RE: Kako uspavljujete vase dete? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


krin 40 -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (17.10.2017 9:12:51)

Anči a volim da zapevam[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (17.10.2017 9:13:00)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Milena18

Poslednjih desetak dana legnem pored nje, pričam joj, mazim je, primam udarce [sm=smiley36.gif] Posle otprilike pola sata se umiri, okrene se na stranu, ruke obavezno oko mog vrata, i zaspi. I ja jedva čekam da počnemo sa čitanjem priča.

[sm=jezicek.gif] i cim krenes da citas ti ces zaspati veruj mi znam iz iskustva. Budi me dete i kaze mama stala si[sm=smiley36.gif]. Odustah od prica jer radim do 23 tako da se sama uspavljuje uz crtani vec dugo

Nije istina. Ja nikad ne zaspim. A vala ni one. [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (17.10.2017 9:23:26)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kada je bio mali tražio je da mu pevam, onda je tražio da ga češkam, a sada je dovoljno samo da sam pored njega dok ne zaspi. Već je veliki i verovatno je vreme da se sam uspavljuje ali nekako volim to i još uvek ne želim da prestanem.

Nema razloga da prestajes. Jos malo ce te i sam otkaciti [sm=smiley36.gif]
A meni su to najdragoceniji momenti sa decom, to mazenje ujutru i uvece i najlepse zaspim pored Dode dok se pravim da spavam [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (17.10.2017 9:24:49)

Degu to za "otkačiti" si apsolutno u pravu




emicaa -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (17.10.2017 9:41:22)

ni ja nikad nisam zaspala citajuci.T jest par puta ako je bas umorna.




Sanjica26 RR -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (17.10.2017 9:44:38)

Ma, kod mojih ni kad su bile najaktivnije tokom dana prica nije uspavljivala. Takva su deca.




Ana RR -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (17.10.2017 10:28:36)

IZVORNA PORUKA: krin 40

Anči a volim da zapevam[sm=smiley36.gif]


Sreća je što je za dete majčin glas najlepši na svetu. Pa u to ime - što bi reklo Bijelo dugme - pljuni i zapjevaj [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (17.10.2017 10:29:49)


IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kada je bio mali tražio je da mu pevam, onda je tražio da ga češkam, a sada je dovoljno samo da sam pored njega dok ne zaspi. Već je veliki i verovatno je vreme da se sam uspavljuje ali nekako volim to i još uvek ne želim da prestanem.

Nema razloga da prestajes. Jos malo ce te i sam otkaciti [sm=smiley36.gif]
A meni su to najdragoceniji momenti sa decom, to mazenje ujutru i uvece i najlepse zaspim pored Dode dok se pravim da spavam [sm=smiley36.gif]



Tačno, draga [sm=smiley1.gif] prosto se plašim tog trenutka kada će mi reći da mu ne trebam i da on može sam... mislim, biću ponosna naravno, ali sigurno i tužna.




Tatjana.87 -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (18.10.2017 14:03:14)

Nama uspeva uvece da ga spustim polu budnog u krevetac i vrlo brzo zaspi,
dobro ne upali bas svaki put ali ucimo se polako,nije mi strasno jer se ne dere ne vristi
vec se malo buni prica,ume da se okrene na bok pa prica sa ogradicom na kreveticu,
polako mogu reci da sam sada prava mama svasta nesto sam naucila [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (18.10.2017 14:13:12)

Ja vise sina ne uspavljujem, al bi on rado. I da spava sa nama, i da ga uspavljujem. Kad stignem, uspavam ga.
Stalno traži da spavam sa njim. Moracu u petak. Bice umoran od skole pre podne i treninga pa ce brzo zaspati i onda cu se izvuci [sm=smiley13.gif]




isidora88 -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (18.10.2017 14:16:54)

M uspavljujemo uz ljuljuskanje po guzi i dalje, mada kad mm radi nocnu onda zaspi sam pored mene, svo troje se natrpamo u bracni, bebac se uspavljuje tako sto me drzi za usi a ja ga mazim, obavezno mora da me grli celu noc i koliko god da je lepo sva sam ukocena, i ne mogu ni do kupatila nocu da odem jer se on odmah probudi. Kako cemo kad dodje beba nemam pojma[sm=smiley36.gif]
Nedostaje mi kad sam spavala sama sa M, vise mi ne da ni ga grlim i ljubim, kaze da nije vise mali[sm=smiley19.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (18.10.2017 14:44:39)

Moja T i dalje voli da se mazi. I ususka se sa nama ali ne spava. Trazi ponekad i da spava.




