RE: Proliv kod beba (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


dijana1* -> RE: Proliv kod beba (5.7.2015 22:57:43)

Cini mi se da pise da je za odrasle i decu. Ma dacu mu sutra forte samo da ga prodje.




veselicaa -> RE: Proliv kod beba (5.7.2015 22:59:17)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Veselice sinoc smo dosli sa mora. On je u ptu prduckao i bio vruc ali sam bila ubedjena da mu je vruce u kolima. Danas je imao oko 7 puta proliv i nista nije jeo. Drzi se za stomak i place. Tacno ga boli. Dusa moja mala, bas mi ga zao[sm=smiley13.gif]

Znam da ste bili na moru,eto sreca u nesreci je da se razboleo kada ste kuci pa je ipak malo lakse.Prati ga veceras ako se i sutra nastavi idi kod dr obavezno,jednom mi A tako leti imala proliv i dehidrirala za nekoliko sati,potpuno neocekivano pa zavrsila na infuziji.




vikiveki -> RE: Proliv kod beba (5.7.2015 23:00:05)

i forte se isto pije jedna tableta na dan




ishler -> RE: Proliv kod beba (17.8.2015 13:38:26)

Molim za hitan odhovor da li je neko davao bebi od godinu Dana enterofuril i koliko?pedijatar nam ne radi,beba ima proliv i temperaturu.Dala Sam linex i ns dijeti je ali nista ne pomaze ..Hvala u napred




Rosita -> RE: Proliv kod beba (17.8.2015 13:46:21)

Nisam nikad. Cini mi se da sme smecta? Ona valjda kupi i cisti sve iz organizma.




Sanjalicaaa -> RE: Proliv kod beba (17.8.2015 14:06:15)

G. Je pre par meseci imao strašan proliv. Na kraju nam je jedino Gastrokind pomogao. Pije se šest puta dnevno po jedna tabletica na sat vremena. Odmah mu je taj dan bilo bolje. Od tada se kunem u Gastrokind. Inače je homeopatski lek




vonavoj -> RE: Proliv kod beba (17.8.2015 15:47:12)

I ja se kunem u te homeopatske!
Drugaricina mala je prestala da povraca kad je popila prvu tableticu gastrokinda! Odlican je!! Ja bih prvo to dala!




emicaa -> RE: Proliv kod beba (25.10.2016 15:52:38)

David juce tri puta a od jutros jednom imao prolivkastu stolicu,zuto i kao neke kuglice.Nije bas cisti proliv.Veseo je,ne povraca,nema temperaturu,(ne)spava a od jutros malo vise jede nego inace.Dal da xovem foktora ili da sacekam jos do sutra pa da vidim




IvanaSK RR -> RE: Proliv kod beba (25.10.2016 17:15:07)

Emice, ja bih sacekala da vidim da li ce jos imati takvu stolicu i kakva će biti.




Khaleesi -> RE: Proliv kod beba (25.10.2016 17:19:20)

Valjda je do 10 stolica normalno kod malih beba... ova moja nekad zna 4 ili 5 puta da se pokaki[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Proliv kod beba (25.10.2016 17:45:13)

sacekaj,emice,moguce da ce se samo regulisati.ne brini.




Animsaj9 -> RE: Proliv kod beba (25.10.2016 21:26:29)

Emice jel se regulisala stolica? Moguce da mu nije nesto prijalo sto je pojeo




Maraj -> RE: Proliv kod beba (25.10.2016 21:35:56)

I ja da se upisem u ovu temu. L pije Pancef. Danas drugi dan i dobio je dijareju. Dajem mu linex 1× dnevno. Ne znam sta se radi ukoliko dete ima retku stolicu od antibiotika? Jel se prestaje davati ili ne?




emicaa -> RE: Proliv kod beba (25.10.2016 22:21:30)

Anim on jos uvijek pije samo ad mlijeko,i stalno jedno isto.Danas je samo jednom bilo prolivkasto i jednom normalno.Nada se da nece ni imati vise.




