RE: Laparoskopija u ginekologiji (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


crveno -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (10.9.2012 0:04:12)

Dunja, hvala na odgovoru! Moja doktorka mi ne da uput za histeroskopiju, idem na tvl... o svom trošku, naravno! Ne bih da radim još jednu vto, a da prethodno ne uradim histeroskopiju. Nakon toga, znaću šta mi je činiti. Nadam se...




momaka -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (13.10.2012 0:26:33)

devojke stami treba od nalaza za laparoskopiju [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




imperial -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (13.10.2012 15:27:26)

Momaka,ja sam laparo radila pre godinu dana u Kg-u,i koliko se sećam,meni je trebaouput od ginekologa iz dispanzera,to je zeleni uput,urin i krv na pregled,snimak pluća,anesteziolog i čini mi se da sam bila kod neke dr.koja mi je merila pritisak,slušala pluća ali nije dr.opšte prakse nego više kao psiholog,tako mi se čini ali sam i dosta zaboravila.Uglavnom onaj dr.koji ti je predložio laparo će ti dati sve ono što treba da uradiš i naravno brisevi.Srećno!




pari -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (18.10.2012 9:03:25)

Moju snaju će operisati dr Luka Anđelić, kažu da je najbolji za laparo... Rekao joj je da nabavi Intercoat gel koji koristi u toku operacije... Da li slučajno znate gde može da se nabavi? Hvala!!!




Verolina -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (18.10.2012 9:31:36)

Andjelic je najbolji laparoskopski strucnjak na nasim prostorima, ali dere kozu s ledja koliko je skup.[sm=smiley21.gif]




momaka -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (25.10.2012 13:20:20)

ja sam bila kod doktora koji ce mi raditi laparoo. dao mi je da odradim samo nalaze krvi i urina i da se javim 14.11. na neku komisiju za laparo i odredice datum kada ce mi raditi a pomeno je nesto dali 17 ili 19 .11 da ce mi raditi




imperial -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (25.10.2012 15:56:43)

Momaka,puno srece,ja kad sam radila laparoskopiju,u petak sam isla na konzilijum,i ako prodjes ostajes u bolnici i u ponedeljak ti rade operaciju,samo mi je malo cudno sto ne radis nikakvu pripremu za operaciju,ali dobro mozda nije svuda isto[sm=zmeden.gif]




zmajče -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (12.11.2012 21:13:46)

koliko vaze brisevi za laparo?




liliana -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (13.11.2012 1:16:43)

Mislim da važe 15 dana. Bar tako je bilo kad sam ja radila.




Anoniman -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (13.11.2012 8:27:34)

Ja sam radila briseve u decembru a u februvaru laparo[sm=smiley1.gif]




cvetic2 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (22.11.2012 19:50:36)

Devojke, evo opet mene posle nekog vremena, naravno sa problemima, strahovima i nedoumicama..... Pošto sam u Decembru prošle godine imala vanmateričnu trudnoću, hitno su mi uradili laparoskopiju. Pre nekoliko nedelja sam otišla kod drugog doce koji mi je rekao da su pri operaciji onesposobili jajnik i jajovod, tj. da nema funkciju i da mi ostaje samo desni jajnik i jajovom koji mogu da i stvore jajnu ćeliju sposobnu za oplodnju pa mi predlaže da uradim produvavanje jajovoda a ja se toga jako bojim... POMAGAJTE.... Muževi rezultati su ok, moji brisevi takođe, čak mi rekla da moze isto da se desi kao u Decembru i tada ne bih mogla da ostanem trudna......




Anoniman -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (23.11.2012 8:22:21)

Draga cvetić,pa ni HSG nije toliko čudo.Pa odradi ako ti preporučuju.Preživjela si laparo,ovo ćeš sigurno[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




jess021 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (23.11.2012 8:56:32)


IZVORNA PORUKA: cvetic2

Devojke, evo opet mene posle nekog vremena, naravno sa problemima, strahovima i nedoumicama..... Pošto sam u Decembru prošle godine imala vanmateričnu trudnoću, hitno su mi uradili laparoskopiju. Pre nekoliko nedelja sam otišla kod drugog doce koji mi je rekao da su pri operaciji onesposobili jajnik i jajovod, tj. da nema funkciju i da mi ostaje samo desni jajnik i jajovom koji mogu da i stvore jajnu ćeliju sposobnu za oplodnju pa mi predlaže da uradim produvavanje jajovoda a ja se toga jako bojim... POMAGAJTE.... Muževi rezultati su ok, moji brisevi takođe, čak mi rekla da moze isto da se desi kao u Decembru i tada ne bih mogla da ostanem trudna......

cvetic2, ja sam HSG radila pod anestezijom tako da nemam lose iskustvo, naprotiv.
Ne znam kako ces ti raditi, meni je laparo bila 100 puta teza nego prohodnost jajovoda.




erato -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (23.11.2012 8:58:41)

Cvetić, u Narodnom frontu se radi sa anestezijom. Kratko te uspavaju, 10 min i gotovo. Ako si iz Bg, eto rešenja.
Ja sam u decembru 2011 imala vanmateričnu, izvadili levi jajovod, u junu uradila HSG za desni. Neprohodan + hidrosalpings. U avgustu odradila laparoskopiju, da mi zatvore desni jajovod. Sada se spremam za VTO. Pod hitno na HSG draga. Ne gubi vreme!!!!
U istom mesecu smo imale vanmateričnu, a vidi šta sam ja sve dosad odradila. Ajde trk u prikupljanje analiza i u akciju. Nema se vremena za gubljenje. Vreme je za bebe!




