RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


suzi kju -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (31.10.2016 11:06:47)

Joj baš je nezgodno, mene strah da ih ne bude hladno a s druge strane strah me i da ih ne pretoplim...
Bodić na bretele, Bodić dugog rukava i dole helankice. Uglavnom ta kombinacija.




Animsaj9 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (4.11.2016 16:00:27)

Kao i sebe , bodic neka majica i trenerkice ., uvece ako zahladi prsluk




Maraj -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (4.11.2016 21:50:17)

Ja L oblacim bodi kratkih rukava , preko tanji duksic. Dole trenerka. Tokom dana ako je toplije u stanu , skinem mu duksic i bude samo u bodicu. Ako idemo napolje gledam da su deblje pantalonice. I preko duksa jakna . Obavezno kapa i kapuljaca od jakne




Maraj -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (4.11.2016 21:52:04)

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jeste poceli da oblacite hopkice? Nama je u stanu jako toplo , potkosuljice vec nosi ali po kuci mu je zaista vruce tako da samo za napolje.


Anck ja nisam. L oblacim samo pantalonice. Mislim da je jos toplo za njih. Oblacis li ti bodi njemu il samo potkosulju? Ja L nisam do sad oblacila potkosulje. Meni je bodi kao izmisljen za bebe. Prava stvar i leti i zimi. Cuva im ledja




branki* -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (5.11.2016 7:11:01)

ja boki kad ide u vrtic oblacim hulahopke i oblacim bodi.ako ima deblju bluzu,onda bodi sa kratkim rukavima,ako je tanja bluza,onda sa dugim.




popkica bebic -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (5.11.2016 7:26:45)

Ja mojoj deci uveliko oblacim hopkice A, a V duge gace (ako je jutro vrlo hladno; peske ide u vrtic). I od proslog meseca i kapu i zimsku jaknu. Kod nas je prilicno svez vazduh. I u kuci A ima hopkice jer puzi i stalno bi da je na podu.




vocicana -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (5.11.2016 8:23:39)

Uvek se pojedem ziva uvece, ako mu oblacim pizamicu, obavezno ima bodic na brtelice, pa ostalo, a vrlo cesto mu obucem zekicu, ima carapice uvek.
Za dnevnu varijantu, slojevito. Ima bodic dugog rukava, obucem mu ili dzemperic ili duks sa kapuljacom, pa preko punjeni prsluk, dole ne nosim hulahop jos uvek osim kada je ekstremno hladnije, doduse neretko, obucem mu zimsku jaknicu, stavim lepu kapu sa pokrivenim usima i to je to. U zavisnosti koliko ga obucem, toliko ga pokrijem. sta znam...mrzim ove prelaze, evo ga zakrkljaveo je strasno. Idem po inhalator, moj me insekt nikada ne vara[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (23.3.2017 7:58:32)

I tako u sred Marta 25 stepeniKad izadjemo oko 2 na igraliste pokuvamo se, i on je malo dobio boju cak.
Jel nosite jos potkosulje... mene sve strah da mu skinem al bas je toplo!
Uvece smo izbacili plisanu pidzamicu, bas se preznoji!




Mariya -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (28.3.2017 18:06:45)

Ja svo troje oblačim kao sebe, znači svi nosimo potkošulje [sm=smiley1.gif]
Potkošulja, majica dugih rukava i u zavisnosti od temperature prsluk, duks ili jaknu, za L na sve to i ćebence.




Anck Su Nmaun -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (29.3.2017 11:34:22)

Mis smo jedan dan prosle nedelje isli bez potkosulje kad je bilo blizu 25, mislim covek vise stvarno nije pametan.




krin 40 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (21.8.2017 11:42:37)

Zavisi od temperature.Npr jutros je bilo 16 stepeni.Bodić bez rukava i preko pamučna majica sa dugim rukavima i donji deo trenerkice i to je to.Kada izadjemo napolje ponesem pamučno ćebence ako duva i vetar.Ako ne to mu je sasvim dovoljno.