Khaleesi -> RE: Proliv kod beba (26.10.2016 7:39:48)

Emice ok je on bice dobro. A koje god mleko da piju normalno je nekad tako resje da kake...




Nimfa -> RE: Proliv kod beba (13.2.2017 15:48:35)

Mame beba vec cetri dana ima retku stolicu, na dijeti smo pije elektroltie i smectu ali ne pomaze Inace od kasica ne zeli nista da rucka smao pljuje i vrti glavu. Dr kaze da mu dajem silom kasice i da se snadjem nekako ali ne postoji to sto nisam pokusala i nikako ,jedino hoce po malo. Juce je bilo malo bolje ali danas sve po starom. Nigde nisam nasla mleko bez laktoze pa sam sada narucila i stize veceeras. Pitanje je sta dati bebi da jede , on jede cetri puta kasu a ne zeli ni sargarepu ni krompir ni pirinac ni jabuku,voli bananu i prihvatii da pojede ali ne znam da li smem vise od jedne da mu dam dnevno. Stvrano se plasim da ne izgubi mnogo na kilazi.




IvanaSK RR -> RE: Proliv kod beba (14.2.2017 7:13:09)

Nimfa, on ne sme bulardi ili tako te probiotike?
Nemoj da se brines za kilazu, nadoknadice on to brzo. Mislim da mozes da mu das ovih dana dve banane dnevno.




Nimfa -> RE: Proliv kod beba (14.2.2017 11:39:16)

Sme , dajem mu bulardi sa cinkom . Sad kada sam kupila meko bez laktoze ne zeli da ga pije , a kasice opet nece, sem banane, to smaze. Ako danas ne bude jeo sutra idemo oet kod lekara .




Anck Su Nmaun -> RE: Proliv kod beba (17.10.2017 12:48:41)

V vec cetvrti dan proliv 😳
Po malo T blagu.
Pocela.juce sa.probiotikom ali vidim isto stanje.
Nego ne znam.vise sta da mu d.da.jede samo vrtim hleba i pastete, za rucak krompir i supa iz kesice. Uzine plazmice i kukuruzni smoki.
Boli me vec glava.




Duškić -> RE: Proliv kod beba (17.10.2017 13:52:57)

Moji klopaju banane, i bulardi sa cinkom kad imaju proliv.
Tost hleb, supa.




degu -> RE: Proliv kod beba (17.10.2017 15:41:24)

Banane i pirinac, posebno pirincana sluz, caj od lista dunje zaustavlja proliv, pecena jabuka, krompir, sargarepa, pileca supica, to vrti, mozes i plazme i malo stapica.




Anck Su Nmaun -> RE: Proliv kod beba (17.10.2017 15:43:57)

Bananu sam juce bacila, nije htep da zine. Caj od dunje mu kuvam.
Evo sad ga vijam sa supom al to sve nesto jadno [sm=smiley13.gif]
Krompir nije hteo.




degu -> RE: Proliv kod beba (17.10.2017 15:49:08)

Anck jel pije vodu? Koji zalogaj plazme da pojede i dobro. Ja sam T davala hleba i pekmeza, to je htela. Bitno je da mu ne dakes mlecno. I krvna slika moze da ne pokaze nista narocito a da je virus, kao nama prosli put. Bitno da nije bakterijska infekcija neka. Jeste li radili koprokulturu? Da nije kandida?




MasnaMasnica -> RE: Proliv kod beba (17.10.2017 15:55:14)

Meni je N u cetvrtak dobila stomacni. U petak zaglavila na infuzijama jer nista nije htela .




degu -> RE: Proliv kod beba (17.10.2017 16:02:29)

Uzas UM [sm=smiley13.gif]
Oni jako lako dehidriraju. Uzmi Anck i elekrrolite, ja sam T davala enterofuril i probiotik.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>