RE: Razvod braka (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Ana RR -> RE: Razvod braka (5.11.2017 23:37:19)

Ili je prosto žena bila u prolazu pa je usput odnela uplatnicu [sm=zmeden.gif] ja ne razumem problem. Znaš koliko bi me bolelo uvo ko je platio...




Anoniman -> RE: Razvod braka (5.11.2017 23:47:49)

Draga ana,ja sam sigurna da zena nije bila u prolazu jer se ona naprosto ne odvaja od kuce,vec ako negde ode onda se namenski spremi i ode.A gospodin je taj koji je svaki dan u prolazu.




Ana RR -> RE: Razvod braka (5.11.2017 23:49:43)

Ok, kako god. Samo komentarišem. Mene to ne bi interesovalo u svakom slučaju.




Anoniman -> RE: Razvod braka (5.11.2017 23:57:02)

Razumem sve sto pisete,ali ne razumem jedan stav koji se ovde proteze sve vreme.Mene treba da je briga,a njih odnosno nju koja nema veze s tim nije bilo briga i morala je da se umesa.Moze li mi neko odgovorit zasto? Pa ne znam stvarno evo jel bi vam svima u ovoj situaciji bilo svejedno? Ja mislim da ne nagadjam i da nista ovo nije slucajno vec smisljeno i s namerom iz njima znanih razloga.




Maslacak15 -> RE: Razvod braka (6.11.2017 0:25:08)

jos jednom da probam da objasnim pa odo na spavanje[sm=smiley1.gif]. Ti si sama u konfuziji sa samom sobom. Ispricas nam 25 primera prethodnog ponasanja koji ukazuju na to da su oni vrlo vezani, mozemo da kazemo i patoloski vezani. I da je on pod majcinim kompletnim uticajem i kontrolom. I onda si van sebe ( i iznenadjena) sto se ona umesala u poslednji cin i otisla kod advokata umesto njega i odnela neku uplatnicu.
Iz njene perspektive naravno da je se tice. On je njeno dete. I ocigledno je tip zene koja ne preza koja se mnogo ne libi da zastiti svoje dete. Ti mozes da se razvedes od njega, ona ostaje njegova majka.
Ovo nije nikakvo opravdanje nego logicno objasnjenje posto se iscudjavas. Po meni je cela ta familija bolesna.

Taj tvoj fiktivni rat dve zene oko jednog muskarca je bezpredmetan. Izgubila si. Tj s obzirom na to kakav je on verovatno nikad i nisi imala sansu da dobijes bitku tako da je dobro za tebe da si shvatila i odlucila da krenes dalje. I dalje ne vidim sta zelis da postignes? On nece shvatiti da mu je mama vestica niti je bitno sta ce selo da misli ko je koga ostavio...

Laku noc!!!




Anoniman -> RE: Razvod braka (6.11.2017 0:59:57)

Pa posto sam znala kakvi su mislila sam da sam preduzela sve radnje da ne dodje do toga da se ona u to umesa.Ali izgleda da joj je bilo veoma bitno i ta jedna sitnica koja je ostala i koju moze da uzme u svoje ruke da sebi ili nekome nesto dokaze,da odradi.Po meni je to cisto dokazivanje i teranje nekog inata zar vama nije?
Ja da sam htela mogla sam bez problema i da im odem i kazem"dobar dan,eto znate mi se razvodimo." Ali nisam htela,mislila sam da je to nasa stvar.
Kada sam htela mojima da kazem da dodu po mene on je bio u fazonu"ajd ne kontam cemu sad ta predstava da tvoji dolaze,zar nisi rekla da ovo bez scena resimo", i sta on na kraju uradi,pravi predstavu tako sto mamu mesa da dovrsi to sa placanjem.
To kako si napisala da je iz njene perspektive jeste sigurno tako.I mene bi moji roditelji zastitili,ali ne sigurno tako sto bi kao padobranci upali advokatu kojeg je zet angazovao,rastao se sa mnom,platio coveka i otisao.I sad oni nesto dovrsavaju umesto mene a ja rekla coveku vidimo se,sitnicu jednu.Jel to normalno ili je cista predstava?
A ja nisam ni s kim vodila nikakav fiktivni rat.Izgleda da ona jeste sto dokazuje i taj zadnji cin.Stavise ja sam tu bila kao neko kucence koje samo cuti,dok ona pred svima se buba u prsa i njemu naredjuje "ajde ovo ajde ono,ja sam ti majka".
I da ne ispadne pogresno,ja niti sam se sa njom svadjala niti sam njemu sta protiv njih pricala,daleko bilo.
Opisujem celu situaciju cisto da se razume pozadina price,da ne bude bezveze da lupam.
Ja nisam neko ko bas gleda sta ce narod reci ili da nekom podnosim izvestaje ili da se bavim tracarenjem ali eto nismo svi takvi,kod njih to sve malo drugacije funkcionise.




