RE: Poplave u Srbiji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:42:24)

dosta dece je sklonjeno u Svratište u bg,tamo treba i hrana i odeća




ivaMark -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:44:18)

Ana, gledala sam danas na vestima deo gde je Nadina kuca... Ono je strasno.
World je kod njenih u Bijeljini...nadajmo se da ce imati mirnu noc....
Osecam se isto kao i 1999.godne kada sam pratila vesti i desavanja vezana za bombardovanje i cekas da ti nesto proleti pored kuce a bespomocan si.




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:45:15)

ne znam više šta je gore...




Ivanka 75 -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:46:41)

strasno, samo gledam vesti i prosto me sramota sto mogu da odem u krevet i da spavam a nekome je voda sve unistila za jedan dan




milicicak -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:47:54)

Drago mi je da je Snelle sa decom bezbedna, iskreno se obradujem kad god saznam da je neko od Obrenovcana na sigurnom
Ja sutra ujutru idem u prodavnicu da kupim sta god mogu za prihvatne centre... nazalost, sve od garderobe sto je moglo da se odnese je sad potopljeno u Obrenovcu... glupa curka je sredjivala ormane [sm=smiley19.gif]




Janncica -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:47:55)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

strasno, samo gledam vesti i prosto me sramota sto mogu da odem u krevet i da spavam a nekome je voda sve unistila za jedan dan


Isto [sm=smiley13.gif] [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




pepeljuga -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:48:28)

Anci, nisam bivsa, jos sam tu, samo nemam vise vremena [sm=smiley1.gif]
Svratila sam bas to da napisem ali sve si vec rekla. I sto kaze milicicak, ako voda ne bude ispravna, bogami cemo znati, to ce biti haos. Za sad je sve ok. A svratila sam i da vidim da li znate sta je sa Snelle i da li se javljala.




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:50:04)

Osećam se bedno i bespomoćno. Da ti se život svede na jednu kesu i napustiš dom boreći se za goli život..




lesica -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:53:26)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

strasno, samo gledam vesti i prosto me sramota sto mogu da odem u krevet i da spavam a nekome je voda sve unistila za jedan dan


A ja se osećam još gore, jer zaboga pravim tortu i ostalo za L rođendan ( uteha mi je što ništa nije uspelo) i žderem se celodnevno... i osećam se tako jadno i bespomoćno [sm=smiley19.gif]




vikiveki -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:55:22)

Kod nas još nema ništa bar koliko ja vidim[sm=smiley13.gif] mm je hladan kao boza a ja umirem od brige...on je siguran da nasip neće probiti[sm=zmeden.gif] kaže nikad se to nije desilo, a ja kažem za sve postoji prvi put.Deca su mi polegala a mene je strah da legnem jer neznam kakva je situacija na Savi koja je od nas udaljena oko 2 km.Možda ja suviše paničim ali bolje da sam u pripravnosti




degu -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:56:25)

Joj Bože tuge ove [sm=smiley13.gif]
Sa World sam se čula popodne, voda još nije bila stigla do njihove kuće, al sad mi se ne javlja, verovatno su im isključili struju.
Jadni ljudi, jadne životinje [sm=smiley19.gif]




Ivanka 75 -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:58:09)

Moja sestra non stop dalje poruke i pita za Gabrovacku reku koja je nekih 7-8 kuca od nas... Produbili.joj korito pre 3 godine pa valjda nece preliti...




Ivanka 75 -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:58:30)

Moja sestra non stop dalje poruke i pita za Gabrovacku reku koja je nekih 7-8 kuca od nas... Produbili.joj korito pre 3 godine pa valjda nece preliti...




