RE: Kozmetika za bebe.. (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Kozmetika za bebe.. (17.10.2016 16:18:58)

Divnaaa cak sam i ja koji put ukrala Mixu [sm=smiley36.gif]




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (19.10.2016 1:11:14)

I mi sada koristimo Mixu




isidora88 -> RE: Kozmetika za bebe.. (19.10.2016 18:23:51)

meni se mixa ne svidja, M. je bila jako suva koza od nje, sad koristi Hipp, a beba Mustelu samo, probala njemu Hipp i ne prija mu.




Anck Su Nmaun -> RE: Kozmetika za bebe.. (19.10.2016 18:47:34)

Jeste li probalo narandzastu ona je sa uljem? Meni je stvarno zavrsena, i bas nam je preporucena jer se perutao kad se rodio, po kao imao suvu kozu. Mada se sve bebe perutaju al ajd...
Dobra mi je i Chiccova kupkica, nju smo koristili kad se H rodila.




veselicaa -> RE: Kozmetika za bebe.. (19.10.2016 19:56:26)

Za bebu jos uvek samo Chicco,tako sam i sa A.i S. kada su bile bebe,do 6 meseci,kasnije promenimo.




branki* -> RE: Kozmetika za bebe.. (19.10.2016 21:01:53)

mom bozi mixa ne odgovara,a ni meni licno se ne dopada.trenutno imam neko mleko iz lilija,nije skupo i skroz je ok.




Khaleesi -> RE: Kozmetika za bebe.. (19.10.2016 21:10:26)

Vidjala sam Mixu ali nikad nismo kupili. Mi se kupamo sa Chicoo mazemo Nivea ulje ili Jhonson lavanda[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Kozmetika za bebe.. (19.10.2016 21:21:37)

Probala sam mixu sa uljem, miris mi se nimalo ne svidja i nije prijao za M.kozu. iati problem je imao i od Chicco kupke. One decije kupke sa junacima ni ne pomisljamo, probali neke sto je dobio za rodjus medjutim na kraju se mm sa njima kupao[sm=jezicek.gif]




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (19.10.2016 22:28:40)

Kada se V rodio kupili smo Chicco kupku, veliko pakovanje, i trajalo nam je skoro godinu dana, nismo mogli da ga potrošimo. Druga beba je dobila na poklon Sebamed, veliko pakovanje, pa smo ga koristili dok nismo potrošili. Poslednji put smo kupili Mixu baby i oboje ih kupamo sa tim




Khaleesi -> RE: Kozmetika za bebe.. (19.10.2016 22:35:18)

To sa junacima i mi redovno dobijamo na poklon.... meni nisu nesto ali M voli sto zbog slike ali i zbog mirisa zvake[sm=jezicek.gif]




Animsaj9 -> RE: Kozmetika za bebe.. (4.11.2016 16:04:48)

Mi smo dobili od nekoga Kosili i jednom okupam D , bas mu je isusilo kozu i opet se vrtim na Chicco provereno




suzi kju -> RE: Kozmetika za bebe.. (4.11.2016 16:25:40)

Ja sam imala i becolino i jonson sada koristimo chicco i odlicna je.




Animsaj9 -> RE: Kozmetika za bebe.. (4.11.2016 16:28:54)

ja vise ne smem da isprobavam bas je osetljiv




suzi kju -> RE: Kozmetika za bebe.. (4.11.2016 16:40:29)

One dosad na promene nisu reagovale, i ne treba. A ako on vec Jeste onda mu nemoj menjati ništa




MishMash -> RE: Kozmetika za bebe.. (9.1.2017 22:48:18)

Ne znam ko je beše pomenuo Mixa kupku sa uljem, ali veliko hvala od nas!

Koristili smo Chicco za bebca, a DM kupku za šmizlu i koža im je bila užasno suva. Onda sam ovde pročitala za Mixu i da kucnem u drvo koža im je sada divna. Miris bi mogao da bude lepši, ali 'ajd sad, važno je da radi posao[sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Kozmetika za bebe.. (10.1.2017 9:31:57)

MM, i mi koristimo Mixu, odlicna je. Sada je u Liliyu na snizenju 40%.