Tvitica -> RE: Razvod braka (6.11.2017 7:43:29)

Draga... mislim da si napravila pravu stvar time sto si smogla snage i hrabrosti i prelomila da se razvedes... mnoge vjerovatno ne bi...

Izgleda da si ih ti sama dovoljno analizirala i da nema potrebe da ti mi ista dodajemo, samo zelim da ti kazem da stvarno nema potrebe vise da razmisljas o toj situaciji i njima... Moras da okrenes novi list i potrazis svoju srecu...vjerovatno te ceka negdje iza ugla....

Nadam se da ces iz ove preci u druge zanimljive teme.... Zelim ti sve najbolje....




Misha i Ljisha -> RE: Razvod braka (6.11.2017 7:48:51)

Ja cu samo da ponovim jednu moju cuvenu [sm=smiley36.gif]: Razvod ti je kao kad se udaris u lakat, jako boli brzo prodje.

Ne razmisljaj vise o tim sitnim ljudima, planiraj svoj zivot i kreni dalje. Osecaj se slobodno jer tako i treba a to selo i tu porodicu se nadam da ces zaboraviti kao da nikad nisu ni bili deo tvog zivota.

Popij jednu rakijicu pusti muziku, uzivaj, vidi se sa ljudima koje dugo nisi, idi u salon da se doteras, promeni frizuru, idi na neko profi sminkanje, izadji sama na rucak u restoran, idi u 4dx bioskop ako nisi nikad i td.

Zabavljaj se i pusti te male ljude da uzivaju u svojim zlobama i u svojim sitnim zivotima




Peace* -> RE: Razvod braka (6.11.2017 8:07:08)

Ja sam u životnom čudu, evo, čitam i ne verujem... [sm=smiley36.gif]

Anonimna, čitajući postove, kod mene si o sebi stvorila sliku veoma dokone osobe koja nema o čemu drugome da razmišlja nego ko je šetao sa uplatnicom do advokata.
Takođe, iz postova sam došla do zaključka da si ti ustvari povređena što je do razvoda uopšte došlo. Nekako stičem utisak da si očekivala da će te on moliti da se ne razvodite, te da ćeš ti onda pokazati svekrvi koga njen sin voli...




Sanjica26 RR -> RE: Razvod braka (6.11.2017 8:08:28)

Sve su ti zene rekle. Sta te briga koje tu zavrsio. I sta ce selo da prica. Selo prica svakako i da je sve idealno. Vazno da si ti izasla iz te nocne more. Ako si sad ususkana kod svojih to je prava stvar. Sta ce ti vise vredjanja i ponizavanja.
I ne razmisljaj previse. Radi nesto.




Anck Su Nmaun -> RE: Razvod braka (6.11.2017 8:18:47)

Verujem da ti je jos sve sveze pa si se uhvatila za taaako ne bitnu stvar! Razvod NE mozes sakriti,i svi ce znati. A sta ce ko pricati vidim jako ti je bitno. Pa naravno da ce svako svoju stranu braniti.
Ali meni je malo bzvz cime se ti zamaras.[sm=zmeden.gif]
To je zavrsena prica i gledaj svoj zivoti i batali se ovih gluposti!!




