RE: Laparoskopija u ginekologiji (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Nataša1 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (25.1.2012 22:02:27)

Jelo, jesi li radila privatno ili državno? U kojoj klinici?




Slovenka -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (25.1.2012 22:07:21)

Ćao,devojke!Već neko vreme pratim ovaj forum jer imam isti problem.Naime,već godinu dana kako ne mogu da zatrudnim.I ja sam prošle nedelje imala laparoskopiju i histeroskopiju.doktorka mi je odstranila pregradu,polipe i cistu na levom jajniku.Sada sam ok ali ne smem da ostanem trudna u naredna dva meseca!
Bravo Jelo,nadam se da da ćeš uskoro ugledati [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image]




jela 76 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (25.1.2012 22:26:41)

Imala sam totalno zapusenje na krajevima ne prosirenje.
Radila sam u drzavnoj bolnici, u Uzucu. Nisam imala uput, platila sam celu operaciju vrlo simbolicno, ali dr je 1 od petorice najboljih u tom endoskopskom polju, u Srbiji!!! Dr ne priznaje hsg, samo laparo i histero!
Tako, imam cemu da se nadam! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Nataša1 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (25.1.2012 22:40:35)

Svaka čast! Ja sam čula da privatno u Beogradu laparooskopija košta po 2000 evra, mada nisam proveravala. Baš mi deluje previše.




branki* -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (25.1.2012 22:42:57)

ja sam radila u bgd-u,GAK.imala sam uput,laparo i histeroskopiju.




cvetic2 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (27.1.2012 22:23:54)

Rekla sam ja, nista strasno... [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image], samo kad je to sve proslo! Ja sam danas dobila rezultat patoloske analize i sa tim idem kod doktora da mi kaze sta dalje da radim, nadam se da nece biti nekih problema.... Jos nisam imala pravu mecu, da li mozda ova operacija ima veze sa tim, mada u sustini nikad mi nije ni bila redovna ali odkud znam.... [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Nadam se samo dobrim odgovorima kod doce i da je sve to normalno...




cele -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (30.1.2012 19:21:17)

Cure opet ja sa pitanjima[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]Da li je iko od vas imao iskustva sa dijagnostičkom  laparaskopijom u Banja Luci?Konkretno dvoumim se izmedju dr.Lučića KBC ili Cvjetičanin Klinika Jelena.




Serenity -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (3.2.2012 18:13:43)

Ćao devojke,

Da li neka od vas zna koliko vremena nakon laparaskopije može da se radi VTO?




m@j@25 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (3.2.2012 18:18:00)

pretpostavljam ne treba dugo, mozda 3 meseca




dunja RR -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (3.2.2012 18:29:25)

Meni su rekli da je dobro da se organizam odmori par meseci posle.




Anoniman -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (3.2.2012 18:37:44)

ne znam gde da pitam pa cu ovde vas: da li mozete da preporucite neku kliniku u beogradu da se laserom otklone promene na grlicu? help!




dunja RR -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (13.2.2012 17:55:16)

Pčelka vidi ovu temu, tu je sve pisano, vidim da su devojke pisale i o skidanju laserom:

KLIK




hanka -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (1.5.2012 12:08:28)

Konacno sam i ovo zavrsila [sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (2.5.2012 13:53:41)

Hankić bravo mila,skinula si brigu,sad će sve da ide na bolje [sm=smiley31.gif]




sarti -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (7.5.2012 22:13:00)

Drage moje, radili su mi laparoskopiju 12.04., izvadjene su mi 2 ciste! Sve je proslo bez problema. sutra dan sam otisla kuci.
Posle koliko vremena od operacije smem da podizem dete? Doktor koji me je operisao je bio neodredjen, jer kada sam ga to pitala on mi je pokazao na neku zenu koja se u martu operisala klasicno i rekao mi je ona jos ne podize teret! A inace je malo nadrndan doktor![sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]




blesavko -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (7.5.2012 23:56:22)

sarti meni je receno 3 meseca nista tesko da se ne bi pojavile priraslice...tako mi je receno i nakon prve i druge laparoskopije.




sarti -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (8.5.2012 8:59:43)

Auuuuuuuu, ko ce to izdrzati!
Hvala




hanka -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (8.5.2012 11:43:37)

IZVORNA PORUKA: blesavko

sarti meni je receno 3 meseca nista tesko da se ne bi pojavile priraslice...tako mi je receno i nakon prve i druge laparoskopije.


3 meseca
Lele [sm=zmeden.gif]
Pa ja cu da poludim [sm=bad.gif]




mine -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (8.5.2012 11:47:29)

Mislim Hanka i da to zavisi sta je radjeno ako je bilo sta radjeno. ako je zavrseno kao cista dijagnostika nema razloga za nekim posebnim tretmanom..klasicno mirovanje 15-30 dana pretpostavljam..ako je bila neka teza operacija u skladu sa tim..
Ipak je sve individualno kontam[sm=zmeden.gif]
IZVORNA PORUKA: hanka

IZVORNA PORUKA: blesavko

sarti meni je receno 3 meseca nista tesko da se ne bi pojavile priraslice...tako mi je receno i nakon prve i druge laparoskopije.


3 meseca
Lele [sm=zmeden.gif]
Pa ja cu da poludim [sm=bad.gif]





hanka -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (8.5.2012 11:50:20)

Pa meni je radjeno sve i svasta
Danas idem na kontrolu pa cu da priupitam konkretno za mene




sarti -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (8.5.2012 12:30:52)

Sretno danas, pa javi kako je proslo!




blesavko -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (8.5.2012 18:43:51)

u pravu je mine , meni su oba puta otklanjane ciste...tako da ako je samo dijagnosticka laparoskopija verovatno je drugacije




hanka -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (8.5.2012 20:59:46)

Evo izvestaja [sm=smiley36.gif]
2 meseca koliko i sama pauza vezana za trudnocu




bebica77 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (22.5.2012 23:42:52)

ja sam vto radila tj krenula sam sa terapijom hormona vec posle neke tri nedelje[sm=smiley1.gif]




hanka -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (31.5.2012 9:30:19)

Jel se nekoj od vas koje ste radile laparo poremetio ciklus [sm=zmeden.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>