Mala Elena -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (18.10.2017 16:04:57)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Mi od skoro pročitamo par priča, poljubim ih i to je to. Uspavaju se sami.


Kako nakon toga uspes da ugasis lampu?[sm=smiley36.gif]
Ozbiljno pitam, jer moje vragolanke bi jos dva minuta, sto se produzi na pola sata, isto i za crtani vazi, hoce jos, jos i jos malo....onda mi to izgubi smisao.




Sanjica26 RR -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (18.10.2017 16:17:31)

Kod nas lampa nije upaljena kad citamo pricu. Luster je upaljen. Kod nas je dogovor. Ako posle price hoce da se poigraju pustimo ih malo, ali se dogovorimo kad kazemo kraj idu u krevet.




Mala Elena -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (18.10.2017 16:21:58)

Sve te razumem, tako i ja razmisljam, uvek gledam da se dogovorimo koliko gledamo crtani npr, ali kada treba ugasiti u 70%slucajeva starija negoduje, pa onda i mala vidi od nje.
A nekad sama iskljuci. Nepredvidiva je... Moja taktika je da sve resavam mirno i uz kompromis, takva sam inace osoba. Ali ako se naljutim, [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (18.10.2017 16:30:26)

Ja sam pricala price, nisam citala, a ona od rodjenja ulazi u sobu vec pripremljenu za spavanje, samo gori prigusena lampa cisto da je vidim nocu, da vidi da pije vode, ustane da piski...tako da nikad nije ni pomislila da treba da upalimo svetlo [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (18.10.2017 16:33:55)

Mladje gledaju od starijih sestara[sm=smiley36.gif]




MamaNecaVo -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (20.10.2017 0:19:39)

Mazimo se i tako zaspi.Obavezno uz mamu.
Znam da to nije resenje i da ne bi trebalo tako,ali deca brzo rastu i zelim da uzivam u svakom trenutku jer ipak,samo su jednom tako mali.




Mala Elena -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (20.10.2017 9:05:13)

Moja mala zadnjih dana samo uz mene i prica :moja mama, moja mama..




MamaNecaVo -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (20.10.2017 9:06:14)

Ja sam do nedavno sustala i pistala... :D




Tatjana.87 -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (20.10.2017 13:20:10)

Moj bebac sinoc zaspao pre devet i to uz onu muzicku kornjacu sto projektuje zvezdice,
zagledao se u njih i bez problema zaspao [sm=bravo.gif]




MamaNecaVo -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (20.10.2017 14:28:06)

Mi smo te dve pokvarili.Dala si mi dobru ideju da probam sa njima.
Ispalo nam je ono dugme za paljenje od silnog bacanja na pod.




mama Jo -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (14.2.2018 22:48:46)

Jana gleda crtace na telefonu, i jako bih volela da joj izbacim takav vid uspavljivanja, ali ne znam cime da ga zamenim?

U.se nosi, nekada i sama zaspi u onoj stolici sto se ljulja...ali uglavnom na rukama 😔




emicaa -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (15.2.2018 10:08:37)

srecko i ja legnemo zagrlim ga,otpjevam mu pjesmicu i gotovo.Nema vise ljuljuskanja u rukama.




Milena18 -> RE: Kako uspavljujete vase dete? (15.2.2018 13:45:16)

Mi obično čitamo jednu knjigu o zeki (svako veče ili mm ili ja smišljamo novu priču da ne bismo ponavljali jedno isto), a ponekad, kad je baš pospana, se samo zagrlimo nas dve i pevam joj.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>