|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.12.-14.12.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovom forumu: niko

Opis forumaTemeObjavePoslednja objavaModeratori
[C kuhinja]
C kuhinja 
2705 RE: O receptima iz C kuhinje ..
1.11.2018 10:38:03
Sanjica26 RR

RR moderator   
Recept dana 
12192 RE: Recept dana ..
16.12.2018 8:35:07
IvanaSK RR

RR moderator   
Recept meseca 
2785 RE: Recept meseca, SPISAK DOB ..
13.12.2018 6:36:20
Nerandza

RR moderator   

Idi na:

image
Duškić
I mama je oduševljena CortinaT kremom
Odlična krema, meni čim je hladno vreme izlaze mali lišaji, peruta mi se koža lica, rešenje je CortinaT krem. Mama koja živi na selu, takođe koristi, za ruke, lice , laktove, apsolutno za sve. Posebno joj odgovara zbog blagog mirisa, u poslednje vreme je guše ti mirisi jaki. Kad sam bila kod nje sa decom nisam ni nosila, kod nje ima u rezervi uvek.  Više >>
image

Posne kiflice sa pudingom od vanile
Kuvar: aleksandrici
Ukusne i meke kiflice koje ce vas oduseviti.

Anketa

Razmak izmedju dva carska reza
matematicarka

Ako ste imali dva ili tri carska reza koliko vremena je proslo izmedju njih?

Oznake

Click Here