Anoniman -> RE: Razvod braka (6.11.2017 9:12:35)

Maslacak, sta u ovom slucaju znaci zastiti svoje dete?Da li mislis da ona takvim svojim postupkom stiti svoje dete?Od koga i od cega ga stiti?Meni se ipak cini da bi pokusaj zastite deteta u ovom slucaju znacio da ona vodi fiktivni rat sa mnom.
Ja stvarno ne znam zasto bih ja imala potrebu da vodim sa njegovom majkom rat oko njega.Kao kada bi moj muz vodio rat sa mojim ocem oko mene,smesno Ali izgleda da neke svekrve imaju tu potrebu.
Tvitica,pa eto jesam na kraju ipak presekla.Ne bih sada ovde nasiroko,to samo mi najbolje znamo sta je tu sve bilo. Ali opet neke stvari su znali i mogli su da vide.Leteli su mi stvari i delovi namestaja oko glave samo zato sto njemu ne sme da se kazi ni "ali".To oni vrli dobro znaju.Videli su koliko izlazi i hoda dok ga ja cekam kuci i onda kad dode s vrata vikanje.Zasto,popila ja mleko i zaboravila kupiti.To je razlog za galamu i uvrede.Ako lepo kazem nemoj da galamis na mene ce da me odgurne i jos preti da ce da me sravni sa zemljom. I nakon toga ona preuzima nesto u svoje ruke.Ili mozda hoce da zastiti dete.Pa sta covek da zakljuci iz tog postupka nego da sam ja zla vestica koje oni svi kolektivno zele da se rese a sve sa namerom da bi imali sta pricati drugima i ispasti fini,jer eto ipak sada nije to bas tako mala stvar.a s druge strane i sami veruju u to jer bas me nisu nikada ni sampatisali.Pa mislim da se svi slazu da sam ja ona koja ne valja i da je iako je nekad bio los to bio zbog mene jer ja nisam dobra a ne zato sto je on takav.
Misha i Ljishia,previse sam vremena provela s njim.U vezi je bio skroz druga osoba.I ponasanje i cela prica i ceo nastup i odnos prema meni.U braku nakon nekog vremena druga osoba.Sve zbog svakodnevnice, nista drugo.
Peace,nisam povredjena zbog razvoda jer sam ga i htela.A da sam gledala sta on prica,moli,radi mogla sam opet da popustim pa da ceo zivot ostanem tu.Al nisam vise mogla malo zatisje malo bura i tako taj zacarani krug.I ne znam kako mislis da bih ja svojim ostankom u braku dokazala nekome da me neko voli? A pogotovo ne znam sta bih ja imala svekrvi pokazivati,nije mi ona bila centar sveta.
Sanjice,jel tebi to izgleda da je to ona zavrsila? Pa ja ne znam ovo sad stvarno postaje smesno jer je verovatno i htela da tako izgleda mozda i samu sebe da ubedi u to.Samim tim tamo gde god da dodes pa i u bilo koju sluzbu ili ustanovu svako te zna.




Sanjica26 RR -> RE: Razvod braka (6.11.2017 9:20:39)

Jel ste potpisali razvod za brak? Jeste koliko sam shvatila. Gotovo je i nema sta da se pitas da li je ona zavrsila. Nije ona zavrsila. Vi ste zavrsili. Ona je odnela samo uplatnicu. I kraj. Pa, sta i ako je odnela.
Drugo razvedena si i ne misli vise o tome. Kako mozes da mislis o njima kad su ti svasta radili.
Sad si kod roditelja. Pretpostavljam da niste iz istog mesta. Nastavi da zivis. Nek prica ko god hoce. Sta te briga. Izvukla si se iz pakla.




Peace* -> RE: Razvod braka (6.11.2017 9:32:27)

Nemam ja pojma šta ti imaš da dokazuješ svekrvi, niti me zanima. Kažem ti kakvu sliku odaješ - ako je to ono što želiš, bravo - uspela si! [sm=smiley1.gif]
Ti očigledno nisi još uvek u stanju da se razvedeš. Jesi na papiru razvedena, ali u realnosti, udata si više nego dok si bila u braku.