zmajče -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (7.12.2012 13:37:41)

Trebalo bi da uradim laparo +histero a ne znam gde jel imate predlog?




silly joca -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (24.12.2012 21:24:56)

pozdrav devojke,upravo sam se pridruzila vasoj maloj grupi [sm=smiley1.gif].javlajm vam se sa molbom da mi objasnite par stvarcica u vezi laparaskopije na koju se spremam u narednih nekoliko dana.zanima me koliko kosta taj zahvat u narodnom frontu i koliko dana se ostaje u bolnici posto nisam iz beograda?unapred hvala,i nadam se da cemo se druziti vise posto imam na hiljade pitanja i potpitanja.Hvala [sm=smiley9.gif]




dunja RR -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (24.12.2012 21:34:10)

Dobrodošla silly joca!

Cenu ne znam, jer sam išla preko osiguranja, a ostaje se 2-3 dana u bolnici. Srećno!




branaV -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (25.12.2012 12:19:57)

silly joca, ja sam radila laparoskopiju u NF i platila sam cini mi se 25000, imas cenu na sajtu bolnice bas za laparoskopiju, ne brini, nista nije strasno, ostajes u bolnici 3 dana, ako se ti ne osetis dobro mozes da ostanes i duze dan, dva. Moje je iskustvo pozitivno, i najpametnija stvar koju sam uradila je upravo laparoskopija, zelim ti da sve prodje ok [sm=smiley31.gif]




KekaMiki -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (30.12.2012 1:22:02)

VEEEEEEEEEEELIIIIIIIIIIIIIIKIIIIIIIIIII POZZZZZ ZA SVE HRABRE ŽENE OVDE!!! U temi ENDOMETRIOZA sam iznela čitav opis moje laparaskopije a ovde ću da nastavim dalji razvoj događaja.
Imala sam lapara 20.og avgusta, u Subotici kod dr Luke Anđelića. Sve je dobro prošlo, ciste su bile na oba jajnika po jedna, čak je jedna počela da se širi u grozdove.
Prošla je operacija, pa prva kontrola i prva menstruacija, zatim još jedan pregled poslednji dan druge menstruacije i rekao mi je da uzmem JANINE pilule i počnem sa sledećom menstruacijom, da pijem 6 meseci pa da vidimo dal će biti potreban još jedna laparas tj SECOND LOOK.
Za trudnoću nije bilo šanse, po rezultatima hormona i koje čega. Iako bi to bilo idealno, da zatrudnim, što sam i želela i pokušavala osam meseci, no nije se desilo i otišla sam na operaciju tada.
I tako ja uzelapilule 2-3 dana pre nego što sam trebala da dobijem i čekala,čekala i nema menstrua, kasni 3 dana. Odmah sam znala šta je [sm=nosecka.gif]. Bila sam toliko uzbuđena da ni test mi nije trebao, ni ginekolog, Muž me je zamolio da uradi test jer nije mogao da veruje posle svega što su nam rekli.
I TEST JE POKAZAO DA SMO TRUDNIIIII [sm=bravo.gif]
Bio je to savršen osećaj!!! I ginekolog je sutradan potvrdio ieto sad smo trudni tačno 3 meseca . NEMOJTE GUBITI NADU I OČAJAVATI, SAMO VAM TREBA VOLJA I LEPE MISLI. DODUŠE I NEŠTO PARA DA SE NEKE STVARI ODRADE KAKO TREBA i biće sve ok.
SREĆNO DEVOJKE ŽELIM VAM SREĆE KOLIKO SAM I SAMA IMALA [sm=smiley31.gif][sm=sloncek.gif]




jela 76 -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (30.12.2012 12:32:50)

[sm=bravo.gif] KekaMiki!!! Dr Luka je čudo, imala sam priliku da se upoznam sa njim. Drago mi je da je tvoja laparo operacija uspela. [sm=smiley36.gif]




PalcicaBg -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (24.1.2013 20:29:18)

Da li neko zna jel mora da prodje neko odredjeno vreme od vadjenja jajovoda do vto?




branki* -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (24.1.2013 21:51:15)

palcice,ja sam izvadila jajovod u decembru,sacekala januar,naravno da sam dobila[sm=hudicek1.gif] i u februaru aktivno krenula da vadim sveze nalaze potrebne za vto i da jurim komisiju.dok ti sve predas i dodjes na red,taman ce sve da se sredi.




PalcicaBg -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (24.1.2013 22:13:01)

Hvala Branki,ja sam planirala da skupim sve analize i dan pre nego sto idem na laparoskopiju da predam na prvostepenu komisiju.Koliko traje oporavak,jel slicno kao kad je dijagnosticka laparoskopija?




branki* -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (24.1.2013 22:20:06)

pa,da,prvih par dana je,bar meni,bilo stvarno bzv,pece te kad ides u vc od katetera,boli te malo ranica,bole te ramena od onog gasa kojim ti naduvavaju stomak,ali,vec posle 10-ak dana sve normalno.da,bolje da ne gubis vreme,kako citam,bas nesto se oteglo sa tim komisijama,ceka se malo duze nego ja kad sam bila.drzim palceve[sm=smiley1.gif]




zece -> RE: Laparoskopija u ginekologiji (24.1.2013 22:21:47)

mojata 3 inseminacija bese vo ponedelnikot no mnogu bese mal brojot na zdravi spermatozoidi samo 1 milion




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>