RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


miimiica_28 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 11:14:03)

Jutro[sm=kava.gif] iako sam bas rano ustala tek se sad javljam veliki pozdrav od mene . Jucer sa imala rodzendan napunila sam 31 godinicu heheh . Zadovoljna sam bebica napreduje 28.07.2014 sam bila na kontroli bebica je porasla 2,61cm 9 nedelja mrvica moja draga nemirna bebica lupka nogicama iako je ja jos uvijek neosjecam ponekad neko golicanje u stomaku neznam jeli to to al uskoro cu i ja da osjetim svoju bebicu.




Sanjalica1980 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 11:41:40)

Miimiice srecan ti rodjendan! Zamisli i ja sam jucer slavila [sm=smiley36.gif]
Ja mislim da je rano da je osetis. Moje bebice su oko 5cm ali jos uvek nista ne osecam.
Mozda se nesto i desava a ja ne prepoznajem [sm=smiley36.gif]




mami mami -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 11:44:58)

Dobro jutro i od mene[sm=kava.gif] doruckovali, popili kafu, usisala i prebrisala prasinu dok je mali spavao
tatica nam danas radi od 12 do21 znaci sami ja i malisa , posle cu snjim u parkic da se lepo dete izigra

srecan ti rodjus [sm=bravo.gif] miimiica28 i sanjalici 1980 [sm=bravo.gif]
sta planirate danas da radite ???

I




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 11:55:26)

srecni vam rodjendani [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif].
bebane mozete osetiti tek negde oko 16.-17. nedelje, kada je prva trudnoca najcesce je to blizu 20. nedelje. prvo kao gllicanje a onda i prave udarce... najlepsi osecaj na svetu celom!!!




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 12:00:10)

jivice ja se hos uvek tako osecam kako si ti napisala.
gde ima jezero u ZR? mi dilazimo sledeci vikend pa bih moga da posaljem mm i Emu. ja znam samo za onaj bazen kod secerane a mislim da on ni ne radi...




Sanjalica1980 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 13:03:30)

Ja sam jucer proslavila u stanu. Dosla mi seja,napravila pite od sira i mesa i za kraj cheesecake. Mmmmmm
Svekrva mi ispekla tortu od jabuka koju najvise volim.
Lepo smo se svi zajedno druzili. Moji roditelji,svekar i svekra,dever i zena i moja seja.
Najela sam se pite kao prase.
Kaze mi tajo: mala ti bas mozes pojesti [sm=smiley36.gif]




cetvrtko -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 13:11:50)

eeeej zdravo zenice ja sam imala puno obaveza ovih dana pa se nisam javljala. zavrsila spremanje princes krofni mmmmmmm pa reko da vidim sta se ovdje desava :))) kako ste sta ima novo ..... :) mi ulazimo jos nalo u peti mjesec i odlicno smo ...... :D




jovicaa -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 14:01:54)

bubulence imas prema putu za muzlju, peskara, bas je blizu, kolima si tamo za cas, lepo je. evo kaze mm da je cisto. kad dolazite, bas u zr?
i meni je bio rodjendan pre 3 dana[sm=smiley4.gif]




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 14:50:58)

sve lavice medju trudnucama [sm=smiley36.gif].
jovice tu mi zivi mladji dever i ujak od mm , a deveru je rodjendan sled vikend pa cemo verovatno doci vec u petak na produzeni vikend...
a ja sam ranije zivela u ZR i nemam pojma za to jezero... ali ce mm sigurno odvesti Emu malo, oni vole da se brckaju, mada ce E to biti prvi put jer je do sada nismo vodili na bazene, jezera....
jao cetvrtko gde spomenu princes krofne , sada mi ide voda na usta...
nema njice nikako, a i ipokrisia se ne javlja...




glukica -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 15:02:25)

Cao trudnice, samo da vam mahnem i posaljem jedan morsko pozdrav [sm=smiley1.gif] uzivam na moru, kupam se , setam super se osecam! Danas sam usla u 13. nedelju !!! Ljubim vas, budite mi dobre cmookk




srculence25 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 16:53:17)

glukice bas lepo da mislis na nas.Blago tebi uzivaj.Gde nam je von?




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 17:30:15)

evo sedoh malo da iskuliram uz rr,mm sad odvede bozu napolje.nije spavao popodne,nije hteo,pa sad mu se prispavalo.a,onda treba nocas do ponoci sa njim da ratujem.ovako nek se izjurca i taman lepo zaspi u 9 i super.stavila makarone da se skuvaju za veceru,pa i sebi caj i malo da odmorim.opet brisala,pocnem jedno i samo se nadoveze....ja ni u jedne svoje farmerke ne mogu da udjem[sm=smiley13.gif]neke ne mogu samo da zakopcam,a neke bogami nece ni preko dupeta....




plačljiva -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 18:11:53)

Drage moje,evo i mene...[sm=kava.gif] Bila kod svekijevaca na ručku,jedva hodam,koliko sam se prejela [sm=smiley36.gif]
Branki ne mogu ni ja u pantalone.Kupila sam juče dve trudničke haljine.Super te je lepo vreme i mogu da ih nosim...Kad dođe jesen sedeću kući [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 18:17:39)

uh, dobro je sto nisam jedina koja ne moze da obuce farmerice. zapravo, ne mogu da ih zakopcam ...
gukice, lep provod, okupaj se i za nas!




srculence25 -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 18:43:19)

Zdravo drage.juhu ja sam sad 10+2 samo i dalje se neosecam trudno sem sto sam se ugojila 5 kila i nemogu dugme na farkama da zakopcam tj mogu ali me sve zulja [sm=smiley36.gif]




Štetica -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 19:56:07)

E pa ozgleda da smo sve u istom sosu sto se tice farmerki.Mogu svake da obucem al da zakopcam je misaona imenica. Jos se svercujem sa netrudnickom garderobom al uskoro cu morati da obnavljam.
Srculence bez ljutnje ali 5 kg za 10 nedelja mi deluje bas puno,sem ako si bas mrsavica.
Ja sam sad 16+5 i stojim na 3.5kg u plusu,i to mi je puno,a jos mi i dr rekao da malo pripazim na ishranu i kg da nebih imala problema sa pritiskom.




