RE: Vršnjačko nasilje (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


mati -> RE: Vršnjačko nasilje (2.4.2021 23:23:41)

Ispada da sam ja sve preuvelicala, kako se oni super igraju sada kao da ničega nije bilo.
Onda mi je rekla kako ne podržava vrsnjacko nasilje jer je i sama osetila na svojoj kozi i tako. Uglavnom rekla sam sta sam imala. Zbog te male tuzibaba sutra će neko nekome glavu da razbije.




Ivanka 75 -> RE: Vršnjačko nasilje (2.4.2021 23:30:37)

Nisi preuvelicala, stalo ti je do toga da tvoje dete ne bude povredjeno.


Meni godinama govore "decija igra", jes malo sutra. Sve to gradi licnost i karakter. 




smeško -> RE: Vršnjačko nasilje (3.4.2021 7:07:07)

Мати, тужакање није лепо, слажем се. Али, деца и то раде у тим раним годинама. Треба неко да поразговара са њом, не граде се другарства на тај начин. Још увек ми је највећи проблем то дављење од стране другара. Ниси претерала, у страшним временима живимо. И имиџ родитеља се гради од првог дана, то је за нас важна лекција. Рекција ти је одлична, јер одаје поруку да си иза свог детета, што је јако битно.





mati -> RE: Vršnjačko nasilje (3.4.2021 11:01:50)

Smeško, mala je dežurna tuzibaba. U vrtiću su bili zajedno, nju su vaspitačice ostavljale kad idu da piju kafu da prati da li svi spavaju i šta rade. Eto sada je nastavila sa tim a njena majka kao da ponosno kaže "znamo mi da je ona pričalice i tuzibaba, pričamo sa njom"... A i ona je prva pozvala sve ostale roditelje da dogovori priču, mene nije i nije se ni izvinila. Pa kakvo dete onda moze da bude.
I rekla sam da ću da pratim da li je taj mali išao kod psihologa, jer nije prvi put. Kao što rekoh, crveni i žuti kartoni me ne zanimaju više.




smeško -> RE: Vršnjačko nasilje (3.4.2021 15:28:27)

Јој, мати. Ми умемо, кад ови наши излете из собе, да изгрдимо оног који је погрешио и оног који је тужио због глупости.😂




Sanjica26 RR -> RE: Vršnjačko nasilje (3.4.2021 15:31:11)

Исто[sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Vršnjačko nasilje (3.4.2021 16:27:44)

Moja mama je uvek govorila, nije vazno ko je kriv, sestre ste, kazna je zajednicka. Obe krive kako god okrenes 😊





mati -> RE: Vršnjačko nasilje (3.4.2021 16:42:36)

IZVORNA PORUKA: smeško

Јој, мати. Ми умемо, кад ови наши излете из собе, да изгрдимо оног који је погрешио и оног који је тужио због глупости.😂

Isto. I kažnjavam obojicu. Nije mi jasno kako ne shvate da moraju da budu podrška.
A kazna... Ne znam ni kažnim kako treba. Nego ajde.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]