RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


vonavoj -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.8.2014 14:26:39)

ma znam..mene nervira sto zaova tu vodi glavnu rec,ona zivi kod njih,razvedena po drugi put..i onda mm nista ne dobija,jer sve ide njoj,jadnoj...[sm=smiley29.gif]
ajde da se resis kandide!




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.8.2014 16:34:46)

boze,vonavoj,pa kakva je to njena primedba-ipak imate rucak!ko da vi nemate sta da jedete,pa ste zeljni njenog ili necijeg rucka!i ko da ce sadda vam postavi peceno prase i pekinsku patku!




ivaMark -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.8.2014 17:37:49)

Sad gledam ko je sledeći za porođaj, čini mi se da su se Mille i Tamarilos već porodile, World čeka da se sala oslobodi i onda nastupam ja

...... a posle tebe jaaaa [sm=smiley36.gif]

Srculence, mislila sam da sam ja jedina na RR koja ima dve svekrve, kad ono ima nas jos [sm=jezicek.gif]

Von, takva sam i ja kao ti, nervira me ljudska glupost i mislim da nikada necu moci da oguglam na to.

SLedece nedelje idem po rezultate brisa i stolice, dajem krv za imunologiju i to je to, cekamo [sm=smiley1.gif] Utrogestan sam prestala da pijem, po savetu dr koji me je privatno pregledao i ostale su mi skoro dve kutije, pa ako nekoj treba neka mi se javi da posaljem, pisala sam vec.


Cek, Miko...jel to tebi ticker kasni? Po njemu je prvo moj termin pa tvoj (mislim, razlika par dana)...





daca77 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.8.2014 17:46:48)

Konacno da vam se pridruzim, jer ovih dana nisam imala ni kablovsku ni net. [sm=zmeden.gif]
Ne znam sta se izdesavalo ovde...moracu da sednem i procitam.
Veliki [sm=smiley31.gif]




srculence25 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.8.2014 17:50:09)

hahaha IvaMark a ja sam mislila da sam ja taj fenomen [sm=smiley36.gif]
ja juce nisam imala ni neta ni kablovske to kod nas bas cesto dune malo vetar i odma nestane i da negovrim kad je oluja nemamo cak ni struje [sm=jezicek.gif]




plačljiva -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.8.2014 21:30:11)

Dobro vece drage moje [sm=smiley1.gif],i moja sveki nije cvećka,ali šta ću,poštujem je,nismo prisne,na odstojanju i kulturno,viđamo se samo jednom nedeljno na dva sata i to je to...[sm=smiley1.gif]




mika79 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.8.2014 21:36:10)


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Cek, Miko...jel to tebi ticker kasni? Po njemu je prvo moj termin pa tvoj (mislim, razlika par dana)...



Tiker sam postavila po poslednjoj [sm=hudicek1.gif], meni dr. celu trudnoću vodi kao vtp 22.08. razlika je par dana, ti i ja ćemo u isto vreme ako meni grlić ne popusti ranije pošto sam več otvorena 1 prst. Danas sam osetila u par navrata bebu kako jako gura dole, toliko mi je bilo nelagodno da nisam mogla da stojim i sedim morala sam da legnem.




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.8.2014 23:04:20)

miko pisala sam ti u proslom mesecu pa mozda nisi videla, da li se u SM dobija epidural ako se trazi? ako je tako i ja cu ovde da se poradjam [sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 7:45:46)

drage moje,evo ja opet ranim,boza spava..mm ode na posao.
miko,ti danas slavis,da sve protekne lepo i kako treba[sm=bravo.gif]
boza mi sinoc izvrnuo sliku na kompu,sad je uspravna i moram da krivim glavu na lap topu,jer ne znam sta treba da radim,dok mm ne dodje.mnogo sam glupa za te svari,u stvari ne znam jer me i ne zanimaju.pijem kafu,pa pranje kose,uzas je,i idemo da kupim nesto za dorucak,pa do mojih.frizider nam je skroz prazan inace,mm danima radi po ceo dan,a ja danima ne izlazim iz stana,samo do logopeda,niko nista ne kupuje.




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 8:00:10)

dobro jutro i od mene. uopste ne mogu da spavam, probudila sam se u pola 5, i vise nisam spavala...




vonavoj -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 8:06:01)

Jutro! Svi spavaju,a ja ne mogu..krevet tvrd,kao da sam na podu..dete zaspalo u ponoc jedva..a beba sad stuca!!
Ivamark,bas to ljudska glupost! Dobili smo cufte od rucka




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 8:20:26)

ne znam stvarno sta nam je sa tim nespavanjem..ali,znam da ce nam biti zao sto nismo spavale kad dodje beba.sa bozom sam konstantno bila neispavana i umorna i razdrazljiva.
joj,kako sam imala lep san,sanjala da imam malu bebu devojcicu,boze kako je bila slatka i lepa i mila,bas sam se lepo probudila[sm=9nebesa.gif]




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 9:03:36)

branki nije da necu da spavam. ali ne mogu ... jos uvek ustanem nekoliko puta da piskim, i onda se razbudim. budem gladna... ali ne ustanem da jedem...
von, pa vi ste dobili rucak!!! wooow, masala...




