Inseminacija III deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Zell -> Inseminacija III deo (21.9.2012 10:45:37)

Vec je 102. stranica u prethodnoj temi, Inseminacija II deo pa da otvorim novu, ako nesto nisam uradila kako treba neka moderatori obrisu.
Za prijavu na spisak javite se Olgi RR ISKLJUČIVO putem privatne poruke.




Zell -> RE: Inseminacija III deo (21.9.2012 12:05:24)

Poslednje poruke iz prethodne teme:


IZVORNA PORUKA: J@n@

Janabons,Madamme,Nato, po [sm=smiley31.gif]!Divne ste!
Znam da je procenat uspesnosti mali,nisam nerealna ali sama pomisao o mogucoj trudnoci je tako divna-u prilog tome ide cinjenica da sam jutros obukla jednu duzu majcu ispod danasnje odevne kombinacije[sm=smiley36.gif]-to ne radim ni zimi!!!!Hehehehehehehehehehe!A mm se ponasa kao da sam 100%-non-stop je zvao da proveri da li lezim,da li mi je toplo,da li sam ruckala itd!E negde oko 16h se pojavi njegova sestra sa bebom od 2 meseca i zamoli me da je pricuvam!Dete naviknuto na ruke pa sam je naredna 2h nosala,ljuljuskala...i mm je poludeo-pa dr mi je lepo rekao da mirujem pa kako mi je to palo na pamet, pa pozvace on nju da joj objasni da ja ne mogu da joj cuvam dete dok se ona setka itd....Jedva ga smirih-kako sam mogla da joj kazem da necu a da joj ne objasnim zasto?!?!?[sm=smiley1.gif]!Mislim da nije nista strasno ali to je mm!!!
Janabons,kako si ti?Da li ti imas neku terapiju?


IZVORNA PORUKA: J@n@

Zaboravila sam vam reci da smo i nocas muckali[sm=smiley1.gif][sm=smiley9.gif]!Mi smo dali sve od sebe a sad kako Bog odluci!


IZVORNA PORUKA: janabons

Aaaa,super sto ste muckali,i mi ne propustamo ni jedan dan[sm=smiley36.gif]
Ja sam dobro,stomak me malo bolucka,ali nista strasno,a sto se tice terapije pijem utrogestan, uz sve one moje zajebancije.[sm=smiley36.gif]
Sve tri iui su mi bile drugacije,posle iui me nista nije bolelo,posle druge me je dva dana stomak otkidao,a sada nesto izmedju[sm=smiley1.gif]
Mm isto ubedjen da smo uspeli 100%, jer smo prvi put sa stimulacijom,on ocekuje blizance[sm=duda.gif][sm=duda.gif]Ja mu nesto pomenem ako bude trebala cetvrta,posto mi je dr rekao da ce mi raditi i cetvrtu,jer smatra da su prve dve koje su bile bez stimulacije,bile gubljenje vremena,a moj muz na to kaze"ja ne znam zasto uopste o tome i razmisljas, ti si trudna i rodices mi blizance, iui vise nece biti", a da ne pomonjem , sto kako me vidi da nesto radim,odmah me tera da legnem[sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: J@n@

Janabons,[sm=smiley31.gif]!Za tm i mm-[sm=bravo.gif]!Od srca ti zelim da je tm apsolutno u pravu i da je ovo bila treca sreca[sm=smiley1.gif] i to dupla [sm=duda.gif][sm=duda.gif]!
Mene nije boleo stomak-samo grcici ali uglavnom blagi!Tako je i sada!A uhvatilo me nesto pa non stop gledam dnevni ulozak-nemam pojma sta ocekujem da cu videti!Hehehehehehehehehehe!Kada bi trebalo da vadis betu?





janabons -> RE: Inseminacija III deo (21.9.2012 12:19:52)

Hehehe,bas si luda za ulozak, ja cu vaditi betu 1. oktobra, a ti?




