RE: komoda i podloga za presvlacenje (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Anoniman -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (25.10.2015 19:56:20)

Amelia, Isidora je u pravu bolje uzmite komodu bez kadice, i vecu kadicu posebno, jer kazu da te komode koje imaju kadicu i brzo propadnu, i brzo se prerastu, jer se ipak ta kadica kvasi, a komoda je drvena...




amelia -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (25.10.2015 20:18:40)

Znaci nista moj bebac jos malo pa 60 cm je dugacak ako je ta cadica tolika nema smisla da je kupujem znaci samo komodu bolje videcemo sutra imamo nameru da razgledamo




choopa choops -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (25.10.2015 22:44:08)

Jja imam komodu sa kadicom, i ona je bukvalno samo za prvi mjesec [sm=smiley36.gif]

Samo što naša komoda nije od drveta nego medijapana, i evo je super i dan danas. Brevi je proizvođač.




dijana1* -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (25.10.2015 23:24:23)

Meni su te komode sa kadicom skroz bezveze. Samo zauzima prostor a iskoristivost 10 %.
Bolje kupiti neku pravu komodu ili ormaric za bebine stvari.
a bebu kupati u banjici.




Animsaj9 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (1.11.2015 19:15:56)

Slazem se sa tobom dijana...skroz nepraktično




Animsaj9 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (3.11.2015 13:15:09)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1103/x73-komoda.jpg[/img] evo i nase komode




madre -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (3.11.2015 14:15:21)

anim, skroz je slatka[sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (3.11.2015 14:26:46)

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Meni su te komode sa kadicom skroz bezveze. Samo zauzima prostor a iskoristivost 10 %.
Bolje kupiti neku pravu komodu ili ormaric za bebine stvari.
a bebu kupati u banjici.

Apsolutno, mi smo pravili kod stolara dve komode, a kadicu smo kupili onu veliku i bas smo zadovoljni.
To izgleda ovako.
[img]http://www.dodaj.rs/f/3L/1n/3CjQIzAX/20151103142810.jpg[/img]
Inace, ona presvlaka za podlogu za presvlacenje je sr..., skupila se posle jednog pranja i sad ne sluzi nicemu.




Maraj -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (3.11.2015 16:07:55)

Jess super ti je komoda. A podloga meni sad stoji na stolu u dnevnoj sobi posto tu najvise boravimo - tu se i presvlacimo [sm=smiley1.gif]
ja nisam uzela tu presvlaku za dasku....isto sam stavila peskiric preko samo malo veci ...nesto kao peskir za plazu pa sam ga podvukla ispod daske




dijana1* -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (3.11.2015 21:18:33)

Anim, Jess e to mi je ok.
Ja cu sutra verovatno nacrtati sta zelim a mm ce mi napraviti. Odnesem crtez i iseku mi plocu po meri a mm zna da spoji. Jednostavno. Em sto ispadne tri puta jeftinije em sto to sto meni treba nema da se kupi. Meni treba uza a visa komoda zbog prostora a i
volim vise sa policama nego fioke.
Maraj negde sam vec pisala podloga bude najmanje tamo gde je mama u trudnoci zamislila[sm=smiley36.gif] i da i ja uvek stavljam cist peskircic ili pelenu.




adulence -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (3.11.2015 21:25:07)

Jess i meni se malo skupila navlaka ali moze da se navuce na podlogu,posle svakog pranja je rastegnem i zakacim i fino sgoji,isto sam uzela u aksi onu belu frotirsku..




Animsaj9 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (4.11.2015 17:21:28)

Hvala .. I nama se svidja [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (4.11.2015 20:04:23)


IZVORNA PORUKA: adulence

Jess i meni se malo skupila navlaka ali moze da se navuce na podlogu,posle svakog pranja je rastegnem i zakacim i fino sgoji,isto sam uzela u aksi onu belu frotirsku..

Onda sam ja moju verovatno otkuvala, jer nema trika da je navucem na podlogu.[sm=smiley36.gif]
Ja bas max koristim tu podlogu na komodi, nekad je presvucem u krevecu ili na ugaonoj u dnevnoj, ali najlakse mi na podlozi.




madre -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (4.11.2015 21:45:36)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


volim vise sa policama nego fioke.


ja sam se uvek pitala zasto se pravi sa fiokama, a ne policama[sm=zmeden.gif] meni su fioke totalno neprakticne...
ja imam u spavacoj sobi komodu sa fiokama, koja je deo naseg namestaja, prilicno slicna ovim namenjenim za bebe, tako da cu nju koristiti, samo cu dokupiti podlogu....




jess021 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (4.11.2015 21:58:28)

