. Nije bila takva do pre 2-3 meseca. Procvetalo mi dete [sm=smiley1.gif]




Idica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:49:08)

Gledam sa bratovom cerkicom Kefalicu i decu pitaju "Sta je ljubav?". Ja naravno,pitam nju:" Ana,sta je to ljubav?". A ona preozbiljna kaze "Ljubav je kad ti tata donese jagode,a napolju je sneg.".[sm=bravo.gif] [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Idica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:51:21)

Ana,ko ti je odsekao siske?
Pa,sisarka!




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:53:24)

Kad vec pricate o tome,ja se malo po tom pitanju brinem,moja M je savladala bez problema citanje cirilice,pa i latinice skoro,pocela samo inicijativno da pise dnevnik ! kratke recenice ali to je dnevnik..matematiku ukapirala sve radnje,engleski savladala na casovima taj program za prvake...Videcemo kako ce biti.Meni isto deluje da nece gubiti motivaciju,voli da uci..pisala sam o tome na pravoj temi,vreme ce vec pokazati.
Da ne masimo ovde temu vise[sm=smiley1.gif]
Moj sin je danas pricao o tome koga ce zvati na svoj rodjendan,kako nece zvati Nindzu,jer je Nindza udario njegovu devojku Kristinu [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:53:27)

Ivanka...neka samo cveta[sm=bravo.gif] super je duša mala




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.7.2015 23:54:11)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Veselice onda je to super,ima takve dece,koja su jednostavno takva...radoznala i željna znanja[sm=bravo.gif]

Radoznalost je njeno drugo ime [sm=smiley36.gif] A voli i da uci,evo pocela je neku bas debelu knjigu da cita,pravi deciji roman,sunce moje pametno [sm=smiley27.gif]




Buba Mira -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 13:48:56)

Znači, moje dete je skroz antihrist.
Igra se s onom lutkom što kao pije vodu pa piški. I ja usput bacim pogled šta radi, kad malo malo lutka stoji naglavačke. Ja kažem, pa kako to tako bebu držiš, ne može tako da pije i piški?! Kaže ona pa i ne treba da piški, ja joj sipam kroz piku pa onda povraća!

Mis'im, prvo sam stajala zblanuta, onda ušla u kupatilo i umrla od smeha, ja gajim sotonu lično! [sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 13:51:48)

[sm=smiley36.gif] Sto ne bi moglo i obrnuto...[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 13:52:33)

Bm hahhahhahha.ajojjj to ti je ta decja logika na delu [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Buba Mira -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 13:59:34)

A majku mu, sve mora naopačke [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 13:59:35)

Jao Buna Miro baš sam se nasmejala,što mora biti sve po pravilima [sm=bravo.gif] Ćerka ti je super,mora da je glavna u grupi,ako ide u vrtić




Buba Mira -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 14:02:09)

Ide u vrtić od napunjenih godinu dana, nije glavna, ja mislim da je super to što kod njih baš nema te "glavne dece". Jako se lepo grle i druže svi sa svakim, baš sam ih posmatrala više puta. Al' da je naopačke, naopačke je [sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 14:46:07)

Hahaha, buba miro, crica [sm=smiley36.gif].

D je poceo sa pitanjima: Mama, sta je to sestra? Mama, sta je to otisak? Mama, STA MI ZELIMO [sm=jezicek.gif]?

Pre neki dan vice napolju na autobus: Stoj u ime zakona!!! (Nodi [sm=jezicek.gif])




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 14:59:39)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Znači, moje dete je skroz antihrist.
Igra se s onom lutkom što kao pije vodu pa piški. I ja usput bacim pogled šta radi, kad malo malo lutka stoji naglavačke. Ja kažem, pa kako to tako bebu držiš, ne može tako da pije i piški?! Kaže ona pa i ne treba da piški, ja joj sipam kroz piku pa onda povraća!

Mis'im, prvo sam stajala zblanuta, onda ušla u kupatilo i umrla od smeha, ja gajim sotonu lično! [sm=jezicek.gif]


I Iva je isto to radila pre 15ak dana!
Jos joj ja sipala boju za kolace u vodu pa sve bilo ljubicasto!
Ali Iva ne koristi rec "povraca", njena izjava je bila "da joj izadje djubre kroz usta" (tako ona kaze i kad joj je muka)




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 14:59:41)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Znači, moje dete je skroz antihrist.
Igra se s onom lutkom što kao pije vodu pa piški. I ja usput bacim pogled šta radi, kad malo malo lutka stoji naglavačke. Ja kažem, pa kako to tako bebu držiš, ne može tako da pije i piški?! Kaže ona pa i ne treba da piški, ja joj sipam kroz piku pa onda povraća!

Mis'im, prvo sam stajala zblanuta, onda ušla u kupatilo i umrla od smeha, ja gajim sotonu lično! [sm=jezicek.gif]


I Iva je isto to radila pre 15ak dana!
Jos joj ja sipala boju za kolace u vodu pa sve bilo ljubicasto!
Ali Iva ne koristi rec "povraca", njena izjava je bila "da joj izadje djubre kroz usta" (tako ona kaze i kad joj je muka)




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 15:03:28)


IZVORNA PORUKA: Rosita



Pre neki dan vice napolju na autobus: Stoj u ime zakona!!! (Nodi [sm=jezicek.gif])

Haahaha [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 19:10:30)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ide u vrtić od napunjenih godinu dana, nije glavna, ja mislim da je super to što kod njih baš nema te "glavne dece". Jako se lepo grle i druže svi sa svakim, baš sam ih posmatrala više puta. Al' da je naopačke, naopačke je [sm=smiley1.gif]

[sm=bravo.gif] baš mi je simpatična,čitala sam i juče dok si pričala o njenim nestašlucima,sve je to znak da je jako inteligentna,sve je zanima i istražuje svet soko sebe na svoj način




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.7.2015 19:13:00)


IZVORNA PORUKA: Ivanka

I Iva je isto to radila pre 15ak dana!
Jos joj ja sipala boju za kolace u vodu pa sve bilo ljubicasto!
Ali Iva ne koristi rec "povraca", njena izjava je bila "da joj izadje djubre kroz usta" (tako ona kaze i kad joj je muka)

Ma Iva je super,sve što sam pisala za Buba Mirinu malecku isto bih mogla reći i za Ivu[sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.7.2015 11:23:09)

Meni je moj D juce rekao - Ti si zla maceha. Znam da ne zna znacenje, al ne bese mi milo [sm=jezicek.gif]. Jos ja kazem mm cujes li ti sta on meni kaze, a mm ce - provalilo te i dete , bezobraznici jedni [sm=smiley36.gif]




aleksandrici -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.7.2015 11:32:22)

Bas ste me nasmejali,nije sotona ,vec jedna mala cupavica,ljubim je,kako si samo to slatko opisala,dece se samo razlikuje od malena od druge dece,istrazuje?




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.7.2015 11:59:18)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Meni je moj D juce rekao - Ti si zla maceha. Znam da ne zna znacenje, al ne bese mi milo [sm=jezicek.gif]. Jos ja kazem mm cujes li ti sta on meni kaze, a mm ce - provalilo te i dete , bezobraznici jedni [sm=smiley36.gif]

Hahahha [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>