RE: Kozmetika za bebe.. (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (1.6.2016 16:04:44)

Maraj, mi nismo mazali kremama za posle sunčanja...




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (1.6.2016 16:09:28)

Hvala
pa sad su na snizenju , pa gledam da l mi i to treba....




vocicana -> RE: Kozmetika za bebe.. (1.6.2016 16:14:53)

ME imas za bebe Mixa tonik za njihovu osetljivu kozu, toplo preporucujem, slobodno ga uzmi.
Muzicarka, ja sam iz Krusevca grada, devojana mlada kao rosa u podne[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Kozmetika za bebe.. (1.6.2016 16:31:48)

Ja sam odusevljena Mixinom kupkom, pisala sam na prethodnim stranama da je prvi put koristimo . Pogotovo sto nam patronazna rece da ima malo suvlju kozu a ta kupka ima ulja u sebi, bas je blaga, razmisljam i starijima da kupim jednu [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (1.6.2016 16:44:45)

E videh da to postoji, Mixa baby...hvala
Anck, to je ona narandzasta boca , i ja planiram da kupim.




Anck Su Nmaun -> RE: Kozmetika za bebe.. (1.6.2016 17:09:52)

Jeste narandzasta , ima i bela al ta valjda nije s uljem, nisam sigurna. Al super je!




vocicana -> RE: Kozmetika za bebe.. (2.6.2016 11:41:28)

Moj sin ce se ubuduce kupati tom narandzastom kupkom. Ja sam odusevljena Mixom, meni odgovara, a s obzirom da je malisa plavac, bele puti, odgovarace mu sigurno. Najneznije....
Prve dane, prali smo se Sebamed sapunom, sada Nivea kupka za kosu i telo, sledeca je Mixa. Ako mu bude fino , tako cemo nastaviti.




mila83 -> RE: Kozmetika za bebe.. (2.6.2016 20:29:37)

Ima li neko iskustva sa Neven kozmetikom?
Danas je kod nas u jednoj apoteci bila promocija njihove linije za bebe i delili su male promo pakete sa uzorcima. Imaju Bebi gelove za kupanje,sampone,hidrantne kreme i ulje..Potpuno su prirodni,bez parabena,vestackih boja,parafinskog ulja,konzervansa..pogodne za ekceme..pa cisto ,ako nekome znaci informacija.
Mi cemo probati uzorke,pa javljampo utiske. [sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Kozmetika za bebe.. (2.6.2016 20:59:54)

Prvi put cujem, ali ti svakako javi utiske, pa da se proba.
Ko je proizvodjac?




mila83 -> RE: Kozmetika za bebe.. (2.6.2016 21:05:00)

Proizvodi MeiLab...ja sam cula da mame dosta hvale njihovu kremu Baby skin,koriste je umesto Pavloviceve..

Kazu da se ovi proizvodi koriste u Institutu za neonatologiju za pranje i negu koze nedonoscadi,koliko su pouzdani.




vocicana -> RE: Kozmetika za bebe.. (2.6.2016 21:09:03)

Mei Lab je najbolja moguca firma!!! E nisam znala. Koristila sam nihova ulja a masazu, na parafinskoj'su bazi, najfenomenalnija!
E ak nadjem uzecu za probu. Nemam sumnje u njih! Oni se nalaze negde u Beogradu, divna firma.




mila83 -> RE: Kozmetika za bebe.. (2.6.2016 21:11:04)

Eto,jos jedna informacija vise.Bas mi je drago , i treba probati nesto novo,i jos ako je domaci i pouzdan proizvodjac..




muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (2.6.2016 21:50:11)

Nismo probali Neven kozmetiku a volela bih...




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (2.6.2016 21:57:35)

Nisam ni ja, ali ko zna mozda i ja naletim u apoteci na te uzorke [sm=smiley36.gif] ionako ovih dana cesce posecujem iste.
Ja videh neku micelarnu vodu za mene , Pharmaclean, blizu 500din, umalo da kupim.





muzicarka -> RE: Kozmetika za bebe.. (2.6.2016 22:38:04)

Ako bude promocija u nekoj apoteci kod nas, sigurno ćemo probati




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (3.6.2016 14:37:21)

Pa ja nisam koristila mixu ni sebi ni za bebu. Da l su ok te kupke sa uljem. Uopste nisam pametna sta kupiti tj kojeg sastava. Kako koristitite te kupke , je l sipate u kadicu ili direkt na telo




vocicana -> RE: Kozmetika za bebe.. (3.6.2016 16:41:37)

Mi stavljamo u kadicu sa vodom, napravimo penu on malo uziva a zone genitalija, guzu i rucice jos naknadno operemo cvrstim sapunom, posle sve lepo isperemo toplom vodom i to je to. A sve u jako malim kolicinama. Mixa je odlicna.
MeiLab je firma koja od mene ima samo pohvale. U asortimanu poseduju i esencije etericnih ulja, lavanda je fenomenalna kao i eukaliptus, narocito ga volim u sezoni gripa, odlicn za inhalaciju.Radila sam masaze, iskljucivo njihova ulja sam koristila.




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (3.6.2016 16:47:39)

E Voci, nemoj da te cuju ovi sa ginekologije da peres dete sapunom[sm=smiley36.gif]
Pene za kupanje se uglavnom sipaju u kadicu, gel je za kupanje tela, ne smeta nista. Te sa uljem ja vise volim i za sebe.




Anck Su Nmaun -> RE: Kozmetika za bebe.. (3.6.2016 19:21:20)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ja nisam koristila mixu ni sebi ni za bebu. Da l su ok te kupke sa uljem. Uopste nisam pametna sta kupiti tj kojeg sastava. Kako koristitite te kupke , je l sipate u kadicu ili direkt na telo


Mixa je super jer ima ulja u sebi, pa ne susi kozu, a pogotovo je dobra ko ima suvu kozu.

Ja sipam u vodu i tako se kupamo, jedino sipam kap dve na svoju ruku kad mu perem guzu.




vocicana -> RE: Kozmetika za bebe.. (3.6.2016 19:26:58)

ME bolje da cute, jer ako budem pocela da lajem doslovno, ucutace se za sva vremena, jer su mi krivi i svasta nesto, kao da sve najbolje znaju a niko pojma nema, ni vise ljudi ni vise razlicitih misljenja. Neka je samo njemu guza cista, pa oni kako hoce.[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (3.6.2016 19:35:03)

Tako je , lupicemo mi njima rukom osto! Da se zna! [sm=zz_bomb.png][sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.6.2016 14:16:10)

I ja volim Mixu mada trenutno imamo Chico ,bio je povoljniji a isto nije loš. A što se tiče pranja genitalija sapunom, ja nisam navikla jer sebe ne perem sa tim, ne odgovara mi uopšte. I sad znam da su dečiji sapuni druga stvar ali opet mi nekako isušuju pa ja to sve perem gelom .
A kupku iako treba da se stavi u kadu ,koristimo i vako mada je ne kupujem često.




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.6.2016 16:37:40)

Pa zasto ne sme bebi guza da se pere sapinom. Ja nekad hipp kupkom nekad seba med sapunom.




Animsaj9 -> RE: Kozmetika za bebe.. (17.10.2016 16:08:08)

Mi se kupamo Chicco kupkom




MasnaMasnica -> RE: Kozmetika za bebe.. (17.10.2016 16:11:06)

Koristimo sebamed i mixu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>