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (21.9.2012 12:58:26)

Hehehehehehehehe...moram da ti priznam da i dalje virkam[sm=jezicek.gif]!!!!!!Nemoj nikom da kazes...pssst....[sm=smiley2.gif]!A ja betu vadim 2-og oktobra najranije-to mi je 12-ti dan ili 4-og oktobra- to mi je 14-ti dan!!!!Draga moja,neka nam bete budu >5![sm=sloncek.gif]!
Odjavljujem se pa se kuckamo tek u ponedeljak-izlazim ranije,mm dolazi po mene i pravac Divcibare!Punjenje baterija i opustanje!Obozavam mm!




Snekile7 -> RE: Inseminacija III deo (21.9.2012 13:43:16)

Evo da se upisem, pa da nastavim sa pracenjem teme...




Snekile7 -> RE: Inseminacija III deo (21.9.2012 13:54:10)

Mene zanima, da l mogu analize koje trebaju za hsg da se iskoriste za iui??? Jel oni te analize vracaju ili ostavljaju kod sebe za hsg...




janabons -> RE: Inseminacija III deo (21.9.2012 14:18:25)

Ja sam iskoristila sve analize od hsg za iui,sve su mi vratili.Ne mozes da ih iskoristis, jedino ako pravis vecu pauzu izmedju hsg i iui,onda moraju da se ponove brisevi




janabons -> RE: Inseminacija III deo (21.9.2012 14:21:07)

J@n@, super za Divcibare, i ja mm ovog vikenda napustamo bg,ali idemo tek sutra, i to me je mm iznenadio[sm=smiley27.gif]
Lep provod za vikend[sm=smiley1.gif]




Zell -> RE: Inseminacija III deo (21.9.2012 20:22:19)

Samo da se javim da napisem da konacno imam sve papire, upute, overe od komisije.... cekam [sm=hudicek1.gif] da pocnem da vas izvestavam o svojoj prvoj IUI [sm=smiley1.gif]
Lep provod i odmor za vikend svima [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Inseminacija III deo (22.9.2012 8:26:09)

Zell super. Cekaj pa kakve sad overe komisije ? Zar i za IUI trebas da ides na komisiju?




Zell -> RE: Inseminacija III deo (22.9.2012 9:11:20)

samo ako ne pripadas istoj filijali RZZO kao ja...




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 9:35:09)

Dobro jutro devojke!Za sve po [sm=smiley31.gif]!
Za vikend sam bas uzivala, vreme je proletelo pa nisam stigla da se "tripujem"[sm=smiley36.gif]-jutros guzva na poslu i evo tek sada prva jutarnja kafica!Od simptoma nista,cak me ni grudi ne boluckaju,18dc!
Janabons,draga,nadam se da si uzivala!Kako se ti osecas?Jedva cekam da se javis!
Zell,[sm=bravo.gif]!Samo napred!Meni nisu trebale nikakve overe komisije za IUI-samo komplikuju!!!!
Nato,Snekile,[sm=smiley31.gif]!




janabons -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 10:50:51)

Dobro jutro[sm=kava.gif]
J@n@ vidim da ti je prijao vikend [sm=smiley1.gif]
I mi smo uzivali,kratko,ali slatko [sm=smiley36.gif],ali nesto se od jutros sugavo osecam,kao da cu da se prehladim.Sad cu da se nakljukam vocem[sm=smiley36.gif]
Zell, ne mogu da verujem,komisija za iui[sm=lev.gif]
veliki [sm=smiley31.gif] za sve




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 11:02:22)

Cao cure
Prvi puta sam ovdje. U subotu sam imala svoju drugu nseminaciju pa sada cekam. Uyasan je ovaj osjecaj. Inace kod mene je sve uredu al kod muza ima malo manje spermatozoida. Inseminaciju sam radila u Medico s u Banja Luci. Imam 29 godina i dve godine braka iza sebe. Svima vama yelim puno srece i uspjesne trudnoce [sm=smiley1.gif]




cicibanns -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 12:31:03)

zamolila bih neku od zenica iz ns-a koja je radila IUI u betaniji da mi napise sta je potrebno od nalaza!!?? HVALA unapred [sm=smiley31.gif]




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 12:34:12)

