RE: Osecaj da ste trudne? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


jela 76 -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.4.2013 20:57:55)

Dunja, trudna si?! Nisam ispratila... Extra! Čestitam ti, draga! [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (1.5.2013 12:03:51)


Thanks [sm=smiley1.gif]




GagaT -> RE: Osecaj da ste trudne? (1.5.2013 14:41:55)

Dunja, cestitam. Sve najbolje. Lepe vesti [sm=smiley1.gif]
Puuno pozdrava




wild_child -> RE: Osecaj da ste trudne? (3.12.2013 13:00:32)

Na zalost kod mene je problem sto sam jako dugo svakog meseca bila ubedjena da je to to! Kad sam pocela da ocajavam, od tada mi dragi svakog meseca govori da je sad sigurno! Ali :(

Pozdravcic svima!




Misha i Ljisha -> RE: Osecaj da ste trudne? (3.12.2013 13:03:23)

wild child ne ocajavaj to naidje kad se najmanje nadam. Meni rekli da nemam ovulaciju, da ne mogu da imam decu i td i mm i ja se pomirili cak smislili sta cemo zajedno do kraja zivota sami da radimo, da cemo upisati clasove plesa i sta ti ja znam i onda puf odjednom ja zaplakah na filmu Zelena milja, a gledala sam ga sto puta, odmah sam znala da sam trudna[sm=smiley36.gif]. Naravno nit smo se cuvali nit smo pokusavali malo cudo je rodjeno. Ne brini samo se opusti




wild_child -> RE: Osecaj da ste trudne? (3.12.2013 18:03:56)

:) Bas mi je drago za vas dvoje! [sm=bravo.gif]


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

wild child ne ocajavaj to naidje kad se najmanje nadam. Meni rekli da nemam ovulaciju, da ne mogu da imam decu i td i mm i ja se pomirili cak smislili sta cemo zajedno do kraja zivota sami da radimo, da cemo upisati clasove plesa i sta ti ja znam i onda puf odjednom ja zaplakah na filmu Zelena milja, a gledala sam ga sto puta, odmah sam znala da sam trudna[sm=smiley36.gif]. Naravno nit smo se cuvali nit smo pokusavali malo cudo je rodjeno. Ne brini samo se opusti





zmajče -> RE: Osecaj da ste trudne? (3.12.2013 19:32:26)

Dunjice draga cestitam draga sad videh najlepše vesti da bude lako i školski ljubim te jako jooooooooooooooj baš si me obradovala [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]




zmajče -> RE: Osecaj da ste trudne? (3.12.2013 19:35:20)

A da ja nisam znala, niti sam imala simptome mislila sam da me cista zeza i da zbog toga kasni kada sam uradila betu mislila sam da su mi omašili matični broj [sm=smiley36.gif]




mina91001 -> RE: Osecaj da ste trudne? (5.9.2016 14:03:40)

Pozdrav svim clanicama na forumu ja sma nov na ovom foumu i na ovoj temi. Meni danas (ne) treba menstruacija da dodje. Pa me sad zanima koji su najcesci simptomi,jer mislim da od prevelike zelje pocinjem neke da umisljam




lesica -> RE: Osecaj da ste trudne? (5.9.2016 14:50:48)

Draga Mina, prvo dobrodošla, i pridruži nam se na ostalim temama.

O simptomima trudnoće možeš više pročitati u temi Znaci trudnoće
Mada ja smatram, da je najbolje da sačekaš još neki dan, pa uradiš test, ili beta hcg iz krvi, po meni je to najsigurnije.


Pozdrav!




dijana1* -> RE: Osecaj da ste trudne? (5.9.2016 15:28:18)

Lesice pomislila sam da nema simptoma kod tebe ali vidim da si pisala Mini[sm=smiley36.gif]
Mina mozes uraditi ujutru test ili nalaz betu iz krvi koja je pouzdanija od testa pa da znas sta se desava. Ali tesko tako rano da bude simptoma. Mada ja sam svaki put imala osecaj da je to to i bila sam upravu.




