RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:35:12)

E ovo je moja tajna kako sam izdrzala da ne jedem slatko tj cokoladu jer ja pod slatkim podrazumevam samo cokoladne stvari:
Kupila sam organski kakao
kada bi mi se prijelo slatko kuvala sam kakao kao sto spremate domacu tj tursku kafu. Dakle, kad uvri voda kafena kasikica kakaa se razmuti u vodi. Sipam u soljicu i uzivam u kakau kao u najsladjoj cokoladi. Tako sam nadomestila cokoladu.




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (5.3.2015 10:13:11)

Ja pijem 2 l vode dnevno i zeleni caj....




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (5.3.2015 18:52:25)

Sto vise pesaciti. Ja nisam praktikovala ni jedan sport osim lagane setnje. Par km dnevno




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (5.3.2015 18:54:14)

30 min.brzog hodanja....




ivaMark -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (5.3.2015 19:14:32)

Dorucak je obavezaaan [sm=smiley1.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (5.3.2015 19:18:53)

Caj od djumbira....




veselicaa -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (5.3.2015 20:45:44)

Ne jedite za decom,najcesce mame pojedu sve sto deca ostave u tanjiru.Bolje tu hranu dajte ljubimcima ako ih imate ili sacuvajte za kasnije(ako moze).




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 7:12:28)

Ne prejedajte se. Ne morate pojesti sve iz tanjira. Ja kazem sebi da nisam kanta za otpatke! Visak iz tanjira bacim.




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 7:16:05)

Jedite ako mozete djumbir,ubacujte ga u hranu ili izrendajte u vodi....




branki* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 8:06:08)

ne varajte se da cete smrsati i uciniti dobro ako jedete musli ,pun je secera,suvog voca,sve je jako kaloricno.




veselicaa -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 8:08:22)

Pesacite umesto da idete kolima.




branki* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 8:12:02)

crni hleb ima isto kalorija kao i beli,smanjite kolicinu.




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 8:13:25)

Zato je bolje konzumirati integralni tost....




ivaMark -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 8:22:35)

Branki, slazem se sa tobom... Jos bih dodala da se izbaci kvasac ako je ikako moguce. Sama pravim hleb vec mesec i po, iskljucivo integralno brasno i bez kvasca. SUper nam je i Jovana nema vise tvrdu stolicu[sm=bravo.gif]





veselicaa -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 9:45:35)

Sto vise vode,izbacite sokove osim ako nisu sveze cedjeni.




branki* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 10:27:36)

nemojte da se zavaravate i jedete i pijete one prozvode na kojima pise-LIGHT,npr cips ili koka kola diet ili slicno,nista se ne postize..




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 10:29:01)

Jedite zitarice....




veselicaa -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 10:31:52)

Pijte zeleni caj.




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 13:38:21)

2-3 l tečnosti unosite dnevno. Najbolje vode.




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 13:40:05)

Suvo voce ima dosta secera u sebi pa ga izbegavajte ili smanjite unos.




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 13:42:26)

Jedite indijski i brazilski orah po 2-3 dnevno




nikiteki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 15:21:02)

ja sam pila zeleni caj ali i jogurti cimet svako jutro




marketing RR -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 15:45:22)

IZVORNA PORUKA: lesica RR
Od 23.3.2015. ćemo u okviru ove teme organizovati glasanje, tako da će svaki glas predstavljati bod (svaki korisnik glasa jednom), a takođe i svaki savet će biti nagrađen sa po jednim bodom (svaki poseban post /savet - 1 bod). Na kraju, 2 autora saveta sa najviše bodova osvajaju po paket Herbafast proizvoda (svaki paket sadrži sva tri ukusa: jagoda, limun, čokolada ). Glasanje traje do 31.3.2015. (zaključno sa 31.3). 1.4.2015. ćemo proglasiti dobitnike.


[img]http://www.dodaj.rs/f/P/AL/fG3b25q/herbafastfibern1.png[/img]


Podelite vaša iskustva, uspešna/neuspešna, sve savete koje imate za druge koji skidaju višak kilograma i osvojite Herbafast!!!


Dragi naši, ne zaboravite da ovaj put, 2 dobitnika dobijaju po paket sa čak 3 ukusa Herbafast Fibera: novi ukus čokolade mmm [sm=bravo.gif]
zatim limun i jagoda [sm=smiley1.gif]




nikiteki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 15:49:02)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (6.3.2015 15:50:37)

Pravite limunadu za uzinu bez secera....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>