Anck Su Nmaun -> RE: Kozmetika za bebe.. (10.1.2017 11:14:25)

Ja [sm=smiley36.gif] ma nego sta odlicna je, i vise od toga! Meni je miris lep.
A hvala za infi da je na snizenju... do kad jel znas?




MishMash -> RE: Kozmetika za bebe.. (10.1.2017 13:11:51)

Hvala Anck, stvarno si nas spasila[sm=smiley1.gif] Bebac uopste ne voli da se macka, pa su bile muke dok ga namazem mlekom za telo. Ovako samo kupka, a koza diiiivna!

Sanjalice, taman da javim mm za akciju a on dolazi sa dve Mixa kupke i dva Mixa micelarna sampona. Kaze svratio u Lilly da kupi Acidi borici i vidi akcija na Mixa kozmetiku, posto ne pise do kada on je odmah uzeo po dva[sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Kozmetika za bebe.. (10.1.2017 13:32:13)


IZVORNA PORUKA: MishMash

Sanjalice, taman da javim mm za akciju a on dolazi sa dve Mixa kupke i dva Mixa micelarna sampona. Kaze svratio u Lilly da kupi Acidi borici i vidi akcija na Mixa kozmetiku, posto ne pise do kada on je odmah uzeo po dva[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




LauraAndrija -> RE: Kozmetika za bebe.. (10.1.2017 13:51:32)

Mi sa Laurom od početka imamo problem sa suvom kožom, njoj striktno koristimo La roche posay kozmetiku od početka po preporuci koznog i odlična je, uljanu kupku i Lipikar Baume AP+ balzam za lice i telo, sve preporuke. Andriji koristimo sebamed kupku i sapun, a posle kupanja sebamed kremu extra soft, njemu odgovara, ali on nema tako suvu kozu.




Bloger -> RE: Kozmetika za bebe.. (30.1.2017 23:05:07)

Od samog ronjenja koristimo celu liniju za bebe Bioderma abc, od kupke preko kremice za ojede kao i micelarne vodice za brisanje koze i Prezadovoljni smo, napomenula bih da je kozmetika izuzetno dobra i za bebe koje imaju kozu sklonu ekcemu i isušivanju, s tim sto bih savetovala svim Mamama ako se bore sa ekcemom najbolji preparat za mazanje zahvalnice regija je definitivno CortinaT krem. Pozdrav




Duškić -> RE: Kozmetika za bebe.. (31.1.2017 15:44:00)

Hm, meni se bas ne svidja miris MIxa kupke ..ali je koza mekana i lepa. Mustela je bas lepa ali i skupa [sm=duda.gif], ali trajeeee...




IvanaSK RR -> RE: Kozmetika za bebe.. (1.2.2017 7:26:07)

Kako ja volim miris Johnsona ljubicastog, lavanda mmmm. Kupila sam maci pre neki dan kupku iako jos nismo prethodne potrosili.




Mariya -> RE: Kozmetika za bebe.. (4.2.2017 18:23:17)

I meni se dopada Mixa zbog mirisa, neobičan je i nije toliko bebeći, ali više volim Niveu. Koristimo ponekad i Jonson kozmetiku i nešto iz Avona, konkretno kupke za pravljenje pene.




MicinaMama -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.2.2017 15:36:26)

Ja sam u Bosni koristila Niveu za bebe,kada sam dosla u FR,nakon 3 meseca,M je dobila uzasan ekcem po telu.Pa sam koristila A-dermu specijalnu za ekcem.Tako da nisam koristila klasicne preparate za bebi higijenu.

Sa D sam koristila Mixu non-stop.Do duse i za M sam presla na Mixu posle kada se koza oporavila posle 2-e godine.

Ovaj put cu uzeti Mustelu,svi je hvale i super mirise.Jedino ako i ovo dete bude imalo osetljivu kozu nema od toga nista.

A sto se tice krema protiv ojeda i osipa,sada ima i protiv ekcema je Bepanthen.Mislim da je naj,naj,najbolja krema na svetu.Svi je hvale.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>