Bellla -> RE: Osecaj da ste trudne? (22.11.2016 16:35:03)

Cao,zelim da vas pozdravim i da vam objasnim situaciju mozda mi mozete pomoci.Mm i ja radimo da imamo bebu vec duze vrijeme.Menst. sam imala prije 22 dana i bila je drugacija nego inace al opet to je nesto sto se moze desit i bez trudnoce.Sada odjecam nadutost,krcenje crijeva i stucam jako cesto,cak i ujutro kad nista jos nisam jela.Osjecam se nekako mrzovoljno i gubim apetit.Grudi me nebole i idem cesce u wc nego inace.Takodje imam blage bolove u ledjima.Pa sam.htjela da mi pomognete bar da li po ovim simptomima ima nade da sam trudna ili nema.Nemogu cekat menstr. Jer bi trebala dobit tek 7.12 a i nekupujemi se test jer sam prije kupovala odnosno bacala pare.Nadam se da ce mi neko reci da ima nade.Hvala vam [sm=zmeden.gif]




dijana1* -> RE: Osecaj da ste trudne? (22.11.2016 16:42:47)

Pozdrav Bellla.
Svi smo nestrpljivi i voleli bismo da odmah neke stvari znamo, ali to nije moguce. Jedini nacin da budes sigurna da si trudna jeste da uradis betu ali i za nju ti je jos rano.
Pridruzi se nasim RR cekalicama da ti brze prodju dani u cekanju[sm=modricrtici.gif][sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: Osecaj da ste trudne? (22.11.2016 16:43:05)

Bella, ako treba da dobiješ 7.12. što je za 15 dana onda ti verovatno nisi još ni ovulaciju imala, imaćeš je danas-sutra-prekosutra. Sad verovatno nisi trudna. Bolje se bacite na posao ovih dana pa ćeš 8.12. već saznati da li si trudna[sm=smiley1.gif]




Bellla -> RE: Osecaj da ste trudne? (22.11.2016 16:51:49)

Ok,hvala vam na ukazanom vremenu,nadam se da ce biti ovaj put vise srece i da cu se obradovati[sm=duda.gif].




amelia -> RE: Osecaj da ste trudne? (25.11.2016 15:17:04)

Zene drage nemam osecaj da sam trudna al kasni mi vec dva dana . imam neki pritisak dole u materici i ziga me levi jajnik. Mozda propada zuto telo ko zna.. Imali smo jedan ne zasticen odnos bas u vreme ovulacije [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Osecaj da ste trudne? (25.11.2016 15:24:45)

Amelia sacekas jos 2-3 dana pa ako ne dobijes uradis test.Tad bi vec trebalo pokazati ako imaju [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]




amelia -> RE: Osecaj da ste trudne? (25.11.2016 15:39:08)

Ne znam kako cu izdrzati 2-3 dana mozda jos sutra sacekam ako ne dodze da kupim testic [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Osecaj da ste trudne? (25.11.2016 15:48:24)

Pa razumijem te,i ja sam uvijek radila cim malo kasni,pa onda kroz par dana ponavljala [sm=smiley36.gif] sad sa Davidom prvi bio negativan,drugi pozitivan pa sam onda radila i treci [sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: Osecaj da ste trudne? (25.11.2016 15:50:28)

Op, op Amelia[sm=smiley36.gif]!
Nadam se da su[sm=rozacrtici.gif]!




degu -> RE: Osecaj da ste trudne? (25.11.2016 16:12:29)

Ih ja nisam cekala ni da kasni [sm=smiley36.gif]
Navijam Amelia [sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Osecaj da ste trudne? (25.11.2016 16:56:55)

Amelia navijamo da budu [sm=rozacrtici.gif]




amelia -> RE: Osecaj da ste trudne? (25.11.2016 17:41:47)

Zenskaci mene tako zabolela glava kao da me udarila promaja. A i stomak bolucka. Cujem da. Mi nesto curka odem u wc i braonkasto vec pocelo. Znaci da uskoro stize [sm=hudicek1.gif] i onako sam sumnjala da smo iz jesnog pokusaja uboli. Mada bilo je nenamerno [sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Osecaj da ste trudne? (26.11.2016 7:29:31)

Amelia i meni dva dana po tačkica braon na vesu, pomisli to je to kad [sm=hudicek1.gif] jutros stigla.




vocicana -> RE: Osecaj da ste trudne? (26.11.2016 7:51:45)

Amelia, nisam znala da radite na drugoj bebi. [sm=bravo.gif] ja navijam, starsno si mi draga, ovako na daljinu a i ne znamo se, divna jedna osoba. Hajde ko zna, mozda bude to.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>