Da me ne shvatiš pogrešno - meni ni iz džepa ni u džep. Ne mislim da treba da te tešim i biram reči jer, koliko shvatam, ti uopšte ne patiš. Postigla si da budeš razvedena, a to si i želela jer te je muž psihički maltretirao i nisi ga volela, i tvoj jedini problem je što je svekrva odnela uplatnicu kod advokata. Ne znam zašto ne zaboraviš svekrvu, našminkaš se i odeš na posao, a posle u bioskop sa drugaricama. Uživaj u životu.




Anoniman -> RE: Razvod braka (6.11.2017 10:08:37)

Ne znam u cemu sam uspela? Htela sam ovde samo da diskutujem.Naravno da mi je problem sto mi se neko mesa u moje stvari koje nemaju nista s njim jer se ni ja ne bavim time. A isto tako se drzim dogovora pa sam samim tim i iznenadjena kada neko ko isto tako nastoji da se drzi dogovorenog prekrsi to.
Ne znam sta znaci vise udata nego sto sam bila u braku?
Dalje ne bih komentarisala. Bolje da vise nista ni ne pisem jer ce na kraju jos sve ispasti suprotno od istine a ja luda.




Sanjica26 RR -> RE: Razvod braka (6.11.2017 10:19:24)

Anonimna, samo zaboravi na proslost. Bice ti mnogo lakse.




Peace* -> RE: Razvod braka (6.11.2017 11:46:37)

Pa ti jesi luda! Luda si što misliš o njima!

Nije mi bila namera da te uvredim, samo pokušavam da ti kažem da treba da batališ sve to i ne misliš više o tome, već napokon počneš da uživaš u životu.





isidora88 -> RE: Razvod braka (6.11.2017 12:00:54)

Vecu glupost odavno nisan procitala. I ja bih poslala nekog umesto mene da mi nesto obavi. Zeno razvela si se, disi punim plucima, mani se svekrve, bivseg i sta ce selo pricati




mama Jo -> RE: Razvod braka (6.11.2017 14:58:04)

Nazovi bivsu svekrvu i reci - od srca vam hvala, ucinili ste mi najvecu mogucu uslugu u zivotu, nemam reci kojima bih vam se zahvalila. Daleko vam lepa kuca. 😊😊




IvanaSK RR -> RE: Razvod braka (6.11.2017 15:45:13)

O, kakve ste, bre. Ja, anonimnu, skoro razumem. Otisla bih tamo i bivsu svekrvu rascerupala kao kokosku. Sram je bilo, gde se ona sve mesa. Ccc




Sarav -> RE: Razvod braka (6.11.2017 16:53:09)

Ivana, odušak bi bio da je nalupa jer gura nos gde ne treba, ali to bi povuklo gomilu problema. Krivična prijava, možda posle bude problem oko starateljstva i još više bi mogli da laju po komšiluku kako je snaha avetinja..




IvanaSK RR -> RE: Razvod braka (6.11.2017 17:12:51)

Ma ja bih je nalupala za sve sto je gurala nos. Nije muz kriv, jadan, ova bestija je za sve kriva.




Ana RR -> RE: Razvod braka (6.11.2017 17:41:35)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Razvod braka (6.11.2017 18:44:15)

"... i tvoj jedini problem je što je svekrva odnela uplatnicu kod advokata. Ne znam zašto ne zaboraviš svekrvu, našminkaš se i odeš na posao, a posle u bioskop sa drugaricama."
[sm=bravo.gif] hahaahaaaa, ne znam ko je ovde lud [sm=smiley4.gif]




mama Jo -> RE: Razvod braka (6.11.2017 18:49:22)

Hahahahaa 😂
Ali ja razumem skroz, pa zamislite sebe da imate problem, naravno da vam se vas problem cini najvecim, iako je ljudima sa strane to nebitno i sitnica.
Ali da sam za to da se nalupa svekrva - naravno da jesam 😁😁




Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>