Kupaći za devojčice (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Anoniman -> Kupaći za devojčice (20.7.2009 8:15:02)

Bila sam na Štrandu u subotu, i gledam devojčice...

Žene moje, devojčice već od 2-3 god na sebi imaju dvodelne kupaće kostime ili pak jednodelne, umesto da lepo nose samo gaćice.

Šta vi mislite o tome?

Jel to deca sama biraju ili mame nameću?




Anoniman -> RE: Kupaći za devojčice (20.7.2009 8:16:28)

moja ne nosi nista ...koji ce joj djavo, nije mi cak ni na um palo da joj kupim, a dobila je na poklon 2 i predivni su zaista 




oliveradj -> RE: Kupaći za devojčice (20.7.2009 9:06:22)

Ne kaže se za džabe da je štrand parada kupaćih i mobilnih telefona.




Skoki -> RE: Kupaći za devojčice (20.7.2009 10:13:41)

Moja mala ima 15 meseci i obavezno ima gacice na sebi. Ne svidja mi se da trcka gola i seda svuda, to je jedini razlog zasto joj oblacim, ali sa dvodelnim ima da saceka par godina. Ne volim kada vidim deci da vuku onaj gornji deo bez razloga. Mi imamo nekoliko komada roze i maslinasto zelene, cak su mislila da je decko iako imaju roze slova po istim.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anoniman -> RE: Kupaći za devojčice (20.7.2009 10:18:28)

Moja cerka nosi divne kineske kupace gacice, bila sam u Kini pre 2 meseca i donela sam joj goooomilu stvari. Ne smatram za potrebno da nosi jednodelni ili kupaci iz dva dela.




kragujevac -> RE: Kupaći za devojčice (26.7.2012 10:21:39)

Zbo lične higijene samo donji deo,iz razloga jer klici svuda vole da sednu ....




snješka -> RE: Kupaći za devojčice (26.7.2012 10:31:37)

Meni su kupaći koji imaju i gornji dio odvratni. Ja svojoj kupila samo gaćice. Bezveze, jeste da bi ona to rado stavila, jer vidi od mene, ali mislim da je to skroz bezveze i totalno nepotrebno. A jednodijelni i nije loš možda zbog Sunca, ne znam. Oni mi nisu toliko bezveze. [sm=smiley1.gif]




Figaro88 -> RE: Kupaći za devojčice (26.7.2012 13:39:09)

Mi smo Andrei kupili samo gacice,nema potrebe za dvodelnim.Ja nebi pustila Andreu da se kupa gola i zbog higijene,a i ne svidja mi se da seta gola i da je svi tako gledaju,odkud znam,ima svakakvih manijaka....




New Mom -> RE: Kupaći za devojčice (26.7.2012 16:39:31)

Kaći smo prošle godine za more kupili 2 - jedan samo gaćice, a drugi dvodelni (nehigijenski mi da bude golišava).
Sada ima jednodelni.

Za dvodelne, malo, bre, rano.




LillyT -> RE: Kupaći za devojčice (26.7.2012 19:37:20)

Lara ima jednodelni, ali taj planiram samo da joj obučem za slikanje. Kupiću joj gaćice i to je to. Prošle godine je uzela moj gornji deo, stavila ga (pa smo je slikali) i htela je da ga nosi i ona (a ja se kupala bez).

Evo fotka

[img]http://s12.postimage.org/ryd0vklkp/Lara2.jpg[/img]




indy_25 -> RE: Kupaći za devojčice (26.7.2012 20:10:49)

mi imamo dva dvodjelna i jedan jednodjelni. oblacim joj uglavnom dvodjelne. Meni su bas slatki dvodjelni i bas mi lijepo stoje na djeci simpa mi je skroz.




Mala Elena -> RE: Kupaći za devojčice (25.3.2015 11:51:58)

Citam ranije postove ...ni meni se ne svidja gornji deo na malim devojciceama, cemu to ? Moracu da se pozabavim ovim pitanjem i gde mogu naci samo donji deo.. A imam i gacice za nju pa cu ih verovatno kombinovati preko pelena.




