RE: Osecaj da ste trudne? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Skakljiva -> RE: Osecaj da ste trudne? (28.11.2016 15:11:12)

Svaka vama čast kad odmah radite testove. I ja sam jako nestrpljiva al me jedan negativan test bacio u depru da sam sebi obećala da to sebi neću radit, a živce smirujem ko zna kako. Evo i sad čekam četvrtak da vidim hoće li vještica doći ili će nam se posrećiti konačno [sm=smiley1.gif]
Pridružujem se navijanju za [sm=rozacrtici.gif] amelia !




amelia -> RE: Osecaj da ste trudne? (28.11.2016 21:01:59)


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Amelia, nisam znala da radite na drugoj bebi. [sm=bravo.gif] ja navijam, starsno si mi draga, ovako na daljinu a i ne znamo se, divna jedna osoba. Hajde ko zna, mozda bude to.


Voci i ti si mi jako draga kao i puno zenica ovde sto sam upoznala kao da ste mi rod najblizi ... Ljubimm vas :).

Voci nismo radili na bebi ali eto desio se jedan nezasticen odnos to je bilo kao da pocastim mm pre odlaska za ch [sm=smiley36.gif] nisam htela da prekidam takvu caroliju.. Mm u cudo pita me sta radim hehe vidis odgovor je bio [sm=jezicek.gif]
Vestica je stigla naravno zaboravila sam da napisem [sm=smiley1.gif]




Skakljiva -> RE: Osecaj da ste trudne? (29.11.2016 13:13:58)

Amelia, počastićeš ga neki drugi put čim je s prvim nezaštićenim odnosom krenula igranka [sm=smiley2.gif]
Veliki pozdrav trudnicama, mamama i čekalicama [sm=zz_dance.gif] samo naprijed i samo pozitivno!!




vocicana -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.11.2016 8:15:14)


IZVORNA PORUKA: Skakljiva

Amelia, počastićeš ga neki drugi put čim je s prvim nezaštićenim odnosom krenula igranka [sm=smiley2.gif]
Veliki pozdrav trudnicama, mamama i čekalicama [sm=zz_dance.gif] samo naprijed i samo pozitivno!!

Luda si Skakljiva, hahahaaaa. Samo ga ti Amelia casti, odusevio se sigurno[sm=smiley1.gif].




Khaleesi -> RE: Osecaj da ste trudne? (30.11.2016 14:49:41)

Amelia ti si super zena kad ga tako castis[sm=jezicek.gif]
Samo napred[sm=smiley1.gif]




Bellla -> RE: Osecaj da ste trudne? (10.12.2016 17:49:51)

Cao,zelim da vas pozdravim i da vam se zahvalim sto ste odvojili vremena da procitate moj slucaj.Ovako imam aktivan sex. Odnos i nekoristimo zastitu u nadi da cemo dobiti lijepe vijesti.trenutno meni kasni 4 dana i grudi me bole,to su simptomi koje imam i volila bi da prije no sto uradim test neko kaze kakve su sanse da se obradujem rezultatom koji meni odgovara a to je pozitivno...puno hvala ljubim vas




vocicana -> RE: Osecaj da ste trudne? (11.12.2016 8:46:46)

Pa vidi Bellla , ako su se deavale situacije da ti tako kasni, moj ti je savet da sacekas da ti kasni bar jos 7 dana, a ako nisi imala takve situacije, moj ti je savet da testic uradis odmah i javi nam obavezno pa da se radujemo svi sa tobom. Bas volim "pozitivne" novosti!




IvanaSK RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (11.12.2016 9:37:41)

Bellla, bolne grudi mogu biti i simptom pred menstruacije i trudnoće. Ako ti je menstruacija redovna, sanse su velike i da jesi trudna.
Otidji do neke laboratorije i izvadi krv na betu, pa javi rezultate.
Srecno!




kiki dik -> RE: Osecaj da ste trudne? (11.12.2016 9:40:33)

Imam pitanja za sve zene ovde,menstruacija mi je neredovna od avgusta. Imam sve simptome trudnoce i povracanje test beta negativan dali postoji sansa trudnoce




kiki dik -> RE: Osecaj da ste trudne? (11.12.2016 9:43:43)

Imam bolne grudi natecene tamnije areole oko bradavica bradavice ispupcene?




kiki dik -> RE: Osecaj da ste trudne? (11.12.2016 9:49:35)

Hvala vam puno,imam sve simptome a negativan je test. Ovaj kucni bbaby rapid




IvanaSK RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (11.12.2016 9:53:40)

Kiki dik, uradi betu iz krvi i bices sigurna.
Molim te, koristi opciju "uredi" pa mozes dodatno da pises u jednoj poruci.




kiki dik -> RE: Osecaj da ste trudne? (11.12.2016 9:55:42)

Cekan mens ovaj mesec a imam bas sve simptome,uradicu betu. Ali postoji li sansa da sam trudna sta vi mislite?