Anck Su Nmaun -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (21.8.2017 22:17:09)

Od veceras pidzama sa nogavicama, noci su vec hladnije.
Danas smo isli brzinski da kupijemo patike jer imamo samo otvoreene sandale a ove druge ( cipelice) prerasli.
Ova dva dana je hladnije pa je nosio dole trenerku a gore tek predvece.

Mada sad razmisljam ...pa mi vise i ne spadamo toliko u bebe




Sarav -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (22.8.2017 14:32:30)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja svo troje oblačim kao sebe, znači svi nosimo potkošulje [sm=smiley1.gif]
Potkošulja, majica dugih rukava i u zavisnosti od temperature prsluk, duks ili jaknu, za L na sve to i ćebence.

Isto. Koliko je meni dosta toliko i decu obučem.




vocicana -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (23.8.2017 7:34:21)

Pocela sam detetu oblaciti bodice kratkih rukava, od veceraskrece pizamica sa nogavicama, bas je hladno nocas bilo. Ja nisam merodavna za oblacenje, meni je uvek vrucina, od trudnoce sizim od vrucine, jedino je to ostalo. Detetu uvek dzemperic, bluzicu dugih rukava, duksic ili prsluk, to mi je standardna ;oprema; u torbi za bebca.




Tatjana.87 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2017 11:04:22)

Da li je za setnju kolicima u ovom periodu dovoljno da bebcu obucem trenerkicu sa kapuljacom,carapice i pantalonice sa zatvorenim nogavicama i cebence?
Sta god da bu obujem na nogice on svuce bar jednu?




krin 40 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2017 11:40:19)

Dovoljno je.Mi smo sada šetali u bodiću kratkih rukava i trenerkici bez pokrivanja




Tatjana.87 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2017 11:58:04)

Hvala ti Krin. Sad svašta opet zapitkujem,samo da negde ne pogrešimo i da mu nije pretoplo ili hladno! Idemo u šetnju kada nam taja dođe sa posla[sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2017 12:02:28)

Nema na čemu..ovde je baš otoplilo




Tatjana.87 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2017 12:15:13)

Kod nas baš i nije,zato više i ne znam kako da ga obučem,njemu u stvari rukice budu baš hladne pa sve gledam kako da mu pomognem. Jutros gori prva vatrica u peći pa smo u kući laganica u bodiću kratkih rukava i tankim pantalonicama




IvanaSK RR -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2017 12:47:19)

Tatjana, ispod ima bodi?
Ponesite i cebence, za svaki slučaj.
Videh da nosite i cebence :)




Anck Su Nmaun -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (26.9.2017 13:00:17)

Ja bih nosila i cebence [sm=smiley36.gif] oni sede ne krecu se, a varljivo je vreme uzas!




Tatjana.87 -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (27.9.2017 0:07:19)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Tatjana, ispod ima bodi?
Ponesite i cebence, za svaki slučaj.
Videh da nosite i cebence :)


Bodić nam je obavezan 😊




veselicaa -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (27.9.2017 13:28:10)

Kuci bodic,bluzica,deblje helankice ili trenerkice a ako su tanje onda unihop obavezno.Kada izlazimo preko teksas jaknica i prsluk,kapica ili sesiric,patikice a ako nije bas hladno trakicu jer kapice skida.U kolicima je pokrijem cebencetom.




MamaNecaVo -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (30.9.2017 10:14:54)

Covek tacno vise nije pametan sta detetu da obuce,jer je vreme uzas.
Kod nas je svakako bodic obavezan bio on na kratak rukav ili na dug.
Shodno tome,preko tanji pamucni duksic i suskavac.Za napolje.
Ako duva,mora i prsluk.[sm=smiley36.gif]
Bebac mi je zimogrozljiv na mene pa i leti vice brrr.




mama Jo -> RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem dobu? (19.11.2017 18:01:24)

Slojevito 😂
Ali stvarno, ja tako praktikujem u prelaznom dobu... ako setamo pa udjemo negde skinem joj jednan-dva sloja




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>