RE: Osecaj da ste trudne? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


mamamikka -> RE: Osecaj da ste trudne? (21.1.2013 16:59:36)

[sm=bravo.gif]




17 joka -> RE: Osecaj da ste trudne? (21.1.2013 17:21:40)

i  ja  sam  znala  da  jesi[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




mala_74 -> RE: Osecaj da ste trudne? (23.1.2013 15:49:07)

Secam se prica mojih drugarica koje su tacno osetile kada su trudne, kao tacno osetis trenutak oplodnje...
ja ne znam ja to nikako ne osecam.... :(
vrlo su slicni simptomi pms/trudnoca tako da dok test ne potvrdi nista....




pipi_coco -> RE: Osecaj da ste trudne? (24.1.2013 8:46:16)

Ja se iskreno divim ženama koje imaju taj predosjećaj kao i onim koje imaju bilo kakav predosjećaj [sm=bravo.gif]

Jbt ja ko panj, ono leti lopta prema meni a ja uopšte nemam predosjećaj da će me zviznut u glavu, kao ono buuuum [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Osecaj da ste trudne? (24.1.2013 11:58:35)



Jbt ja ko panj, ono leti lopta prema meni a ja uopšte nemam predosjećaj da će me zviznut u glavu, kao ono buuuum


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]Moja drugarica je bial trudna 3 meseca kad je saznala, do tada sve normalno funkcionisalo, imala ciklus, tako da zavisi od osobe do osobe.




Sonreir -> RE: Osecaj da ste trudne? (24.1.2013 12:15:16)

Pipi - ko panj [sm=smiley36.gif] Nisi, mila, ko panj, samo sto je to jako tesko oset__iti, a i kad oset__is tesko je to priznati jer srce to jako zeli, a glava te smirije da se ne bi razocarala ako ipak stigne M. Ja prvu trudnocu nisam predosecala, drugu jesam, ali je ipak glava pokusavala da ucutka taj osecaj da se ne bih razocarala. Meni je mnogo lepse sto je moj sin nekako predoset_io nesto [sm=smiley27.gif] Zadnje 3 nedelje je postao jako nezan prema meni, poceo je da se mazi (a inace to ne radi nikada i ni sa kim), da mi tepa, a pre 10tak dana me je pitao - mama, jel ti imas bebu u stomaku, a ja nisam znala sta da mu kazem, jako sam se raznezila, zagrlila ga i rekla mozda [sm=smiley27.gif]




pipi_coco -> RE: Osecaj da ste trudne? (24.1.2013 13:28:38)

hvala vam na utješnim rijećima

Son divna prica raznježila sam se sva [sm=smiley31.gif]




dalilak -> RE: Osecaj da ste trudne? (9.2.2013 23:03:40)

Ovaj put nisam osecala nista nisam imala laznih simtoma.. Nisam sebi to htela vise da radim da se mucim umisljajuci nesto.. I gle sad danas sam trebala dobit. Men me uvek ujutru saceka nikad nije bilo drugacije.. Drzite mi palceve mada cekacu jos koji dan da budem sigurna pa da uradim test..




dunja RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:27:54)


Joj, ne znam, prvo sam mislila da nije uspela VTO, ali su me kljuckanja u materici 4., 5. i 6. dana, lomila, pomislila sam da je to to. Pa se onda pojavio neki bzv iscedak koji me smorio. I na kraju betara dobra [sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:32:45)

Jeeeeee, Dunja, cestitam od srca, zelim ti diiiivnu trudnocu! Pozdrav




Dani.kv -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:34:20)

Dunjic koliko je bilo VTO pokusaja?




milenatea -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:43:08)

Dunjaaaa, predivna vest!!!! jupiiiiii cestitam, ljubim te punooo. Vuci nas najjace i uzivaaaaj[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




dunja RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:46:00)


Hvala Torbii [sm=smiley31.gif]

Danče, druga VTO, u prvoj bila biohemijska, li tada nisma primala heparin, i nisam znala za problem sa trombofilijama. Sada smo to pokrili i uspelo je,




dunja RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:46:34)


IZVORNA PORUKA: milenatea

Dunjaaaa, predivna vest!!!! jupiiiiii cestitam, ljubim te punooo. Vuci nas najjace i uzivaaaaj[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]


Vučeeeem [sm=smiley31.gif]




malik -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:49:04)

Dunja, cestitam!!!!




dunja RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:50:33)


Hvalaaa malik [sm=smiley31.gif]




sanjalica978 -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:55:56)

Divna vest, Dunja cestitam [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 18:59:18)


Hvala sanjalice draga [sm=smiley31.gif]

Drage trudilice, želim vam što pre ovaj osećaj. I da nemate ove muke sa državnim doktorima ko ja [sm=smiley36.gif]

Pisaću kasnije o svojim nalozima za fragmin, kako niko pojma nema, kako, šta koliko, trebovanja, refundacija, ma luda kuća. Izgiboh dana, prepešačila sam pola grada.




MamaJaca -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 19:05:44)

Dunja, JEEEEEEEEE [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Danas sam bas ceprkala po Ivanovicima nebi li videla dal ti je vreme za betu!
Bravo i cuvaj sebe i te svoje mrvice!!




Dani.kv -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 19:06:44)

Ja sam tako slaba na VTO trudnice tako da sam puna emocija, a mozda i ovaj PMS




Lilla -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 19:09:16)

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Joj, ne znam, prvo sam mislila da nije uspela VTO, ali su me kljuckanja u materici 4., 5. i 6. dana, lomila, pomislila sam da je to to. Pa se onda pojavio neki bzv iscedak koji me smorio. I na kraju betara dobra [sm=bravo.gif]



Nisam dugo pisala no ovo me natjera da se logiram. Nemas pojma koliko mi je drago, cestitam draga i zelim laganu i divnu trudnocu!! [sm=smiley31.gif]

*Edit

Mrvice??? [sm=smiley4.gif]




dunja RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 19:09:58)


Dani moja, ja sam se tako nadala da ćemo zajedno biti trudne, ali biće dušo, videćeš [sm=smiley31.gif]




dunja RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 19:10:32)


IZVORNA PORUKA: MamaJaca

Dunja, JEEEEEEEEE [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Danas sam bas ceprkala po Ivanovicima nebi li videla dal ti je vreme za betu!
Bravo i cuvaj sebe i te svoje mrvice!!


Hvala mila, srećna sam jako [sm=smiley31.gif]




dunja RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 19:12:44)


IZVORNA PORUKA: Lilla


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Joj, ne znam, prvo sam mislila da nije uspela VTO, ali su me kljuckanja u materici 4., 5. i 6. dana, lomila, pomislila sam da je to to. Pa se onda pojavio neki bzv iscedak koji me smorio. I na kraju betara dobra [sm=bravo.gif]



Nisam dugo pisala no ovo me natjera da se logiram. Nemas pojma koliko mi je drago, cestitam draga i zelim laganu i divnu trudnocu!! [sm=smiley31.gif]


Hvala dušoooo, suze mi krenuše od ovako divne podrške [sm=smiley31.gif]




MamaJaca -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 19:16:28)

Dunja (zoves se kao moja cerka), bas si nas sve uzdrmala i usrecila divnim vestima! Nisam se odavno ovako obradovala! Samo napred i polako, i bice sve divno na kraju [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>