jovicaa -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 9:40:37)

evo i mene.... sva sam grogi, juce smo do kasno imali goste...... jos sam pravila i tortu i ceoooo dan bila u akciji, nisam sela.
isla sam i kod ginekologa.. toliko sam bila uzbudjena 2 sata posle nisam mogla da se smirim, ruke su mi se tresle.
sto se tice kandide, ona kaze da to kod mene nije nista strasno i cak mi ni vaginalete nije prepisala, samo me je ocistila jodom. sto se tice trudnoce za sad je sve ok. vidi se samo gestacijski mesak, kaze da se na dobrom mestu pricvrstio, kontrola za mesec dana...
da i rekla mi je da ne preterujem sa higijenom [sm=smiley36.gif] provalila me je[sm=smiley36.gif]
ovo mi je prvi put kod ove doktorice i jako sam zadovoljna, bas smo se lepo ispricale...




mika79 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 10:05:47)

Trudnice ko pije [sm=kava.gif] dođite na pečenje, kolače i tortu.
Branki hvala, samo da ne bude mnogo vruće. Bubulence izvini nisam videla, u SM se dobija epidural ako se upišeš kod anesteziologa, ne prave problem i ništa se ne plaća.




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 10:10:25)

Miko pa to je divno, ozbiljno razmisljam da se poradjam ovde... jedva cekam da cujem tvoje iskustvo...
inace sam razmisljala o toj opciji i dok nisam znala za epi, sada jos vise razmisljam... mada imam jos vremena




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 14:32:29)

znam,bubi,da nije da namerno ne spavas,nego..i ja isto,nemam pojma sta mi je,te idem u vc,te se probudim,onda cujem mm kad ide na posao i onda ustajem,a nije mi nuzda jer boza spava,ali ajde...kod nas otoplilo.bili napolju,pa do mojih,braT nas dovezao,svratio sa devojkom na kafu i sad smo nas dvoje opet sami..da malo rascuskam po stanu,pa ce valjda i boza zaspati.
sta vi radite?




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 14:40:22)

moje detence spava, ja rucala pa cekam da se ona probudi. mm je sa mojim tatom u SM, posle cemo na neku slavu i tako...
sutra idemo kuci... bas mi se ne ide... posebno sto najavljuju vrucine, ima da se skuvamo u stanu...
jel Boza krenuo u vrtic prosle nedelje ili pauzirate?




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 14:55:54)

jos pauziramo[sm=smiley36.gif]mm nikako da ode da pita kakva je situacija oko boginja,sve zaglavi na poslu.ako je bezbedno,ici ce..kud ih pa ne prelezah kad sam bila dete..




M@rty -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 18:17:00)

Zdravo drustvo kod mene se nista novo ne desava. Svaki dan iscekujemo ali nece Luka kad mi hocemo [sm=smiley36.gif] Meni je Vuk bio na raspustu, sad u ponedeljak opet krece u vrtic. Za sada se raduje, videcemo kako ce biti, jer je presao u drugi mnogo bolji, a i blizi nasem stanu. Nema 5 min peske.




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (2.8.2014 22:58:22)

dobro vece devojke. mi smo sada dosli sa slave, bas nam je bilo lepo...
marty nece Luka jos, lepo mu je kod mame [sm=bravo.gif]




srculence25 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 7:35:36)

dobro jutro drage moje.
http://www.dodaj.rs/?3t/AJ/1WhIkF5d/28511-28812eed53ad5b4d5c.jpg][img]http://www.dodaj.rs/t/3t/AJ/1WhIkF5d/28511-28812eed53ad5b4d5c.jpg[/img][/url]




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 8:33:01)

dobro jutro! srculence bas mi jedna takva treba [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 9:17:01)

dobro jutro i od mene..
ja skuvala kafu jos u 7 i jos nisam popila,od kako sam trudna,ne idu mi kafe kao pre...
mi doruckujemo,mm na poslu,posle idemo napolje malo i to je to...




jovicaa -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 10:46:41)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

ma znam..mene nervira sto zaova tu vodi glavnu rec,ona zivi kod njih,razvedena po drugi put..i onda mm nista ne dobija,jer sve ide njoj,jadnoj...[sm=smiley29.gif]
ajde da se resis kandide!

joj znam von.. tako i moja sveki.. njima kuva sprema, ako treba cuva malu, sve zato sto zive sa njom... a kod nas dodje ono bas bas kad mora da ih pricuva na kratko, nikad nas ne zove na rucak ili nesto slicno. sad su mm-ov brat zena i cerka bili na moru, pa je bila sama u stanu, mislis da nas je zvala, da je zvala decu, ma kakvi... mada deca ni nece kod nje sto je najzalosnije, posto uopste nema strpljenja sa njima... jos nas jedan dan zvala na rucak, kao dolazi joj sestra i sestra joj otkazala i ona nama kaze nemojte da dolazite onda na rucak??!!! eeej.. druge zene su svake subote ili nedelje kod mame ili svekrve na rucku, a mene jos svekrva pozove pa otkaze.. mislim... ali kazem ti samo opustenoooooo, budes pristojna sa odredjenom dozom rezerve i to je to. ispostovala si muza, a nju ko sisa.... one su takve, nepromenljive.. ti si joj odvela sina, ona to dozivljava kao uvredu, jos ako si malo dominantnija, kao recimo ja, njima to onda jako bode oci.

mm odveo klince na jezero, ja malo kuliram... sve zivo me boli, kao da sam jahala slona[sm=smiley36.gif] da li je i vama bilo slicno u pocetku?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>