C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (Puna verzija)

Forum >> [C kuhinja] >> C kuhinja



Poruka


lesica -> C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (31.1.2014 22:21:49)

Drage Ringerajke, znamo da ste prave domaćice, i da su vam kuvari puni sjajnih recepata!

Vešte ste u kuhinji? Volite da kuvate? Da stalno pronalazite načine za pripremu drugačijih, lepših, ukusnijih jela?
Mi znamo da jeste!!!

Ako se pronalazite u ovome, onda su inovacije koje vam predstavljaju „C proizvodi“ i porodični portal Ringeraja.rs upravo ono što ste čekale!

Od 1. februara 2014. na portalu Ringeraja.rs kreće nova rubrika „C kuhinja“ u okviru koje postoji nagradni konkurs "C recept meseca" gde će se birati najlepši recepti, a koje će sponzor „C proizvodi“ nagrađivati!

Vaše je da skuvate/pripremite nešto fino i ukusno, fotografišete i podelite sa nama i ostalim domaćicama recept, i možda baš vi osvojite neku od lepih nagrada koje je sponzor pripremio!


[img]http://www4.slikomat.com/13/0201/m4-kocka-.jpg[/img]


Više o samom Pravilniku nagradnog konkursa - Biramo recept meseca pročitajte OVDE

Recepte vrlo lako možete da postavite >>> POSTAVI RECEPT


A što se glasanja tiče - pravo glasanja imaju svi registrovani korisnici ( samo jednom za jedan recept) tako što će dodeljivati po 1, 2, ili 3 boda, receptu. Pride, postoje i određeni bonus bodovi ukoliko se objave fotografije jela, ukoliko se koriste određeni sastojci i slično...

C dodaci donose dodatne bodove, a isti se dobijaju na sledeći način:

3 dodatne zvezdice odnosno boda, ukoliko se objavi fotografija recepta. Objava fotografije u okviru recepta nije obavezna, ali se za svaku objavljenu fotografiju dobijaju 3 dodatne zvezdice odnosno boda. Dozvoljeno je maksimalno 6 fotografija po receptu.
• 20 dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen Začin C sa ukusom piletine
• 10 dodatnih dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen Začin C
• 10 dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen C Ideja za (ne računajuci recepte koji su opisani na pakovanju)
• 5 dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen C bujon (kocka za supu)
• 5 dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen C senf

O tome detaljno možete pročitati >>> OVDE


Svakog meseca biće ukupno 4 nagrade koje daje sponzor "C proizvodi" i to 1 glavna, i 3 dodatne utešne nagrade!!!


Zato drage naše, podmažite šerpe, lonce, poklopce, po koju varjaču, kutlaču, pleh ili tepsiju i na posao!!! Podelite sa nama neka od vaših kulinarskih remek dela, i možda baš Vaš recept bude onaj poseban recept meseca!!!






NadaR -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (31.1.2014 22:25:10)

[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (31.1.2014 22:28:15)

Jeeej, ima da kuvamoooo [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 10:10:02)


Devojke, čekamo recepte, navalite [sm=bravo.gif]

Možete stavljati i više recepata, važno je da obogatimo kuhunju [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 10:52:47)

Krenulo je, bravo minnice [sm=bravo.gif]




minnica -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 10:54:42)

[sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 11:48:12)

Ajmo [sm=bravo.gif]




lilihip -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 16:25:17)


Sjajna rubrika, bravo za sponzora [sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 16:41:15)

Super, da se pokazemo malo i kao kuvarice[sm=zz_biggrin.png][sm=zz_wub.gif]




snovi -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 18:11:22)

Bravooooo ca C i RR [sm=bravo.gif]

Koliko vidim recepti krenuli, i svi su sjajni, hm,za koga glasati ?! [sm=zz_dance.gif]




serpica -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 18:14:14)

odoh ja da probam da ubacim recept[sm=jezicek.gif] znate da meni sve to ubacivanje tesko ide...
i da ......ja sam glasala[sm=bravo.gif]




serpica -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 18:39:47)

Jeeee[sm=bravo.gif] ubacila sam recept doduse nemam fotografiju,ali cim ih spremim i slikam ubacicu i to...[sm=smiley1.gif]
a sto tamo ima dobrih recepata auuu ne znas sta je bolje[sm=smiley32.gif]




gugutka -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 19:13:42)

Bravo Šerpice, glasala sam za tebe [sm=bravo.gif]


Odlična rubrika, zanimljiva ideja [sm=bravo.gif]




serpica -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 19:22:07)


IZVORNA PORUKA: gugutka

Bravo Šerpice, glasala sam za tebe [sm=bravo.gif]


Odlična rubrika, zanimljiva ideja [sm=bravo.gif]




gugutka [sm=smiley31.gif] hvala....




gugutka -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 19:34:51)

Odlična ideja, odo i ja nešto da smislim samo treba fotkati [sm=zz_dance.gif]




lanajelena -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 19:39:12)

mmmm njami sad ce svi iz naftalina da izvuku najbolje recepte [sm=jezicek.gif]




17 joka -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 19:39:17)

Evo ja sam glasala za svaki recept[sm=bravo.gif]

postavih i ja neki čisto da ucestvujem[sm=bravo.gif]




gugutka -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 19:59:43)


A dobra je fora da neki sastojci donose dodatne bodove, ne propustite taj detalj, vredi iskoristiti. Naravno ne lupati jela, već izabrati recepte sa navedenim sastojcima ili postaviti svoje [sm=smiley2.gif]

Sve u svemu, svidŽa mi se, neobično [sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 20:18:15)

Suuuper, evo ja postavih danasnje mafine! [sm=smiley1.gif] Samo jos da skontam gde se gledaju ti recepti! [sm=smiley4.gif]




lesica -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 20:23:12)

Torbice, ideš u rubriku C kuhinja , pa onda u podrubriku svi recepti i receptići su tu.




Torbica -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (1.2.2014 20:56:02)

Hvalaaa! [sm=rozica.gif]




dunja RR -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (2.2.2014 9:26:54)

Ajmo, pišite nam recepte :)

Uslikajte šta lepo danas kuvate pa u recepte :)




Didy -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (2.2.2014 10:15:37)

Je l mogu za Bokinu tortu dupli glasovi? [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zz_biggrin.png[/image]




nata11 -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (2.2.2014 10:42:25)

Jel recepti trebaju da sadrze C dodatke ili ne?




dunja RR -> RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept meseca!!! (2.2.2014 10:50:10)

Niste obavezni da ih koristite ali ako ih koristite dobijate dodatne zvezdice [sm=smiley1.gif]

C dodaci donoce dodatne bodove, a isti se dobijaju na sledeći način:

• 3 dodatne zvezdice odnosno boda, ukoliko se objavi fotografija recepta. Objava fotografije u okviru recepta nije obavezna, ali se za svaku objavljenu fotografiju dobijaju 3 dodatne zvezdice odnosno boda. Dozvoljeno je maksimalno 6 fotografija po receptu.
• 20 dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen Začin C sa ukusom piletine
• 10 dodatnih dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen Začin C
• 10 dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen C Ideja za (ne računajuci recepte koji su opisani na pakovanju)
• 5 dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen C bujon (kocka za supu)
• 5 dodatnih zvezdica odnosno bodova, ukoliko je u okviru objavljenog recepta korišćen C senf



Sve imate u pravilniku, pa ga pametno iskoristite [sm=smiley1.gif], evo linka KLIK




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>