Janabons,ma kakva prehlada,nema sanse...to su prvi znaci [sm=nosecka.gif]!Navijam od srca!!!!Imas li jos neki simptom?Moja vizija za lep pocetak oktobra-01.10. ti vadis betu i trocifrena je i vuces mene jaaaaaaakoooo pa 02.10. i moja betica bude trocifrena,onda udruzimo snage i povucemo redom sve drage devojke Degu,Zell,Pari,Natu,Snekile,Vasilisu,Dimnjacar....ma sve![sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
Dimnjacar,[sm=smiley31.gif]!Dobro dosla i da ovog puta ugledas [sm=modricrtici.gif]!




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 12:50:02)

J@n@
Hvala ti puno i ja svima od srce zelim [sm=rozacrtici.gif]




degu -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 14:47:17)


IZVORNA PORUKA: cicibanns

zamolila bih neku od zenica iz ns-a koja je radila IUI u betaniji da mi napise sta je potrebno od nalaza!!?? HVALA unapred [sm=smiley31.gif]



Cici ništa specijalno: sterilni brisevi, vaginalni, cervikalni i bris na hlamidiju i spermokultura od partnera.
Dimnjcar, Jane navijam jako [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 14:58:38)

Degu a koliko stare rezultate spermograma prihvataju. Jer nemaju zahteve tipa da mora da bude star 6 meseci i sl?




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 15:03:25)

Hvala draga Degu to nam je bas potrebno [sm=smiley36.gif]




cicibanns -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 15:50:42)

Hvala degu puno! a pridruzujem se pitanju nate11! mada me zanima za sve nalaze koliko stari smeju da budu?? cervikalni predpostavljam 2 nedelje... ali za ostale nemam predstavu!?




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (24.9.2012 17:41:58)

Kod mene su trazili spermogram koji je star najvise 2 mjeseca (posto muz ima problem pa mora redovno da kontrolise), a ostali nalazi 6 mjeseci. Pozzz i srecno




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (25.9.2012 8:34:22)

Dobro jutro!!!!
Danas mi je 19dc ili 5 dpo i uhvatila me mala frkica pri pomisli da za 7 dana tj. sledeceg utorka treba da vadim betu!!!!Za ove dve godine koliko se "trudimo " nikada nisam radila test ili vadila betu-prokleta vesticara uvek tacna u dan!Olaksavajuca okolnost je to sto nemam ni jedan jedini simptom ali bas ni jedan...nema PMS-a,ni grudi me neboluckaju ali ni malo mada bi trebalo koliko ih pipkam[sm=smiley36.gif]!Tako da kod mene jos uvek nema tripovanja[sm=smiley1.gif] samo malo staha pri pomisli na betu!!!!Do sada sam se dobro drzala ali mislim da ludilo pocinje polako ali sigurno!!!
Janabons,[sm=smiley31.gif]!Kako si mi ti?
Degu,[sm=smiley31.gif]!




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (25.9.2012 9:05:34)

Janabons,kako koristis Utrogestan-oralno ili vaginalno?
Sta mislite koji nacin je delotvorniji,bolji?Ili to nema veze?!?!?!?!?!?!?[sm=zmeden.gif]




janabons -> RE: Inseminacija III deo (25.9.2012 9:57:44)

j@N@,evo me[sm=smiley1.gif],koristim utrogestan oralno,prosli put sam i dva dana vaginalno,pa oralno.[sm=smiley1.gif] Ja mislim da mu je dejstvo isto, bez obzira kako se koristi.
Potpuno te razumem kako se osecas,pogotovo sto ti je prva iui i nade su najvece,nadam se da ces biti jedna od onih kojima je uspelo iz prve.[sm=bravo.gif] Ni ja nista ne osecam,sem sto sam se ipak prehladila,curi mi nos i grlo me grebe,pa se kljukam cajevima i vocem.[sm=smiley1.gif] Znas koja je sad moja parola -Verujem i cekam ostvarenje nase najvece zelje,bice,znam sigurno,samo ne znam kad,a ja cinim sve sto je u mojoj moci[sm=smiley36.gif].




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>