IvanaSK RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (11.12.2016 10:07:56)

Problem je što su ti menstruacije neredovne i jako je nezahvalno davati mišljenje. Ne zna se kada je bila ovulacija, pa moguće da je rano za kucni test.




Khaleesi -> RE: Osecaj da ste trudne? (11.12.2016 14:12:21)

Meni je taj bebi rapid pokazao obe trudnoce a radila sam ga 7 dana posle izostanka... Sto kaze Ivana tesko da procenis jer su ti neredovne... a to sa grudima mi je poznato[sm=smiley36.gif] sacekaj jos koji dan




Gocci -> RE: Osecaj da ste trudne? (16.1.2017 10:15:00)

Devojke pozdrav.Imam jednu dilemu,da li je moguce da sam ostala trudna za vreme menstruacije 02.01.,a mejbi bejbi mi je pokazivao plodne dane od 09.01. do juce?Juce sam primetila ne vesu malo braon a tri dana me bole stomak i krsta.Da li je moguce da sam trudna?




Skakljiva -> RE: Osecaj da ste trudne? (16.1.2017 11:01:24)

Ćao Gocci! Ja ti samo mogu reći da je moja kolegica ostala trudna na 4. dan M. Meni je preporučila da probam tako rano, ali kod mene nije uspjelo. Još uvijek radimo na bebi, trakicama pratim O ali u suštini po svim nekim pričama vidim da se zatrudni u sve neke "nemoguće" dane... Eto ja ti samo toliko mogu pomoći.. Srećno!! [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Osecaj da ste trudne? (16.1.2017 12:19:28)

Gocci, ne znam koliko je tacan mejbi bejbi. Plodni dani mogu biti i za vreme menstruacije, a dešava se i da budu dva puta mesečno. Ako sumnjas na trudnoću najbolje ce ti pokazati test krvi.




Gocci -> RE: Osecaj da ste trudne? (18.1.2017 21:25:24)

Devojke hvala na odgovorima,a i ja sada ne verujem nesto u mejbi bejbi opet mi pokazuje plodne dane,ne znam da li mi je rano za test?




Gocci -> RE: Osecaj da ste trudne? (18.1.2017 21:27:43)

Da li ima neki test za trudnocu koji moze rano pokazati trudnocu ili su svi isti?




ančyca -> RE: Osecaj da ste trudne? (4.4.2017 10:33:19)

cao svima,nova sam ovdje...mens mi je kasnila nedelju dana,imala mucnine ponekad,glavobolje,krsta bole,osjetim kao neko treperenje u donjem dijelu stomaka...svasta nesto...(drugacije nego kad terba da dodje meca)ali je ipak stigla,trajala par dana krace nego inace,10ak dana pred mens temp kad god mjerim oko 37-37,4...kad sam dobila spustila se na normalnu...ali posle toga opet je oko 37-37,4...i ja opet ponekad osjetim slabost,slabiju vrtoglavicu,osjecaj mucnine ponekad...postoji li mogucnost da sam ipak trudna? nisam radila test




krin 40 -> RE: Osecaj da ste trudne? (4.4.2017 10:54:23)

Ančyce postoji jako mala.Verovatno nisi trudna.Tzv "lažni ciklus"(ja sam ga imala u ovoj trudnoći) i ne liči na pravu mecu.To je više braonkasti iscedak od 2-3 dana i posle toga ništa.Ipak uradi test.Ako nisi,više sreće u sledećem krugu




ančyca -> RE: Osecaj da ste trudne? (4.4.2017 11:26:10)

krin 40,hvala :)




Maleckic -> RE: Osecaj da ste trudne? (18.4.2017 0:48:36)

Da li je nekoj od Vas MaybeBaby posle najguscih paprati pokazivao sl dan tackice? Skolski najgusca paprat ukazuje na ovulaciju pa posle jos dan dva bi trebala mesovita struktura..MM i ja smo se bacili na posao cim smo videli najgusce paprati (juce ujutru) u toku dana sam imala bol u levom jajniku...danas mb pokazivao tackice i danas se bacili na posao...danas su mi i osetljive i bolne bradavice i nekako sam sva raznezena ( za 7 god veze i 8 meseci braka prvi put smo isli do kraja bez zastite zeleci bebu) sama pomisao me zagolica u stomaku :) treba da (ne) dobijem 30 aprila -1 maja.ko ce docekati do tada? da li mislite da sam trudna? ja imam osecaj da jesam :)




Maleckic -> RE: Osecaj da ste trudne? (18.4.2017 1:15:38)

Zaboravih da kažem.Temp mi je bila 36,6 od početka ciklusa,plodni dani 36,7 a danas 37,0 pa mislim da je bila ovulacija :) I nadam se da će biti bebe :) Videću sutra sta kaze MB,temp,bradavice,sekret..Jako sam nestrpljiva i za sutra a ne početak maja za testiranje




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>