RE: Kozmetika za bebe.. (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Kozmetika za bebe.. (29.5.2016 11:12:53)


IZVORNA PORUKA: muzicarka

Paket se dobija u Bg i u još nekom gradu ali ne u svim što je baš bezveze...

To je tacno, jeste bezveze. I da, pre par godina je paket bio super, svašta se dobijalo u njemu.




Anarunika -> RE: Kozmetika za bebe.. (30.5.2016 12:45:46)

Pa to dobijanje paketa je na nivou opštine tj. grada nije na republičkom nivou. Zato ga i dobija samo Beograd. Tj. Đilas nam je "sredio" te pakete. Isto kao što npr. Jagodina ima gomilu nekih prioriteta za svoje građane što drugi gradovi nemaju...


A taj paket... pre pet godina i sad ne može se porediti,i to im je propalo kao i država.




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (30.5.2016 14:08:20)

Znam da je na nivou grada ali baš bezveze što bebe nemaju isti tretman u svim gradovima




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (30.5.2016 15:36:29)

Anarunika, u pravu si. Ranije su delili i torbe i tetra i svedske kome treba zaista je bilo korisno, pa zekicu, benkicu, kapicu...sada samo neka kozmetikica i opet ne toliko.
Ali neka ih. Briga nas.
Nego, postoji li kakav tonik za ciscenje decijeg lica da neko koristi?




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (30.5.2016 16:10:36)

Muzicarka u unutrasnjosti bebe dobijaju pare umesto tog jadnog paketa koji je u bg-u. Svaka opstina van Beograda daje pare. A Beogradske opstine ni to




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (30.5.2016 17:29:29)

Nije istina, ja sam iz unutrašnjosti, drugo dete sam rodila, od opštine ni dinara nismo dobili...




vocicana -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 7:39:23)

Ja sam se porodila pre skoro dva meseca, od opstine nam sleduje 5000 din, ali tek krajem juna meseca i to je pitanje da li ce tada biti.
Apsolutno bi lepo bilo da bebe dobiju lep paketic u porodilistu, a ne kao mi, dobili: Pampers neseser, dva komada original Pampers pelenica i mini Sudocrem. Ok i flasicu vode rosa, uzorak za majke, nije za dalju prodaju. Ovaj novac koji cemo tek dobiti, godinama je bio u obliku ceka koji si MORAO realizovati u Apotekarskoj ustanovi, a da je neki novac nije, mada otici ce na hranu i pelene. Bas je bedno sve.




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 7:48:53)

A da, mi jesmo dobili pampers neseser, zeleni sa 2pelene, bez vode i sudocrema... Mislim da to daje pampers svima u zemlji




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 7:49:58)

Vocicana, odakle si?




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 8:28:58)

Eto muzicarka. Ti si izgleda izuzetak tj tvoja opstina [sm=smiley1.gif]
ja koga god znam dobio je pare. U bg-u ovaj paket gde su vise uzorci i reklamni letci
no dobro....odosmo previse u off.

mi koristimo Hipp kozmetiku i prezadovoljni smo sa njom




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 8:37:24)

Muzicarka, a odakle si ? Odosmo u off..[sm=smiley36.gif]

Nikada nisam probala Hipp. A jel ima neki bebeci tj deciji tonik za ciscenje lica ili da progooglam ?




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 8:38:55)

Maraj, u pravu si, odosmo previše......... Ali samo da kažem da je u pitanju opština Užice, bebe ne dobijaju ništa, ali baš ništa od opštine....




isidora88 -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 8:42:49)

Ni u NS se ne dobija nista osim pampers nesesera i pelenice.




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 8:46:53)

Bas bezveze, kao da ce na tome da ustede.
Ja nisam dobila taj neseser i to propratno , verovatno to od skorije dele.
Juhuuu im li neko odg na pitanje za toniiiik?[sm=smiley36.gif]




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 9:22:29)

Mi ne koristimo tonik.... Umijem je vodom, za šta ti konkretno treba? Ima sigurno




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 9:36:25)

Pa treba mi najvise.kad idemo negde u goste , igraonicu ili kad je pokupim iz vrtica da je malo prebrisem sa tonikom i tuferom. Jer neko je stipne, deca cmacu , hvataju se rukama itd. A iz vrtica je izvedem u 70% slucajeva musavu ...




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 14:56:13)

Možeš vlažnim maramicama, ali to, verovatno, znaš




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 15:05:04)


IZVORNA PORUKA: isidora88

Ni u NS se ne dobija nista osim pampers nesesera i pelenice.

Isi kako se ne dobija. Zar ne dobijate oko 20 000 za rodjenje bebe

Hipp koliko znam nema tonike. Sta ce ti tonik za bebu




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 15:07:26)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Pa treba mi najvise.kad idemo negde u goste , igraonicu ili kad je pokupim iz vrtica da je malo prebrisem sa tonikom i tuferom. Jer neko je stipne, deca cmacu , hvataju se rukama itd. A iz vrtica je izvedem u 70% slucajeva musavu ...

Zar ti nisu lakse vlazne maramice. Imas npr Nivea todies maramice. One su i za lice i za ruke i za guzu. Hipp maramice isto imaju deklaraciju da mogu i za lice. Kud ces nositi i tufer i tonik.




isidora88 -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 16:57:43)

Maraj dobija se samo za prvo dete, kao da druga deca nisu bitna. Za drugo dete nista, samo od drzave 6000 naredna 24 meseca.




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 17:00:50)

Izvinjavamdse, onda sam lose obavestena [sm=smiley1.gif]




amelia -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 18:51:48)

Mame jel neko koristi chico proizvode za suncane, protiv ubod insekta ,posle uboda insekta kakva su iskustva? MM kaze da uzmemo jer bebca stalno nesto ujeda mada ja bih uzela samo onu kremu za suncanje.




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.5.2016 19:54:51)

Maraj, znam da to mogu ali izmisljam krive drine[sm=smiley36.gif]
Gledala u Aksi nema.
Amelia, dobar ti je Mapez za komarce, protiv komaraca. A za posle ujeda insekata isto imam nesto ali mi stoji sa lekovima u kutiji visoko a ne mogu da se setim [sm=smiley13.gif]




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (1.6.2016 3:08:56)

Amelia, mi smo koristili samo za sunčanje i zadovoljni smo




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (1.6.2016 15:59:42)

Mackate li bebe kremama posle suncanja ? Dakle bas kreme koje su namenjene da se mazu posle izlaganja suncu , na moru , ili mi treba samo krema za suncanje?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>