RE: Poplave u Srbiji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Torbica -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:20:34)

Viviveki, preko Rume - Indjije - Pazove - starim putem za NS. Kakva Fruska Gora. Backa je za sad ok...
Ako zatreba, tu smo...




bubulence -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:23:02)

e super Torbi, hvala na ideji, pelene i maramice mi nisu pale na pamet [sm=bravo.gif] . ok, znam onda od prilike kako cu i sta cu.
stvarno se bedno osecam sto ne mogu drugacije da pomognem.
mada, nije mi jasno da ti ljudi nemaju hrane. posebno u BG i okolini gde su smesteni , tolike pekare, supermarketi pa da svako da samo po malo ljudi ne bi bili gladni... pelene takodje. sta je sa decom koja sike? majke sada sigurno nemaju mleka [sm=smiley19.gif] . jao sada mi je lose kada pomislim...
viki, ja se nadam da je tm dobro obavesten obzirom da radi u MUPu i da je u pravu da nema mesta panici




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:25:01)

e putevi će tek biti problem. Morava se povukla malo sa čačanske strane,sa ibarske magistrale ali novi problem je oštećen put tako da nam je saobraćaj sa te strane još u prekidu




Torbica -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:25:07)

Bubi [sm=smiley31.gif]
Odoh zene drage, ljubim vas sve....




bubulence -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:28:00)

Torbi lepo spavaj [sm=smiley31.gif]




vikiveki -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:34:27)

Bubulence jeste on obavešten ali ipak situacija je ozbiljna i svašta se može očekivati....kad vidim na TV kako su ljudi u poplavljenim mestima prošli sva se naježim




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 0:35:07)

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/465706/Evo-kako-mozete-da-pomognete-zrtvama-poplava




Brand new mama -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 1:11:56)

Cure,mirnu noc vam zelim...da se ovaj haos smiri...Drago mi je da je Snele sa mrvcim evakuisana(mislim drago da nije u opasnosti).nadam se da cu sutra cuti i za druge da su dobro.Nikad nije lako napustiti svoj dom...




NadaR -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 7:55:19)

Drugari,nadam se da ste bezbjedni. Vi I vasi najdrazi .

Ja jos ne mogu ni priviriti ni blizu svoje ulice. Uopste ne znam sta je sa kucom ,da li je voda usla na sprat. Molim se da nije.

Mm I ja smo izasli preksinoc preko terase . Ranije smo odveli M na selo .
Komsije su odbile izaci pa su ih evakuisali bagerom.

Ne znam vise nista , neka nam svima Bog bude na pomoci.




vikiveki -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 8:04:05)

Kod nas još niko nije došao da nam kaže da li treba da idemo ili šta da radimo,mm otišao na posao pa čekam da mi se javi da vidim kakvo je stanje




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 8:05:04)

Nado [sm=smiley31.gif]
Vikiveki,šta kažu komšije? Kažu da je Sava dostigla maksimum




isidora88 -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 8:05:14)


IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: isidora88

jedan savet za novosadjanske, ne pijte vodu sa cesme, zagadjena je[sm=smiley13.gif]


Sa svih strana apeluju da se ne širi panika. Da li je to 100% proverena informacija, Isidora? Ja ne vidim kako bi i zašto bila zagađena voda u Novom Sadu. [sm=zmeden.gif]


dobila sam info od jedne osobe koja radi na institutu, tako da jeste proverena.




serpica -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 8:25:35)

U nisu niko ne pominje zagadjenje vode a kad natocics puna ja kamencica
[sm=smiley13.gif]
Sto se pomoci tice cekamo da nam jave da li ce da posalju kamion pa da ono sto smo sakupili prosledimo ugrozenima.
Nislijke koje su voljne da pomognu mogu da mi se jave na pp, pomoc je u vidu garderobe,konzervirane hrane,vode i pelena za bebe.
Hvala unapred.




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 8:29:34)

šerpi,Mod je okačila na prethodnoj strani gde se pomoć daje u Nišu!




serpica -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 8:38:14)

Znam ali koleginica je otvorila jos jedan punkt pa da sakupimo sto vise mislim na sto vise mesta,da ide brze,svaka pomoc je dobrodosla




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 8:59:29)

a dobro,dobro




nata11 -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 9:02:42)

Vila u Vrnjackoj banji ponudila besplatan smestaj ako kome zatreba:
smestaj- vrnjacka banja




Olga75 -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 9:04:24)

joj drugarice drage , nadam se da ce ova kisa konacno prestati
Vikiveki , javi se , kako je prosla noc ?
da li se neko cuo sa Madre i ona je iz Obrenovca




nata11 -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 9:08:38)

Joj Nado ja tek sada vidim da ste i vi morali iz kuce [sm=smiley13.gif][sm=smiley31.gif]




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 9:13:03)

Mislim da niko nije javio šta je sa madre[sm=zmeden.gif]

U Bg pomoć se može odneti i u školu "vazduhoplovna akademija" na Dorćolu ul.Bulevar Vojvodde Bojovića 2,od 14h




bubulence -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 9:17:46)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

da li se neko cuo sa Madre i ona je iz Obrenovca


nisam znala da je ona iz Obrenovca [sm=smiley13.gif].
strasno je.
koliko citam (a pratim zbog mojih) kod vikiveki ipak nema opasnosti, kazu da ih cuva pruga... ako uspe da sacuva...
nado, jako mi je zao sto prolazite kroz to... tuga tuga [sm=smiley19.gif]




isidora88 -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 9:20:44)

zna li neko sta je sa figaro88? ona je iz lazarevca, ako se dobro secam




Torbica -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 9:22:30)

Za one koje nemaju Snelle za prijatelja na FB, javila se da je dobro i da su njeni dobro, da je prosla pakao, zamalo izgubila dete..Ne mogu da prestanem da placem [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




dunja RR -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 9:27:01)

Torbi, i ja sam jutros u 6 to videla, Sanjica mi je rekla da se Snelletu prevrnuo čamac, hvala Bogu spasilac je spasao bebu. Sada su dobro njih dvoje, kod kumova u Bg.

Momentalno sam otišla na liturgiju i preplakala, sada se vratih. Primaju u svim pravoslavnih hramovima pomoć, da znate.

Ali sveštenik je lepo naglasio - nemojmo odnositi ono šta nam ne treba u kući pa da se toga otarasimo, već dostojanstveno, ako želimo pomoći, ono što nam treba, to nositi i to odvojiti od naših usta jer to je ono što treba i narodu u nevolji.




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (17.5.2014 9:32:26)

joj Snelle[sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>