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:58:54)

vikiveki,ja što nisam ničim ugrožena brinem a mogu da zamislim kako je tek tebi




bubulence -> RE: Poplave u Srbiji (16.5.2014 23:59:08)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Kod nas još nema ništa bar koliko ja vidim[sm=smiley13.gif] mm je hladan kao boza a ja umirem od brige...on je siguran da nasip neće probiti[sm=zmeden.gif] kaže nikad se to nije desilo, a ja kažem za sve postoji prvi put.Deca su mi polegala a mene je strah da legnem jer neznam kakva je situacija na Savi koja je od nas udaljena oko 2 km.Možda ja suviše paničim ali bolje da sam u pripravnosti



ja,sam cula da je nasip probijen a sada,citam na ozon radiju da nije i da je pod kontrolom. moji su u selu pored SM, podrum skroz u vodi, dvoriste isto... kroz supu i drugo dvoriste tece "potok"... ali oni nisu u opasnosti cak iako se izlije Sava... ali vama... drzim palceve!




Torbica -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:01:29)


IZVORNA PORUKA: bubulence

mozemo da se ujedinimo koliko hoces, voda je najstrasnija. ako nadolazi tom brzinom nista je nece spreciti da poplavi sve...
najgore mi je sto ja lezim u ovom krevetu i nikako ne mogu nikom da pomognem. ovde nema nikakva informacija da se nesto skuplja. poslala sam sms 2x ali sta sam time uradila... kakva je to pomoc... a imam cebad, garderobu, uzela bih konzerve... axkome da posaljem, kako...?

A gde si ti? Meni prolazi kroz glavu da si caskala sa Didy i da si blizu NS?[sm=zmeden.gif]
Na Medicinskom faksu, Hajduk Veljkova 3, mozes odneti sta god imas i zelis..




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:03:04)

na Pinku će cele noći biti uključenje iz Šapca







Torbica -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:04:46)

Viviveki [sm=smiley31.gif] Ja kakva sam, spakovala bih klince pa na sigurno dok ne prodje [sm=smiley13.gif]




bubulence -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:06:16)

Torbi, odselili smo se iz NS sada smo u Odzacima... nasla sam da se prikuplja ovde u sportskom centru, idemo ujutro da odneseno sta mozemo. najvise sam izdvojila decijih stvari, najbitnije je da se oni obuku... a svraticu i do radnje. ne znam da li je pametno da uzimam pastete [sm=zmeden.gif]. sta da uzimam u konzervi? ribu?




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:11:59)

bitno da bude ispravan rok trajanja




vikiveki -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:12:27)

Nasip je bio probijen oko podneva zato što su neki pametnjakovići ukrali neku šipku koja je na tom mestu bila postavljena kao ojačanje prethodne noći....šta reći.MM radi u policiji pa zna za ceo slučaj,šipke ukrali neki romi koji žive u blizini....očigledno su mislili da je to suvišno




Torbica -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:14:30)

Sjajno Bubi!
Ja sam taman danas uzela zalihe pelena, pa cu njih, vlazne maramice par paketa, decije odece imam bas dosta, imam i svoje, mm mi dade i neku njegovu jaknu.
Hrana? Pa da, riba u konzervi, dvopek hleb, kakvi god namazi, voda... Nece to dugo da stoji, mislim zbog namaza, ma sve sto je u konzervi, moze sigurno.




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:15:53)

Katastrofa. Kod nas opet kiša pada




vikiveki -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:16:57)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Viviveki [sm=smiley31.gif] Ja kakva sam, spakovala bih klince pa na sigurno dok ne prodje [sm=smiley13.gif]

Torbi spakovala bi se i ja ,ali ne znam gde je sada sigurno,kada je svuda ravnica....da idemo na Frušku goru jedino,ali i tamo su klizišta i pitanje je dokle bismo stigli.Da idem kod mojih za Užice...ni to ne mogu jer su putevi zablokirani,jer mi za Užice idemo preko Šapca,Koceljeve,Uba,Valjeva,Kosjerića....sve sama poplavljena područja.Pitam se i kad prođu ove kiše i sve kada ću moći da odem jer su putevi uništeni[sm=smiley19.gif]




Torbica -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:17:48)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Nasip je bio probijen oko podneva zato što su neki pametnjakovići ukrali neku šipku koja je na tom mestu bila postavljena kao ojačanje prethodne noći....šta reći.MM radi u policiji pa zna za ceo slučaj,šipke ukrali neki romi koji žive u blizini....očigledno su mislili da je to suvišno

[sm=zz_banghead.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>