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 20:33:54)

srculence obrati samo paznju da ne unosis mnogo slatkog i testa. ne smo zbog kg koje dobijas nego zbog secera koji u trudnoci moze da bude opasan.
ja sam se do sada mozda ugojila 1 do 1,5 kg i nisam uopste srecna, znajuci da se kasnije mnogo brze dobijaju kilogrami. ali daleko od toga da treba gladovati...




lelaigor -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 21:27:50)

Ćaos, žene moje. Ja sam bolesna. Tj. danas sam već malo bolje ali do juče sam imala temp. do prekjuče proliv i opet ne mogu ništa da jedem. Izludeću od tog mog gastritisa i duodenitisa. Sa Dariom sam se skroz bila regenerisala u trudnoći, a sad...užas. Bili smo kod svekijevaca na ručku, pekli su zeca i stavili malo belog luka, koji ja ne smem. Od onda da umrem.
Na kraju ipak nećemo ići na kampovanje. Mm se boji i za mene i za bebu.... tj. nećemo ići sad na godišnjem, možda odemo neki od sl.vikenda samo na vikend. Izludeću, tako sam se radovala. [sm=smiley13.gif]




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 21:46:39)

lelo smes rupurut, znam da ne pomaze mnogo ali opet ublazi za trunku. i privatni i drzavni dr su mi rekli da smem, a takodJe i buskopan ali ako bas ne mozes da izdrzis...




lelaigor -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 21:50:44)

Znam za rupurut, joj, bubi, ja njega već kao bombonice žvaćem... Džaba, tako je kako je...kad nastupi takav napad meni pomaže samo dijeta. Jedini problem je što sam peti mesec, a ugojila sam se 1-2kg. Vrtim se oko plus 1-2kg, minus 1-2kg...nadam se da će beba lepo napredovati....




SunFlower -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 21:51:50)

Dobro vece drage trudnice!
Blago tebi glukice, mooooore, uzivaj! Neopisivo volim more, kad ne odem, kao ove godine, imam osecaj kao da mi je propala godina[sm=smiley36.gif]
Mada, mi imamo ovde Dunav, danas smo bili malo da se setamo pored plaza. Lepo je, ima puno kupaca, ali ja nikako ne bih smela da se kupam u reci[sm=smiley13.gif] ni bazene ne volim, samo more.
Elem, moji su se ligamenti nategli do pucanja cini mi se, tacno osecam da mi se kosti karlice razmicu, cim malo duze stojim uzasno me bole guzovi da izvinete[sm=smiley36.gif] tj bas kosti te otpozadi. Sednem pa ne mogu da ustanem, kao neka baba. No, sve u rok sluzbe![sm=smiley1.gif]




lelaigor -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 21:58:07)

Joj, žene, ja sam još malo pa na pola puta!!!!! [sm=smiley22.gif] KAd pre???!!!




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 22:28:31)

lelo meni tvoja trudnoca bas leti, jako brzo prolazi. a za napredovanje bebe ne brini ako se zdravo hranis...
Sunflower to su cari trudnoce... a mi smo tek na pocetku..
ja ujutro u 7i 20 imam euz, jedva cekam. nadam se da je sve ok




lelaigor -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 22:34:10)


IZVORNA PORUKA: bubulence

lelo meni tvoja trudnoca bas leti, jako brzo prolazi. a za napredovanje bebe ne brini ako se zdravo hranis...
Sunflower to su cari trudnoce... a mi smo tek na pocetku..
ja ujutro u 7i 20 imam euz, jedva cekam. nadam se da je sve ok


Ništa mi ne pričaj...toliko sam se na početku zbog onih krvarenja tripovala, pa sam ubeđivala sebe da se ne vezujem za bebu, možda se ne primi itd. aeto ti sad, mazimo se sa njom preko stomaka...
Pa sad, kad sam tako na dijeti, jedem dvopek i čaj, koliko je to zdravo, ne znam. [sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (3.8.2014 22:37:01)


IZVORNA PORUKA: lelaigor

Znam za rupurut, joj, bubi, ja njega već kao bombonice žvaćem... Džaba, tako je kako je...kad nastupi takav napad meni pomaže samo dijeta. Jedini problem je što sam peti mesec, a ugojila sam se 1-2kg. Vrtim se oko plus 1-2kg, minus 1-2kg...nadam se da će beba lepo napredovati....

Draga moze samo tebi da fali, beba ce uzeti od tebe sve sto joj treba, ne brini!
Probaj za gastriris da vise puta tokom dana popijes po gutljaj/dva ekstra devicanskog maslinovog ulja. Meni je to pomoglo, poslednji put kad me uhvatio neki gastritis, trazila sam nesto prirodno i naisla na ovaj savet, u roku od dva dana vec je krenulo da prolazi. E sad, mene uhvati jednom u par godina, nemam cestih problema. Nista ne garantujem, ali ne moze da skodi!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>