Ja imam jednu sa fiokama i jednu sa policama. Fioke su bas duboke i meni su skroz prakticne.




madre -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (4.11.2015 22:38:37)

kada otvaram fioku sve stvari, ako su popakovane do zadnje strane fioke se mrdanjem fioke pomere i nekako istamburaju, a ako su popakovane do prednje strane fioke onda ne vidim sta je u njoj spakovano[sm=smiley36.gif] valjda sam dobro objasnila?




marinic -> RE: komoda i podloga za presvalecenje (4.4.2016 12:42:02)

meni je komodicu za presvlacenje i ormar napravio brat i to mi je ujedno i najlepsi poklon, dimenzije sam sama birala,
ima i fiokice klasicne i sa strane za carapice i kozmetiku, sa ljubavlju je i napravljena a ujedno je i velika tako da sad ce i
bata koji uskoro stize moci da koristi, delice ormaric[sm=smiley27.gif]




Sanjalicaaa -> RE: komoda i podloga za presvalecenje (4.4.2016 14:43:49)

Dosadna sam vise sa onim "nama su u skolici za roditelje rekli..." [sm=smiley36.gif] I za ovu komodu su nam savetovali da ne uzimamo jer nije prakticna, a kad beba pocne da se okrece ume da bude i opasna. Zato je nismo ni uzeli. Ali, pretpostavljam da je za ledja spas. Ja dete presvlacim na krevetu i kicma ce mi stradati.




IvanaSK RR -> RE: komoda i podloga za presvalecenje (4.4.2016 14:53:41)

Sanjalice, mislim da podlogu mozes da stavis na krevetac.
Animsaj, stvarno je slatka :)




nikiteki -> RE: komoda i podloga za presvalecenje (4.4.2016 19:44:04)

Animsaj9 komodica je super




pngpme -> RE: komoda i podloga za presvalecenje (25.5.2016 14:03:58)

Ja sam odustala od komode, mi bismo je isto pravili da nam se iole uklopi u prostor, ali opet ne bi bilo srećno rješenje nikako. Beba će biti sa nama u sobi, soba je jako mala, imamo drugu, nije jednosoban stan, mogli bismo da je stavimo u svoju sobu, ali odlučili smo da bude sa nama i ne ide nikako. Moglo bi nešto da se improvizuje, a da stavim krevetac u jednu sobu, a komodu u drugu nije mi nikako praktično. Nadam se da ćemo preživjeti prematanje na krevetu, iako znam da bole leđa ludački, imala sam iskustvo sa presvlačenjem beba. Ne znam da li da kupim samo onu gumu, pa da je ponekad stavim na neku višu površinu i da tu presvlačim bebu...




eca89 -> RE: komoda i podloga za presvalecenje (25.5.2016 14:12:54)

Png, imaš onu podlogu koja se montira na krevetac, ja se je imala, ne zauzima prostor, a extra je, najviše zbog kičme, mene je baš boljela!




eca89 -> RE: komoda i podloga za presvalecenje (25.5.2016 14:21:31)

Png, imaš onu podlogu što se montira na krevetac, ja sam je imala, mnogo mi je pomogla, jer me je kičma baš boljela, a ne zauzima prostor!




Mala Elena -> RE: komoda i podloga za presvalecenje (25.5.2016 14:42:55)

Pngpme, nisam ni znala da postoji ta guma.
Ja nemam tu podlogu. Ali koristila bi mi ona mekana bar da je stavim na masinu da osusim bebu u peskir posle kupanja. Za sada stavljam debelo cebence pa onda peskir preko...




pngpme -> RE: komoda i podloga za presvalecenje (25.5.2016 14:52:46)

Ubija me forum ovih dana. Otkucam nešto i samo me izbaci. Već treći put pokušavam da napišem post. Sve se plašim da će odjednom da se pojave 3 ista. :)

Eca, dala si mi sjajnu ideju! Hvala i svaka čast! Ja sam gledala taj nastavak na prenosivom ili običnom krevecu, ali nigdje nije bio da se kupi posebno. Napraviće mi muž onda to umjesto komode, samo podlogu koja će da stoji na krevecu, na to ću da stavim onu gumetinu kupovnu i odlično! Inače sam pogrbljena, sad kad je krenuo period trudnoća i beba ima da se urnišem skroz.

Mala Elena, ja mislim na onu mekanu, gumenu stvar koja se stavi na komodu ili sa njom dođe, ima rubove sa strane više kako se beba ne bi prevrnula, nije to nikakav novitet nego ja to zovem guma. One su inače veoma nekvalitetne i jako skupe, samo ta gumenjača Made in China košta 30 do 40 eura kod nas, mada je kod nas inače sve za bebe nerealno skupo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>