Trcosava -> RE: Kupaći za devojčice (25.3.2015 14:38:47)

ME zašto da joj oblačiš gaćice preko pelene???

Btw meni je katastrofa da vidim na klinki od 1-2-3-4 godine 'gornji' deo kupaćeg




mila83 -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 12:06:45)

Ma kakav gornji deo na tako malim devojcicama..ili jednodelni,samo razmisljam hoce li joj ozepsti stomak. Ima moja Mima sve vrste,ali uglavnom je samo gacice nosila,i slobodnija u vodi i lepse i ravnomernije pocrni. Svidja se njoj to naravno,kad vidi na meni ili starijim devojcicama.
Sada bas zeli i hoce dvodelni,dobila je nedavno na poklon jedan Hello Kitty,presladak je,a i velika je vec,za buduceg prvaka i previse :)




cockic -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 12:28:47)

ja ceri kupila kupace gacice za 200 din,mislila jos jedan ali sta ce joj posle kupanja moze obicne gace moze gola.a sinu sam uzela spajder slip gacice jedva nadjoh samo u vidu bokserica ima na svakom cosku.i njegove su 500din.uzela bi ja bokserice nego on ne voli da ih nosi.




vikiveki -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 12:37:26)

Ja sam mojoj ćeri uzela prošle god jednodelni kupaći i platila ga 1000 din u nekoj prodavnici kaja prodaje donji veš i kupaće...nosi ga i ove god




veselicaa -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 13:15:36)

Moja deca vole dvodelne kupace i imaju ih bas dosta.Jednodelni su mi nekako neprakticni,tesko se oblace,dugo ostaju mokri,ne mogu lepo da se suncaju pa imaju samo po jedan jednodelni.




vikiveki -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 13:22:35)

Veselice i ja sam više za varijantu dvodelnog kupaćeg,ali moja ćerka neće dvodelni jer misli da je debela,a nije debela uopšte,nego je ušla u fazu puberteta i nezadovoljstva,tako da samo jednodelni kod nje dolazi u obzir.A sa dečacima mi je lako




veselicaa -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 13:27:46)

Moja A samo nikada nije htela da je bez gornjeg dela.cak ni u dvoristu.Sta da kazem,imam pravu malu damicu [sm=smiley27.gif]




branki* -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 13:36:13)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja sam kupila Teodori divan jednodjelni kupaći,postaviću poale sliku.Naravno nisam joj ga oblačila i čisto sumnjam da ću joj obući ali nisam mogla da mu odolim [sm=smiley36.gif]





Ana13 -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 14:29:59)

Dobili smo dva jednodelna kupaca za N i preslatki su onako maleni (6-12 m),ali cu da joj ih obucem samo za slikanje,kad ih vec imamo [sm=smiley1.gif]
A kupila sam joj one pelene iz DMa za kupanje i na plazi ce biti u pampersu




mila83 -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 15:18:55)


IZVORNA PORUKA: veselica

Moja A samo nikada nije htela da je bez gornjeg dela.cak ni u dvoristu.Sta da kazem,imam pravu malu damicu [sm=smiley27.gif]


Preslatko !
A Viki sto kazes, sa momcima je lako,nema dileme ! Moj sin obozava svoj kupaci,ima tamno plave gace,ne voli one kao bokserice.




emicaa -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 15:27:41)

[img]http://www.dodaj.rs/f/1b/JC/4SvtwmfT/dsc0701.jpg[/img]
Evo je sličica [sm=smiley1.gif]




Ivanka 75 -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 15:37:32)

Ivka ima jedne gacice od prosle godine sa macom kiti, pre neki dan smo kupile jos jedne da jagodicom bobicom, ona birala i raduje se sto ce ga nositi [sm=smiley1.gif]
Malo mi prigovarala za dvodelni ali smo se dogovorile da ce ga nositi kad bude imala grudi kao mama [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2015 15:50:20)

Emice,presladak je ,kao haljinica !




Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>